Nadżerka

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 12 lis 2007, 11:22

ja miałam znieczulenie,
po założeniu wziernika moja ginekolog sowicie spsikała mi wnętrze płynem znieczulającym
nie czułam zupełnie że mi tam coś robi w środku, ale sam moment przykładania lasera nie był zbyt przyjemny
taki jakby tępy ból i skurcz
po przeciągnięciu laserem czekała tyle ile chciałam na kolejne dotknięcie
było tego z 6-7 razy
do domu wróciłam sama samochodem, ale nie bez trudu
cały dzień przeleżałam w łóżku, miałam bóle jak przy baaardzo silnym okresie, takie uczucie ciągnięcia, ale spoko, naprawdę do wytrzymania, szczególnie że podczas leżenia łagodniało

dziewczyny naprawdę, jeżeli nadżerka powoduje dolegliwości, to nie ma na co czekać
ja od przeszło roku nie wiem, co to upławy (oprócz tych podczas dni płodnych ;) ), grzybice, zapalenia, dosłownie nie do uwierzenia 8-) ;)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
klara01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 294
Rejestracja: 24 lip 2007, 16:44
Lokalizacja: Anglia
Kontakt:

Post autor: klara01 » 12 lis 2007, 12:31

Ja męczyłam sie kilka lat i nie mogłam sie jej pozbyc.Zawsze wracała mój ginekolog tylko przepisywał to jakieś nowe inne globułki,pigułki i nic.Wkoncu dał mi skierowanie do szpitala na wypalankę.Rano przyjęli mnie na oddział ( na czczo musiałam być ) przebrałam się w piżamkę i po godzinie zawołali na salę zabiegową.Tam dostalam coś w żyłę i zasnęłam.Obudziłam się w swoim łóżku na sali - po jakis 3 gdzinach jak doszłam do siebie wypuścili mnie do domku.Funkcjonuje się po tym zabiegu normalnie tylko przez tydzień NO SEX :cry: .To było 3 lata temu i od tego czasu nic nie mam,wyniki są bardzo dobre.Zadnych upławów,zapaleń czy swędzeń.
Nie wiem dlaczego lekarze tak zwlekają z zabiegami :? Może trzeba się upomnieć o skierowanie?Naprawdę nie ma się czego bać,nic się nie czuję,bez stresu.Trzeba tylko poświęcić jeden dzień a potem tylko spokuj i zdrowa ,,kaśka,,.Namawiam i pozdrawiam.

lidastar
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2007, 09:56

Post autor: lidastar » 08 sty 2008, 14:22

aanioleek pisze:ja 400 zł płaciłam, ale za laser :) a po drugie, najpierw bylam u jednej lekarki ona wykryła nadżerke, ale bagatelizowała to.. a teraz mam świetną pania dr która niczego nie bagatelizuje i jest super!

a mnie potraktowal lekarz ginekolog zupelnie odwrotnie......dla mnie to bardzo przykre przezycie ,przez ktore mam uraz do lekarzy ginekologow....w szczegolnosci tych przyjmujących w przychodni....otoz...lekarz ginekolog z Bydgoszczy przyjmujący w przychodni na czyzkówku....WMÓWIŁ mi nadzerke...jego celem bylo wyludzenie ode mnie pieniedze za zabieg usuwania nadzerki...bo innego celu nie widze...i co...pogrzebalby mi chwilke w cipce i skasowal za to 400zl lub wiecej ?! zeby sprawdzic i byc w 100% pewną poszlam do bardzo znanego i chwalonego ginekologa ...i u niego na wlasne oczy przekonalam sie ze zadnej nadzerki nie mam...nawet pierwszego stopnia....do dzis nie moge wyjsc z podziwu jak mozna byc takim za przeproszeniem skurwysynem ...ciekawa jestem ile mlodych dziewczyn tak naciągnął ehh

