Jakie kobiety lubia męzczyzni

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jakie kobiety lubia męzczyzni

Post autor: megan75 » 22 sie 2005, 08:53

Zakładam ten temat poniewaz jestem ciekawa waszych opini co sadzicie z obserwacji waszych chłopaków znajomych jakie kobiety lubią męzczyzni czy szcupłe czy grubsze łatwe czy te rudniej dostepne.Ja jestem z chłopakiem 4 lata i ciezko go rozgryżc niby lubi takie niedostepne ale takie łatwe go kreca ciekawa jestem jak to jest u was piszcie
Magdalena

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 22 sie 2005, 08:58

Chyba zawsze jest tak ze w danej chwili pragnie sie przeciwienstwa tego co sie wlasnie ma!
Jak spotkyam sie z zaborczym pewnym siebie brunetem, to chce delikatnego skromnego blondyna!
Tak bylo z moim facetem spotykal sie ze mna Niedostepna, zimna, blondyna :wink: :wink: i nagle zaczely mu sie podobobac takie latwe brunetki a la kurewki - wiecie jaki styl na pewno! :) :twisted:

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 22 sie 2005, 09:19

mój ostatnio tez powiedział że lubi takie, hmmm, ździrkowate suczki, lubi gdy dziewczyna tak się zachowuje i wygląda, gdy lubi się "dobrze zabawić", jednak hahaha jeśli chodzi o mnie to raczej nie jest zbyt chętny żebym ja taka była, BA wystarczy, że wyjdę na dwór z nieco większym dekoltem a już się piekli :twisted: A mówią, że to kobiecie nigdy nie można dogodzić....

Co do wyglądu to Miś mój lubi niskie blondyneczki z dużym biustem, ja niestety niska nie jestem, ale no to już nic nie poradzę, nóg sobie nie obetnę przecież :wink:

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 22 sie 2005, 09:26

Takie same są moje odczucia mój też lubi takie żdzirowate za zwykła szarą myszka to sie nie obejrzy tylko za taka własnie jak ja sie tak ubiore na ulice mini szpilki to zaraz jakis komentarz wstawi,ale zauważyłam ze czy wiecej sztucznosci w nas wiecej makijażu przesady to faceci wola takie dziewicze niewinne świeże zauwazyłam to po rozmowach moich kolegów co z tego ze maja wyszykowane zony na tip-top to nieraz wola taka młoda swieża bez makijażu
Magdalena

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 22 sie 2005, 09:31

to chyba zależy też od zamiarów faceta :roll: Inna bierze dla zabawy i przygody :wink: a inna jeśli chce czegoś więcej...

może nasze forumowe rodzynki niech się wypowiedzą? :lol:

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 22 sie 2005, 09:38

mi się wydaje że facet to takie stworzenie, któremu trzeba dostarczać różnorodności i urozmaiceń, raz chce niewinnej niuni raz wyrafinowanej suki...

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 22 sie 2005, 09:45

Basia1 pisze:to chyba zależy też od zamiarów faceta :roll: Inna bierze dla zabawy i przygody :wink: a inna jeśli chce czegoś więcej...
fakt, są dziewczyny na które facetowi jest miło popatrzeć, jeszcze milej zabawić się z taką, ale wiązać się nia stałe - to to już absolutnie nie. Zauważyłam to z obserwacji moich kolegów.

Awatar użytkownika
OLA100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 359
Rejestracja: 03 lip 2005, 11:40
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: OLA100 » 22 sie 2005, 09:50

Ja zauważyłam,że faceci podrywają dziewczyny rzucające się w oczy,zadbane laski z którymi moga się gdzies pokazać :D , ale często na poważny związek decydują się z tymi skromniejszymi tzw."szarymi myszkami", bo chcą mieć pewnośc,że ta ich nie zdradzi,będzie wiernie czekać na niego w domu,myślicie,że coś w tym jest???
5 pa¼dziernik 2005-korekcja noska u dr.Skupina !!!

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 22 sie 2005, 10:10

Mysle ze nie! Zawsze rzucam sie w oczy i jakos wszyscy chetnie ze mna tworza dlugie zwiazki! :P :roll:

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 22 sie 2005, 10:39

To wszystko zależy tez od kobiety sa ładne i madre dziewczyny ale są ładne i głupie i takie faceci własnie biora na raz
Magdalena

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”