* PMS - krotko, zwiezle i na temat

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

* PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: Nicole » 23 wrz 2005, 00:33

Zastanawia mnie, czy tylko ja mam takie jazdy przed okresem? ,,Przed" czuje sie najprosciej w swiecie mowiac - brzydka! Nie podoba mi sie zaden element na mojej twarzy, czuje sie wtedy jak rozwalony kapec. Macie podobnie? :/ ciekawe tez, czy jestem ,,brzydka" tylko dla siebie czy w tym okresie i dla reszty swiata :roll: :oops: :roll: czy twarz tez moze puchnac przed, jak np brzuch?

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 23 wrz 2005, 02:06

Ach to napięcie przedmiesiączkowe :wink: Odkąd biorę pigułki antykoncepcyjne to przechodzę je łagodniej. Ale i tak jak patrzę w lustro to :evil: Wyglądam jak ........przez okno 8) Mogę sobie zrobić super makijaż, fajnie się uczesać, ubrać w najlepsze ciuchy a i tak się sobie nie podobam. Bleeeeeeee. Z tego co wiem, środowisko tego nie zauważa i według nich "super wyglądam". Ale co z tego jak patrzę w lustro i się sobie po prostu nie podobam. No i przed okresem jestem strasznie rozdrażniona :evil: Łatwo mnie wtedy wytrącić z równowagi. Najśmieszniejsze jest to, że mój misiaczek nigdy nie wie, że właśnie jestem przed okresem, albo że już go mam. A kumpel z zespołu jak tylko mnie zobaczy to mówi -"Masz okres????"Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 23 wrz 2005, 12:48

do mnie przed okresem to nieradze podchodzić, poprostu gryze na odległosć!!!!czuje się gruba, brzydka i wogóle ble, a jak się czuje nieatrakcyjnie to wtedy jestem wściekła na cały swiat!!!!!!! :cry:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
ekler
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 379
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:05

Post autor: ekler » 23 wrz 2005, 19:28

Ja przed okresem jestem cholernie wściekła ,byle głupstwo wyprowadza mnie z równowagi

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 23 wrz 2005, 22:28

Ja tez. :twisted: chodzę jak na szpilkach i tylko czekam aż ktoś mi w drogę wejdzie :twisted: W najgorszym wypadku biorę za się za sprzątanie....zawsze pomaga. :x

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 24 wrz 2005, 09:33

Pokrętna teoria spiskowa...spisku płci.

No to wiem dlaczego czasami nie udaje mi się załatwi pewnych spraw z kobiełkami.. :evil: :wink:

W Polsce jest ok 20 mln kobiet. Odejmując dzieci i osoby po menopauzie, zostanie ok 10 mln ..
jeżeli teraz na 10 kobiet 9 ma stan napięcia ... :roll: i w tym czasie są zdziebko nieswoje :evil: czyli ok 9 mln ...i mają ten stan jakieś 2 dni na 30 to znaczy że społeczeństwo traci rocznie ....216 000 000 dni ...
zakładając że miesiąc pracy to 22 dni ...to daje 9818181 etatów na miesiąc....
Powiedzmy, że porównujemy to z systemem szkolnictwa. Co by było gdyby wszystkie te przypadki były w tym środowisku.

Jeżeli szkoła pracuje tylko 9 miesięcy(wakacje ferie itp.)..
czyli 1 090 909 wyłączonych byłoby z pracy..czyli cała edukacja w Polsce przestałaby funkcjonowac :shock:

i tak chyba jest............ :lol: :wink:


sam już się w tym pogubiłem

To może jakieś lekarstwo ktoś wymyśli ..bo okazuje się, że jednak prawdą jest , że wszytko złe pochodzi od baba.. :?


Bo jak one złe to chłopy wtedy też nieswoje..itd.

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 24 wrz 2005, 10:22

a u mnie to troche dziwnie.....
Tez mam pms, tez się denerwuję, ale bardziej denerwuje mnie to, że przez mój pms mogę wydrzec się niepotrzrebnie na mojego mężusia... :evil:
Staram się być spokojna, różnie mi to wychodzi. Paradoksalnie wole wtedy być w pracy, mam tam często taki zapieprz, że nie mam czasu myśleć o moim zespole napięcia...

Kolega z pracy powiedział kiedyś o swojej połowicy, że ona ma zaspół napięcia przed, w czasie i po miesiączkowego....
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 24 wrz 2005, 12:11

No nie jest aż tak żle Don :D :D :D
PSM to najczęściej tylko jeden dzień w miesiącu z życia kobiety.... i najczęściej odczuwają to jedynie domownicy.
A mieszkanie mam przynajmniej solidnie posprzątane :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 24 wrz 2005, 17:29

wrrrr, ja też to mam!! i to właśnie teraz :evil: :evil:
cycuchy od Kubasika - grudzień'05 :)
wypełnienie doliny łez - w trakcie :)

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 25 wrz 2005, 17:19

a mi przeszlo od kiedy biore tabletyki anty :D :D :D z jednej strony zaluje bo tylko wtedy mialam na prawde ochote sprzatac

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”