Awatar użytkownika
mendes_lol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1042
Rejestracja: 01 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: mendes_lol » 12 sty 2008, 14:32

ja tez mam nadzerke z dobre 2 lata, bolal mnie brzuch i czasem plecy, poszlam do ginekologa, wyszla propozycja wypalanki, poszlam do drugiego, zobaczyc, co powie, a, ze poprzednia ginekolog starej daty, to wolalam opinie kogos mlodszego, powiedzieli mi, ze przed ciaza wypalac w zadnym wypadku nie mozna, ewentualie zamrozic. Wtedy niestety wyjechalam z kraju i oczywiscie mecza mnie do dzis co jakis czas stany zapalne, 2 razy bylam w Polsce, u nowego lekarza, ktorego polecaly kolezanki, robil cytologie, wszystko bylo w porzadku, dal tylko tabletki na zapalenie, ale mowil, ze dopoki nie bede na dluzej w kraju, to beda one powracac, bo na odleglosc to nic nie zrobimy.
Myslalam, ze zaproponuje mi zamrazanie, ale powiedzial, ze nic nie musimy z nia robic.
A mnie bez przerwy teraz wkurzaja te uplawy itd, nie moge jednak znalezc nikogo odpowiedniego, wiekszosc moich znajomych chodzi wlasnie do tych 3, u ktorych ja bylam, a ja wywiadu zbytnio nie mam jak zrobic bedac za granica.
Wolalabym pojsc na zamrazanie i miec juz spokoj. Tu nie pojde, bo tu ginekolodzy sa albo z Indii, Irlandii, Pakistanu lub innych krajow, a im nie zaufam, tym bardziej, ze pracuje w szpitalu (administracja) i wiem, co sie dzieje, bylam z niejdna kolezanka na wizycie, choc to pewnie i tak zalezy do kogo sie trafi.Znam paru ginekologow z pracy, zawsze usmiechaja sie ale i patrza z pozadaniem, sa ciemnoskorzy, ja blondynka, a oni uwielbiaja slowianki, zreszta widze ich w pracy na co dzien, nie moglabym sie przemoc.

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 13 sty 2008, 00:52

ja mialam w polsce 2 razy nadzerke...poczatkowo dostawalam tylko leki i globulki i nic mi to nie pomagalo.odwiedzilam inna lekarke i od razu mi ja wypalala,powiedziala wtedy,ze inaczej,tzn.poprzez zazywanie tabletek czy globulki nadzerka nigdy nie zniknie.przez jakis czas po wypalaniu mialam spokoj,potem sie u mnie powtorzyla.mialam drugie wypalanie i jest od 5 lat ok.w kazdym badz razie bol podczas wypalania mozna porownac do najezdzania na nerw wiertlem dentystycznym :oops: przynajmniej u mnie tak bylo...
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mendes_lol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1042
Rejestracja: 01 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: mendes_lol » 13 sty 2008, 13:05

Jesuuuuuuuuu teraz to mnie wystrachalas,ciesze sie, ze nie poszlam na wypalanie. :-)
Moja kumpela mowila, ze to nic nie boli. Chyba bym ja na kawalki pocwiartowala jakby tak bolalo jak mowisz.

Decyzja zapadla, nie ide :shock: bo az mi sie na sama mysl portki trzesa!!!

A jak to jest z zamrazaniem tez tak boli?????????????????????????????

Awatar użytkownika
Mari
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 wrz 2005, 13:22
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Mari » 21 sty 2008, 18:18

ja dzisiaj miałam wymrażanie
ale jestem hepi, że mam to już z głowy :-D :-D :-D

sam zabieg nie jest bolesny tylko nieco nieprzyjemny
gorzej natomiast czułam się po zabiegu, ale to podobno indywidualna prawa

Awatar użytkownika
mendes_lol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1042
Rejestracja: 01 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: mendes_lol » 21 sty 2008, 20:00

Mari a moge spytac na czym to zamrazanie polega? Ile trwa?

Awatar użytkownika
Mari
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 wrz 2005, 13:22
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Mari » 21 sty 2008, 21:05

mendes_lol, nadżerka wymrażana jest specjalnym urządzeniem (temp o ile pamiętam - 70C).
dr dobiera końcówkę indywidualnie. jest to podłużna, przypamina narzędzie dnetystyczne - to takie do suszenia. zabieg nie jest długi, w moim przypadku trwał 5 minut tzn 2 min mrożenia, minuta przerwy i znowu 2 min mrożenia i finito.
podobno młode dziewczyny, które nie rodziły nie powinny mieć wypalania (czy starą metodą czy laserem, wszystko jedno) tylko właśnie wymrażanie.

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 22 sty 2008, 07:05

mnie to w kazdym badz razie moze nie tak strasznie bolalo ile bylo nieprzyjemne....czasem trzeba powtorzyc po jakims czasie.... :|
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”