Sesja zdjęciowa!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Sesja zdjęciowa!

Post autor: Sarka » 12 sie 2005, 18:10

czesc dziewczyny czy znacie moze dobrego fotografa w Polsce?, ktory wykonuje naprawde fajne zdjecia artystyczne(nie mowie o aktach), tylko o sesji stylizowanej itp.
Na pewno ktoras z Was robila soebie takie zdjecia na pamiatke?
Ja znalam dobrego fotografa w Polsce,ale byl zbyt dobry chyba bo juz od 3 lat pstryka w Mediolanie

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 12 sie 2005, 18:43

a ile taka sesja kosztuje ????
jak wyglądam to wyglądam, ale na pamiątke, że byłam młoda to chętnie bym takich zdjęc sobie narobiła :roll:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 12 sie 2005, 19:56

Ja kilka dni temu miałam sesje i kosztowała mnie 250zl w studiu a 350zl kosztuje w studiu i w plenerze. Miałam zagwarantowaną opikę stylistki i makijażystki, która takżę robiła mi fryzurki. Jeszcze efektów końcowych niewidziałam, ale podpatrzyłam kilka zdjęć jak fotograf wrzucał je na kompa i wyglądało ładnie i profesjonalnie.;]

Ale myślę ze powinien sie tu wypowiedziec ktos bardziej obeznany w tym temacie...napewno jest tu na forum jakas doświadczona osóbka...

pozdr. :wink:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 12 sie 2005, 20:26

Ja robiłam kiedyś takie sesje. Wszystkie (atrakcyjne;) koleżanki pozowały mi do zdjęć; robiłam im makijaż i włosy,wymyślałam scenerie. Szukałam najatrakcyjniejszych ujęć-potem dziewczyny nie rozpoznawały siebie.

Spróbujcie dotrzec do studentów fotografii z ASP-oni ZAWSZE ZAWSZE szukają modek. I możecie sie umówić na niższe ceny,bo pozując im do jakiegoś projektu oddajecie przysługę :wink:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 12 sie 2005, 20:32

A no właśnie jest też dużo osób które robia pozowanie za zdjęcia....ty mu pozujesz a on dzieki tobie sie doszkala i daje ci fotki, wiec wychodzi zupełnie za free :D
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 12 sie 2005, 21:27

ja nie place za sesje, korzystam poprostu z okazji typu "pozowanie za zdjecia". znam kilku fajnych fotografow, jakby co to dam namiar ale na privie.
mleczna, gdzie ty taka sesje robilas, ze kazali ci placic? tylko mi nie mow, ze w jakiejs agencji...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 12 sie 2005, 21:42

W Polsce jest tylko jeden fotograf któremu byłabym w stanie zapłacić. koszt to 3 tys za 6-8 zdjęć jako efekt sesji.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 12 sie 2005, 21:55

oj tak... tu masz racje... wiem o kim mowisz ale prawda jest taka, ze warto... a do innych mozna poprostu sie dostac jak sie ich zainteresuje. tego zainteresowac trudno...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
agaol
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 145
Rejestracja: 14 lut 2005, 23:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: agaol » 12 sie 2005, 22:45

Na priva mogę Ci przesłać namiary i próbki zdjęć fenomenalnego fotografa... mnie brak słów aby opisać co on wyczynia aparatem :wink:
Pozdrawiam!

Madzilka1
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1625
Rejestracja: 23 cze 2005, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Madzilka1 » 13 sie 2005, 09:17

Dobry fotograf rekompensuje defekty urody, swiatlo itp. sa niezmiernie wazne. Ja mam taki typ urody ze cos nie tak ze swiatlem, czy makijazem i od razu to sie odbija na moim wygladzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”