* PMS - krotko, zwiezle i na temat

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 16 cze 2008, 00:17

ja miałam starszne pms-y az mi lekarz ginekolog przepisywał tak mocne środki ,ze chodziłam na nich otumiona - moje pms ,są duzo gorsze od samej miesiączki , zawroty głowy , osłabienie totalne , bol w dole brzucha - dwa razy nawet wyladowałam na ostrym dyżurze bo myślałam ze może to zapelnie wyrostka .... u mnie trwało to około tygodnia... -dotego miałam starszne zaparacia .. dolegliwości ustąpiły dopiero gdy zaczęłam stosować doustna antykoncepcję ...
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 16 cze 2008, 00:24

nikolettkaa, no to ladna jazde mialas... koszmar :-?
na mnie prochy nie dzialaja glowa a w sumie oko i glowa boli zawsze 3 dni i bez wzgledu czy lykam tabletki czy nie :-( standart!!
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 16 cze 2008, 00:47

Lunka, przed miesiączką boli Cię gałka oczna? może masz z powdów hormonalnych jakieś problemy z ciśnieniem ?
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 16 cze 2008, 00:52

nikolettkaa, nigdy nie bylam z tym u lekarza choc maz mnie wygania, ale znam siebie i wiem ze nie pojde :!:
a cisnienie mam niskie czasami straszne skoki np po alkoholu,kawie sypanej....

a oko boli mnie zawsze raz w miesiacu i chyba nie ma tu znaczenia czy przed miesiaczka,w trakcie czy zaraz po bo zawsze jest tak samo.....oczywiscie boli razem z glowa :-?
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 16 cze 2008, 02:05

Lunka, jestes doroslą kobieta :D więc raz do lekrza co to ma być " ja wiem ze nie pujdę " zycie jest jedno szkoda czasu na bol ;) bądz rozsadna , może da sie tewmu zaradzić :))))))
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 17 cze 2008, 01:05

nikolettkaa, zapewne masz racje, kiedys pewnie sie tam wybiore..... bo na dluzsza mete te moje PMS beda nie do zniesienia :-|
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Caramel Babe
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 229
Rejestracja: 06 cze 2007, 19:03

Post autor: Caramel Babe » 15 sie 2008, 20:40

Moj PMS to horror. Mam doly psychiczne i ciagle placze i dostaje spazmow. Przez 3-4 dni placze bez powodu czym ruinuje mojemu mezowi dobry humor, nie tylko jemu ale i wszystkim dookola. Mam ciagoty na slodycze, niepohamowane!!!! W pracy sie zloszcze i jestem wredna dla klientow, jestem poprostu bezczelna i nie potrafie sie pohamowac. Pozniej w domu placze bo mi ich szkoda :-( Na tydzien wpadam w depresje i czasem chodza mi mysli po glowie ze chce umrzec. Placze i wolam do Pana Boga by mnie zabral, turlam sie po podlodze i szlocham tak. Czasem w pracy zamkne sie w lazience i rycze przez pol godziny, mam ochote walic glowa w mur. Mam obsesje na punkcie bylych mojego faceta i w glowie ukladam sobie teatr co on z nimi robil. No normalnie dziewczyny juz nie daje rady.

Probowalam juz prawie wszystkiego by sie tego dziadostwa pozbyc.

-witamin
-nie picia kawy
-bardzo zdrowego odzywiania
-cwicze regularnie
-waleriany i innych uspokajaczy, chinskich ziolek

Wszystkiego naraz i nic. TYlko sie zalamac.

Ja nie mam PMS ja mam PMDD czyli wszystko naraz, nie wspominam juz o ogromnych bolach w dniu pierwszym (dwa nurofeny naraz minimum) i oslabieniu totalnym, poprostu brak checi do zycia.

W pracy wszyscy wiedza (obciach jak niewiem)
A moj ukochany cierpi. Jak kiedys ode mnie ucieknie to sie nie zdziwie....


Wszyscy mowia mi bym poszla do lekarza, bo to co ja przezywam co miesiac to jest cos ekstremalnego, na granicy... Ale ja wiem, ze oni beda mi chcieli wcisnac leki na depresje lub hormony, ktorych nie wezme... Poprostu tak cierpie.
Ostrzegam dziewczyny przed implantami PIP
http://forum.sofeminine.co.uk/forum/F52 ... years.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.sofeminine.co.uk/forum/F52 ... lants.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 25 wrz 2008, 21:07

Na PMS są dobre tabletki homeopatyczne Mastodynon
Zmniejszaja napięcie przedmiesiączkowe, bolesność piersi,nerwowość.
Ja kupiłam opakowanie 120 tabletek, kosztowały 47zł

Caramel Babe
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 229
Rejestracja: 06 cze 2007, 19:03

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: Caramel Babe » 12 wrz 2009, 18:46

No i musze sie pochwalic, ze po roku moj PMS prawie nie istnieje!!!!! applaus

Jak napisalam wczesniej nie picie kawy nie pomoglo, ale ciagle pilam herbate zielona, w ktorej byla kofeina. Kilka miesiecy temu zrobilam detoks organizmu i wyeliminowalam rowniez calkowicie kofeine czy to w postaci herbaty, czy kakao.
Jem duzo warzyw i owocow, przyjmuje w duzych ilosciach magnez (400-600mg dziennie rozlozone na rano i wieczor)
kapsulki Omega 3 (350 EPA, 250 DHA w jednej i przyjmuje ich 6 dziennie)
Odzywiam sie ciagle bardzo zdrowo, pochlaniam ogromne ilosci warzyw, ze dwa owoce dziennie, duuzo ryb w sumie to codziennie, mieso bardzo malo i tylko organiczne, brazowy ryz i chleb orkiszowy, mleko sojowe chyba z litr na dwa dni, podobno balansuje hormony, tylko czasem w weekend zjem pizze albo lody)
Po dwoch miesiacach PMS praktycznie ustal, juz jakies trzy miesiace nie wariuje, nie chce sie zabic, ani nie placze. Powiedzialabym z przekonaniem, ze zredukowalam moj PMS w 80 %. Jest to niesamowita ulga, zycie jest poprostu lzejsze. :bravo

Uwazam, ze najbardziej mi pomoglo nie spozywanie kofeiny i suplementowanie magnezu.
Ostrzegam dziewczyny przed implantami PIP
http://forum.sofeminine.co.uk/forum/F52 ... years.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.sofeminine.co.uk/forum/F52 ... lants.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
abovethetreetops
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 67
Rejestracja: 04 wrz 2010, 03:53

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: abovethetreetops » 21 wrz 2010, 01:56

Dziewczyny na pms polecam tydzień przed miesiączką rutynę 500 mg dziennie! Nie ma bólu krwawienie jest troszkę jakby intensywniejsze ale za to trwa znacznie krócej. Tylko nie wolno brać w ciąży. Spróbujcie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”