* PMS - krotko, zwiezle i na temat

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: agunia585 » 24 sty 2012, 21:04

ja oprócz drażliwości, wybuchów, zmiany nastrojów i nerwów, puchnę , bo następuje zatrzymanie wody w organiźmie. To że wyglądam dla siebie okropnie oczywiście jest stałym elementem mojego PMS. Jednak żeby było weselej razem z tym wszystkim przychodzi silny ból kręgosłupa. Poraża mnie jak mam wstać i rozchodzić. Boli mnie do tego stopnia że w nocy mnie wybudza zdrętwiały kręgosłup- dość dziwnie i bolesne jest przekręcić się na drugi bok. Myślę że jakby ktos mnie na siłe posadził to by mi go złamał taki jest zdrętwiały.
Byłam już u ortopedy kazał mi się ruszać w życiu : pływać itd. a ja kanapowiec jestem coś jak pudel, nie lubię sportu.
To wymyślił żebym sobie drążek przymocowała w drzwiach i wisiała bo UWAGA! ciężar mojego tyłka rozciągnie troche kręgosłup (mdr
A tak na poważnie Was kręgosłup nie boli przy PMS?
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: RedOne » 04 lut 2012, 16:21

czasem tak ,ja wogole mam skolioze to tez czeste bole plecow sie pojawiaja a szczegolnie jak dlugo siedze prosto:)
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
miśka_89
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:00

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: miśka_89 » 23 lip 2013, 12:47

Ja cierpiałam z powodu PMS 2 lata! Tylko u mnie zaczynał się już w połowie cyklu, więc połowę miesiąca miałam wyjęte z życia...
Miałam zawroty głowy, zmienne nastroje, brzuch jakbym była w ciąży, a biust tak mnie bolał, że musiałam delikatnie chodzić i był większy o 2 rozmiary!! i to bite pół miesiąca!! przez ten czas starałam się z domu nie wychodzić (pleure

Teraz już mój PMS wygląda tak, że kilka dni przed okresem mam bardziej wrażliwe piersi i czasami lekko zabolą.

Wyleczyłam się ziołowymi tabletkami Castagnus (rire brałam je pół roku, na początku kosztowały ok 13zł a teraz już niestety 20:/ za 30szt.

Oprócz tego po jakiś 3 miesiącach kuracji podczas mięsiączki nie czułam bólu! nie brałam żadnej tabletki, byłam w szoku bo niestety miałam od dawna straszne bóle i musiałam brać od razu 4 mocne tabletki, a jeśli zdarzyło się że byłam poza domem to traciłam z bólu przytomność. Teraz już się nie boję iść do szkoły czy pracy wiedząc, że dostane w tym dniu okres (rire
8.06.13r - zmniejszenie piersi

Malinka12
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 136
Rejestracja: 18 lip 2020, 15:55

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: Malinka12 » 05 wrz 2020, 12:07

Dziewczyny, czy tu jeszcze ktoś zagląda? Dotyczy mnie ten problem i nie wiem co robić.

catwoman81
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 139
Rejestracja: 03 cze 2019, 13:35

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: catwoman81 » 06 wrz 2020, 19:26

Mam to samo :/ pół miesiąca mam wyrwane z życia...

Awatar użytkownika
trummtrumm
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2020, 16:39
Lokalizacja: Koszalin

Re: * PMS - krotko, zwiezle i na temat

Post autor: trummtrumm » 15 paź 2020, 16:52

Ja też mam pół, ale też i w sumie chodzi głownie o osłabienie i migreny chwile przed miesiączką

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”