Sesja zdjęciowa!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 13 sie 2005, 19:46

nie potwierdzam i nie zaprzeczam :roll:
zamierzam w ciągu przyszłego tygodnia się z Wami pożegnać więc nie bede się ujawniać jeśli nawet bym tam była :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Post autor: mijka » 13 sie 2005, 19:49

Gaga
...zdjęcia przepiękne..

Czy tzn. (3 tys.), że modelki też płacą mu za swoje zdjęcia jeśli to nie jest jakiś konkretny projekt czy to cena dla osób z poza branży??

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 13 sie 2005, 19:54

jeżeli to nie jest konktetny projekt a dziewczyny chcą u niego zrobić zdjęcia to nazywa się to "testy" i są płatne wtedy....
zależy teraz od profesjonalisty jeżeli to modelka jest profesjonalna a fotograf słaby to on jej płaci, albo zdjęcia za zdjęcia.jeżeli to fotograf jest gwiazdą to jemu się płaci.... ale to niekiedy się nie sprawdza. zazwyczaj jednak to tak funkcjonuje :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Post autor: mijka » 13 sie 2005, 19:55

Gaga,
wybacz moje "tykanie", ale uważam, ze nie powinnaś tego robić. Twoja obecność ubarwia to forum i na pewno wiele dziewczyn będzie mogło skorzystać z Twoich doświadczeń.

Nie chcesz się ujawniać, ja to szanuję i na pewno wiele innych osób i dlatego proszę zostań tu wirtualnie. Jakby co to możesz pewne tematy przecież omijać, prawda?? :wink:

Sugar, Kamila, Cyryl-Bea, Bla zróbcie coś, bo nasze pierwiastki chcą sie wykruszać...

P.S. piszę nasze, bo jestem tu od samego początku forum, mimo, że bardziej w ukryciu...

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 13 sie 2005, 20:01

GAGA, odchodzisz ? :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 13 sie 2005, 20:10

rozważam to całkiem poważnie.ale to nie topik o tym. napisałam do Mijki dlaczego na priva.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Post autor: mijka » 13 sie 2005, 21:02

Gaga,
napisz proszę czy otrzymałaś wiadomość ode mnie na priv..

Pierwszy raz wysyłałam tu taką i najpierw długo była w "wysłanych", a potem przeszła "do wysłania" i przez to na koniec zgłupiałam i nie wiem już czy wyszła do Ciebie czy nie..

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 13 sie 2005, 21:41

GAGA pisze:rozważam to całkiem poważnie.ale to nie topik o tym. napisałam do Mijki dlaczego na priva.
GAGA, to bedzie Twoja decyzja, ale smutno będzie gdy Ciebie tu zabraknie :!: Jesteś doświadczona jeśli chodzi o op, możesz dużo doradzić innym dziewczyną, poza tym fajnie się wypowiadasz w wolnych tematach i w ogóle szkoda by bylo.. :( Nie wiem co jest powodem Twoich rozważań na ten temat, może jestem za krótko na forum aby wiedzieć lub chociaż się domyślać, ale nie zostawiaj Nas :roll: Mam nadzieje, że zostaniesz :roll:
pozdrawiam
OMEGA

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 14 sie 2005, 16:33

:? nie będę codziennie innej osoby przekonywać, żeby została. Zwłaszcza, że nie mam pojęcia o co chodzi... tym razem :roll:

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 15 sie 2005, 17:37

takie pytanie a propos tego fotografa- robi zdjecia modelkom i ew dziewczynom o "modelkowatym" wygladzie, czy w ogole wyszukuje ciekawych ludzi /chodzi mi np o cos takiego jak wystawa jednej z polskich fotografek, na ktorej prezentowala tylko piegowatych ludzi obu plci i wkazdym wieku...../ :?: pytam z ciekawosci, bo faktycznie jego zdjecia sa dobre, intrygujace i ciekawe, a nie dlatego, ze osobiscie jestem zainteresowana sesja :D
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”