* PMS - krotko, zwiezle i na temat

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 25 wrz 2005, 18:22

Czuje sie fatalnie przed okresem i w czasie okresu tez... :? ...tylko nie wiem czemu(?) ale zawsze jak mam okres , czuje sie nieprzecietnie piekna,mimo tego, iz baaardzo cierpie... :cry: ...w tym czasie faceci zwracaja na mnie najwieksza uwage... :oops: ...jak zwierzatka -normalnie :wink: :lol:
Don-sorry,ale tematy o kobiecych sprawach ,powinienes raczej zostawic tylko i wylacznie dla kobiet- :roll: Lepiej zeby w takich tematach wypowiadala sie Kate ,niz Ty ,czy moj maz-dla mnie to zenujace... :? Zreszta, co ty mozesz wiedziec o napieciu przed miesiaczkowym???-nie, lepiej nie odpowiadaj ,prosze........ :|

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 25 wrz 2005, 18:39

Wyobraź sobie samanti,że moge coś wiedzieć ..chociażby dlatego, że żyjemy pod jednym dachem. I ta wasza przypadłość ma swoje odzwierciedlenie w stosunkach międzyludzkich...
Może warto poznać zdanie osób będących wtedy koło was ...ciekawe czy zauważają wasz stan i np. w tym czasie unikają tematów drażliwych.

U nas w tym okresie częściej wybuchają kłótnie...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 25 wrz 2005, 19:50

Nie chce poznawac zdania mojego meza w czasie, kiedy mam miesiaczke :evil: :lol: (i pare dni przed-tez nie!!!!!!!!!!!!)
Normalne,ze wybuchaja klotnie, tylko ze to nie jest Nasza (kobiet)wina-co my biedne mozemy :( ..???Nie da rady sie powstrzymac...!!! :?

Don-nie udzielam wskazowek mojemu mezowi,jak ma reagowac,kiedy ja mam zly dzien :) - on i tak tego nie zrozumie :x -nawet jak mi przytaknie... ...ze strachu... :oops: clein

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 25 wrz 2005, 21:42

Don chcial skonfrontować własne doświadczenia... ;-) niestety PMS dotyczy znacznej większości kobiet...
MNIE TEŻ!!! :twisted:

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 26 wrz 2005, 12:03

Nasi faceci chyba o PMS wiedzą wiecej niż my same, bo to na nich z reguły się skupia nasza złość i napięcie.

Awatar użytkownika
daria
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 522
Rejestracja: 08 mar 2005, 19:33

Post autor: daria » 26 wrz 2005, 12:33

bbpp77
racja racja ale na kim w końcu mamy się wyładować skoro oni zawsze napataczają nam sie "nagle" pod nogi? :wink: Ja w tych dniach nawet jak zwijam sie z bólu to odruchowo łapię odkurzacz i szaleję po mieszkaniu. Pełny błysk musi być a ja padam na pysk. Nawet nie zdaję sobie sprawy, że te moje porzadki tak się powtarzają z regularną częstotliwością, dopiero później jak juz padam z bólu i zmęczenia dociera do mnie, ze to PMS.
Wszystko byłoby dobrze, gdybym sie tylko nie czepiała mojego misia. Oj biedny on w te dni. Nawet nie pasuje mi sposób w jaki mi chlebek posmaruje na kolacyjkę(prawdziwa czarownica ze mnie, nie dość, ze podsuwa mi pod nos gotowca to jeszcze mi źle), nie daj boże jak prześcieradło krzywo leży brrrr. A najgorszy w dodatku jeszcze jest ten jego spokój. Ja wychodzę z siebie z nerwów a on w błogim spokoju tylko patrzy na mnie i uśmiecha się. A potem jak już mi wszystko minie przytula mnie i pyta co bym zrobiła, gdybym trafiła na takiego wariata jakim sama jestem hihihihi. Paskudna jestem co? :wink: Oj kochany ten mój misiek :D :D :D

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 26 wrz 2005, 13:08

Najbardziej wlasnie wkurza mnie to, kiedy on sie smieje i obraca wszystko w zarty... :evil: :evil: :evil: !
Mam nerwy a on na to:"... co, jestes przed...????? :) "
Lepiej ,zeby milczal i schodzil mi z drogi w tym czasie... bbije (ale on czesto jeszcze ze mna dyskutuje i nie wytrzymuje wtedy normalnie.... bing )

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 26 wrz 2005, 18:04

...mnie często ponosi :evil: w tym czasie... ...czasem na forum też mnie poniosło... :oops: :roll: :lol: ...ale to właśnie przez PMS :twisted:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 27 wrz 2005, 21:35

he he , ja przed tez jestem nerwowa i bola mnie cycki :oops: jesli te dwa dropsy mozna tak nazwac :lol:
pozatym jem czekolade na tabliczki 8)
a potem mam depreche ze przytyłam , nastepnie sie odchudzam i tak interes sie kreci cały miesiac :lol:

Awatar użytkownika
mary
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 489
Rejestracja: 08 sie 2005, 12:16

Post autor: mary » 28 wrz 2005, 02:19

oooo jak mam PMS to zachowuję sie jakby nadciągał huragan, ktory niszczy wszytko, co mu stanie na drodze , dlatego ukochanego w tym czasie trzymam z daleka od siebie , albo raczej to on ucieka przede mną comiesiąc :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”