Karmić piersią czy lepiej nie?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: aldi090 » 22 paź 2009, 14:20

Martuś przeziębiłaś piersi ojojojoj... :(
to samo trzeba uważać na basenie jeśli, któraś kocha wodę i bez basenu nie może żyć, tam tez można szybciutko przeziębić piersiątka.. :-|
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Annetta » 22 paź 2009, 20:13

Slyszalam ze przeziebienie piersi jest strasznie bolace :evil:
Dzieki kobietki za wszelkie informacje -bo ja poczatkujaca jestem :p

A z tym moim przytyciem to nawet przez chwile sie martwilam ze tak malo mi doszlo kg ( balam sie ze moze z baby cos nie tak, same wiecie jakie to kobieta schizy ma w czasie ciazy :evil: ).
Podobno 15 kg to normalka-ale polozna mnie uspokojila ze z baby wszystko ok, a waga to juz taka moja uroda.

A o tych okladach z kapusty juz gdzies slyszalam, ze faktycznie pomagaja przy zapaleniu piersi.

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Londyjka » 22 paź 2009, 21:18

Mialam zapalenie piersi pare dni po porodzie-bol okropny,nie do opisania. arf Bralam antybiotyki i po 3 dniach przeszlo.
Ja w ciazy przytylam 13 kg ale brzuszek cos nie chce byc jak kiedys :roll:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: nesia » 22 paź 2009, 22:25

Annetta pisze: Podobno 15 kg to normalka-ale polozna mnie uspokojila ze z baby wszystko ok, a waga to juz taka moja uroda.
.
15kg to nic tylko :bravo dla Ciebie, to żadna uroda, to Twoje dbanie o siebie, odpowiednie odżywianie, nie folgowanie - jestem w ciązy jem za dwóch. Annetta możesz być wzorem 8-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: marta2454 » 22 paź 2009, 23:09

Anetta to że przytyłas tylko 10 kilo nic nie oznacza moja siostra przytyła tylko 9 kilo w ciąży i urodziła zdrowego synka który ważył ponad 3 kilo ,teraz to już kawaler 13 letni hihi
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Aguuu » 23 paź 2009, 09:54

Annetta pisze:Slyszalam ze przeziebienie piersi jest strasznie bolace :evil:
To piersi można przeziębić??? :shock:
jeju, nawet nie wiedziałam....

Zszokowałyście mnie :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
olenek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2009, 19:13
Lokalizacja: warszawa

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: olenek » 23 paź 2009, 13:10

Witacie dziewczyny, mój głos nie będzie kontynuacją tej dyskusji, ale sam temat jakoś mnie zachęcił, żeby się wypowiedzieć, otóż:
jestem mamą dwóch chłopców, obydwu karmiłam piersią dłuuuugo i z całą pewnością wspominam to jako jedno z najcudniejszych doświadczeń w życiu.... karmiąc ich mawiałam, że to moje ulubione zajęcie PDT_Love_01 Oczywiście są pewne niewygogy typu budzienie w nocy czy uciążliwe pozycje spania :roll: mnie sporadycznie zdażał się zapalenia piersi (które są rzeczywiście nieprzyjemne, porównywalne do grypy). Ale uroki tych chwil, jakie spędza się w bliskości z dzieckiem sa nie do przecenienia, a przede wszystkim nie do odrobienia. O korzyściach dla dziecka nawet nie wspominam. Tak czy inaczej dziewczyny, zachęcam Was - spróbujcie, szkoda rezygnować z tych chwil tak z założenia. Jasne, że każdy ma swoje upodobania i nie każdy do tego samego stworzony ,ale pomyślałam, że podzielę się moimi doświadczeniami.
p.s.teraz szykuję się do OP powiększenia piersi, które zawsze były mizerne ale duuużo mleka dawały :-)
06.12.2010 Anatomiczne Nagor XL3 410cc

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Aguuu » 23 paź 2009, 17:02

jeju, jak tak niektóre wasze posty czytam, to podziwiam. Mi osobie (jeszcze dzidzi nie mając), wydaje się że karmienie piersią to najgorsze co matka natura mogła wymyślić :p
A jak se pomyśle, że dzidzia mógłby mi pogryźć, czy jakoś pokaleczyć sutki czy brodawki, to aż ciary nieprzyjemne przychodzą.... I jak kiedyś, jak będę miała dzidzię moje myślenie się zmieni, to naprawdę uwierzę w cud macierzyństwa. :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: marta2454 » 23 paź 2009, 22:22

Aguu dokładnie tak jak napisałaś jak będziesz miała swoje maleństwo to wtedy twoje myślenie zupełnie się zmieni będziesz zapatrzona w dziecko jak w obrazek ,jego pierwszy uśmiech ,słowo ,ząbek to sama radość
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Karmić piersią czy lepiej nie?

Post autor: Annetta » 24 paź 2009, 12:15

Aguu, jest wlasnie tak jak pisze Marta-ze z czasem poglady sie zmieniaja :p
Ja rowniez kiedys myslama ze nie bede karmic piersia, bo to uwiazanie, bolace cycki itd.ale jak zaszalm w ciaze to moje poglady sie zmienily i teraz czekam na przyjscie malenstwa i z wielka ochote chce karmic piersia :p

Nesia :p Dzieki :p Faktycznie nie jadlam za dwie osoby, za to duzo warzyw i owocow wcianam, no i caly czas jestem aktywna (rower, spacery).

Turek.mg- a brzuszek sam po porodzie zrobil sie plaski czy robilas jakies cwiczenia??Szczesciara z ciebie ze tak szybko doszedl brzuch do pierwotnej wersji 8-)
Ja tez juz zapowiedzialam mezowi ze jak brzusisko wielkie zostanie to czeka mnie znowu wizyta u dr.Simki na lipo :badgrin:

Londyjka , , moze na brzuch jakies cwiczenia i smarowanie kremami pomorze.Zreszta ty rowniez niewiele przytylas tak wiec pewnie jak ja mialas tylko duzy brzuch. :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”