Sesja zdjęciowa!

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sarka » 19 sie 2005, 12:10

Dziewczyny ,a moze jakimis konkretami, nawa studia itp?....

Ide dzis wieczorem na kolejną lekcję;-)

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 19 sie 2005, 13:15

amelja 600zł to faktycznie kupa kasy, a jeżeli efekt do bani to naprawde wielka szkoda....

napisz gdzie robiłaś te fotki, aby się już nikt nienaciął....
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 19 sie 2005, 15:17

mamy tu juz rozne czarne listy, wiec moze i taka dla kiepskich fotografow sie stworzy........... :twisted:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

amelja
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 165
Rejestracja: 11 lut 2005, 11:55
Lokalizacja: katowice

Post autor: amelja » 19 sie 2005, 21:44

dziewczyny nie pamietam bylo to jakis czas temu w warszwaie, studio modelek, aktorow, statystow,
ja po prostu poszlam na casting , potem naciagnieli mnie na ta sesje, wchodzilo sie z boku, nie jestem z w-wy bywam tam rzadko dlatego juz nie pamietam ale niedaleko pl. trzech krzyzy czy jakos tak sie ten plac nazywal , ale naprawde warszawy nie znam;
wiem ze ja prosilam o czesc czarno bialych ale oni robili tylko kolorowe, robili mase zdjec z czego wybierali dla siebie 10 i 10 dostalam i ja- ale i tak byly okropne, dlatego nawet nie chce myslec jak wyszly te pozostale; laska wogole robila makijaz jakis straszny..
powiem Wam ze to i tak bylo najtaniej bo w znanej agencji za sesje u fotografa placilo sie wtedy 1.200

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 20 sie 2005, 09:56

amelja....

dostałaś tylko 10 zdjęć....to naprawde jacys straszni naciągacze... :shock: ja za 250 dostane ok 100 zdjęć..w teym wydzilone te najlepsze...

jednym słowem zrobili cie na szaro... :evil:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sarka » 03 wrz 2005, 02:15

Wlasnie dostalismy pierwsze powazne zadanie:-),!(propos lekcji fotografowania)- sesja zdjeciowa z modelem w plenerze!,(zdjecia zcarno-biale i kolorowe) oczywicie za modela biore swojego chlopaka i bede go jutro "meczyc", ! bronil sie..ale no coz mu pozostalo-ulegl;-)
naparwde dziewczyny, fajna rzecz taka 'zabawa" z aparatem!

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 05 paź 2005, 23:35

no dobra napisze wam po cichu że zawsze chciłam zrobić sobie taką sesje ale zawsze szczypały mnie moje rodzyneczki. Teraz jak juz po nich pozostało tylko wspomnienie to chcaiłabym zrobić niespdziankę mojej niuni. Nie ma pojęcia jak sie za to zabrać i do kogo napisać. Sa tu dziewczyny z wprawą w tych sprawach więc prosze was o pomoc.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 06 paź 2005, 09:32

najprosciej- wjesc na forum poswiecone modelingowi, np. promodels. tam szukasz linkowiska i poprostu ogladasz po kolei strony fotografow. jak prace jakiegos ci sie spodobaja to piszesz do niego. i tyle :D
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 06 paź 2005, 09:54

mara a jak to jest z makijażem i ewentualna bielizną? No dobra bielizna chyba moja a jak z makijażem? Nie maluje sie na codzień prawie wogóle i nie znam sztuczek do zdjęć, nawet nie wiem co do końca mi pasuje oprócz spirali............ napisz więcej. I jeszcze jedno ile taka sesja kosztuje i od czego jest uwarunkowana cena takiej sesji?
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 06 paź 2005, 09:58

ciuchy przewaznie swoje. makijazystka - moze byc ale to dodatkowy koszt dla ciebie albo dla fotografa. ceny sa zroznicowane. ja nigdy nie placilam za zdjecia, bo dostaje je w zamian za pozowanie. najlepiej poprostu zapytac fotografa ile u niego taka przyjemnosc by cie wyniosla. u niektorych jest to do 1000 zl (najczesciej z makijazystka, moge ci dac jeden namiar na poznan), u innych nawet 3- zalezy jak sie cenia.
Próżność to mój ulubiony grzech...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”