Karmić piersią czy lepiej nie?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Post autor: eniii » 19 kwie 2009, 21:37

katrin123 pisze:ale to jest indywidualna sprawa kazdej kobiety
oczywiście że tak - zgadzam się z tym w 100%
katrin123 pisze:Moje piersi po karmieniu sie zmniejszyly (przed jednak byly tez male), ale dalej sa jedrne.
moje niestety sflaczały :cry: i też zmalały :cry: ale dobrze że już są naprawione ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
Rozowa
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 22
Rejestracja: 27 sie 2008, 17:48
Lokalizacja: Skórzewo

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Rozowa » 08 sie 2009, 15:49

Ja karmilam niestety tylko miesiac i moje cycuszki nie sa juz takie jak byly :cry: teraz na powaznie zaczełam myslec o zabiegu :-|
17.06.2009 NARODZINY NIKULKA-NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA!!!

Awatar użytkownika
szejbi
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 06 lip 2009, 12:14

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: szejbi » 14 sie 2009, 14:38

Przede wszystkim to trzeba myśleć o dziecku. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem odżywiania malucha. To, że nasze piersi będą flaczki czy nie to już sprawa drugorzędna. Ważne by maluch był zdrowy. O efektach karmienia piersią poczytajcie sobie tutaj >>> http://www.mamybaby.pl/niemowle/karmien ... zne-zasady" onclick="window.open(this.href);return false; . Natomiast o własne piersi można zadbać już po okresie karmienia np, takimi metodami >>> http://www.inspirander.pl/zakupy/jak-dbac-o-biust" onclick="window.open(this.href);return false; . Ich wygląd na pewno się poprawi.

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: k_asiaczek » 14 sie 2009, 20:01

szejbi to czy ktoś nie karmi piersią nie znaczy, że nie dba o swoje dziecko. niektóre kobiety nie chcą, nie mogą i nie powinniśmy ich oceniać. jak kobieta nie chce karmić piersią bo boi się, że jej piersi już nie będą takie jak kiedyś to proszę bardzo, teraz jest taki wybór produktów dla maluchów, że na pewno z głodu nie umrą i zdrowe też będą :-)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: chiquita » 17 sie 2009, 19:47

Ja przed ciążą mówiłam kategorycznie NIEE karmieniu.
Teraz, kiedy noszę w sobie Maleństwo - zastanawiam się i powoli staram przekonać do tej "tradycji".
Jestem blisko dwa lata po powiększeniu i wiem, że jeśli po wszystkim moje żelki stracą na wyglądzie to napewno będą poprawiane ;) Tak więc co mam do stracenia :roll:
Grunt to uniknąć rozstępów :-) dlatego też od pierwszych dni bycia "we dwoje" dbam o piersi.

Mam tylko "obawę" związaną z powiększeniem się brodawek (lubię swoje małe) - czy to jakaś "zasada",
że ciężarnym/karmiącym powiększają się brodawki :?:
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

Awatar użytkownika
olifczur
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 705
Rejestracja: 21 sty 2009, 23:42
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: olifczur » 17 sie 2009, 20:18

Ja też przed ciążą mówiłam NIE. w ogóle takie obrzydliwe mi się to wydawało... Nawet na początku ciąży. Kiedy już przywykłam do tego stanu i pokochałam swoje dziecko to zdecydowałam że czemu nie, można spróbować. I nie żałuje tej decyzji, można się przyzwyczaić i przyjemnie patrzeć na zadowolonego dzidziusia przy cycusiu. Kobiety które nie karmiły chyba raczej nie zrozumieją o czym mowa. Ma to swoje plusy i minusy ale jednak więcej plusów. Nie chcę więcej dzieci ale jeśli mi się znów przytrafi,to też będę karmić piersią.
Po ciąży moje piersi są do "naprawy". Nic takiego się im nie stało poza tym że straciły na jędrności.
Jeśli chodzi o brodawki, to nie powiększyły mi się wcale. A co do rozstępów to od kiedy tylko dowiedziałam się o ciąży używałam całą masę kremów, maści i smarowideł przeciw, a i tak mam całe piersi zorane tym dziadostwem, czyli niestety jak ktoś ma mieć rozstępy to je będzie miał i nic nie pomoże :cry:
dr Łątkowski 3 marca 2009

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: OMEGA » 18 sie 2009, 10:15

A czy któraś z Was miała cięcie na otoczce a potem karmiła piersią?
_____________________________________________________
już po:) 19.10.05r dr Skupin okrągłe Mentor 325cc HP
23.11.10r dr Stępniewski całkowita korekta nosa
26.04.11r dr Stępniewski poprawka nos (część chrzęstna)
27.04.11r dr Stępniewski korekta powiek górnych
03.02.12r usta emervel 1ml
19.09.12r
[/color] usta emervel 1ml
[/color]

16.12.2010 r. - Pamięta się te rzeczy, których nie można zapomnieć

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Londyjka » 05 wrz 2009, 21:34

Ja karmilam w sumie okolo 1,5 tygodnia i teraz po 4 miesiacach moje piersi choc byly bardzo male sa jeszcze mniejsze,wiec to nie jest regula ile sie karmi :-|

A teraz mam przynajmiej prawdziwa wymowke dla operacji dla wscibskich i "zyczliwych" znajomych ;)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: marta2454 » 12 wrz 2009, 23:02

ja mam dwie dziewczynki pierwszą karmiłam 7 miesiecy drugą niestety tylko około 1,5 tygodnia tak jak londyjka i nie z tego powodu że nie chciałam tylko z tego powodu że mi zanikał pokarm i miałam go niewiele i
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: anita111 » 04 paź 2009, 18:57

wogle sie jeszcze na tym nie znam wiec jak zadam głupie pytanie to sorrki. a co trzeba zrobic żeby nie karmić piersią? tzn jeśli sie nie chce to trzeba coś wcześniej zrobić żeby mleko się nie gromadziło ?
i czy sa dziewczyny których piersi nie zmieniły swojego wyglądu na gorsze po karminiu?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”