Karmić piersią czy lepiej nie?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 08 sie 2005, 22:26

no to mnie pocieszyłyście :cry: nie chcę flaków w przyszłości :cry: może lepiej wcale nie karmić :!: :?: juz nie zaśmiecam watku ide poczytać "przed czy po dziecku" :lol:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 08 sie 2005, 23:27

ja karmilam miesiac moje nie sflaczaly a moze to dziwne pozostaly troche wieksze bo z kompletnego zera zrobilo mi sie male b wiec teraz jestem nawet bardziej zadowolona niz kiedys bo wtedy wstydzilam sie biustonosza zdjac przy moim facecie. ale mimo wszystko sa i tak zamale i nie taki sexowne o jakich zawsze marzylam, pozatym duzo daja cwiczenia na klatke przed ciaza i pozniej tez miesnie sa mocniejsze i lepiej cycuszki trzymaja do gory.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 08 sie 2005, 23:45

wątek pt.''karmić w czasie ciąży,czy lepiej nie''-w ciąży to się raczej nie karmi,chyba,że siebie :lol:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 08 sie 2005, 23:53

:lol: :lol: :lol: chyba juz sie połoze, najwyrazniej jestem przemeczona :wink:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sarka » 09 sie 2005, 00:11

a ja mam jeszce gorsza "schize' typu "karmic czy nie karmic"-ja zastanawiam sie czy w ogole miec dziecko czy nie!( jestem szczupla,ale musze sie cholernie pilnowac, nie chcialabym skonczyc "po" jak balonnnnnnn)...Chyba zadowole sie dzieciaczkami mojej siostry;-)

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 12 sie 2005, 22:21

Sarka :)
Jak nie będziesz się obżerać w ciąży, dużo ruszać... także po urodzeniu dziecka i nie dojadać "resztek" po maluszku (typu kaszki itp.), to otyłość Ci nie grozi :wink: .
Ja urodziłam 4 dzieci, a moja waga wzrosła tylko o 2 kg w porównaniu do tego co było 15 lat temu.... no ale w tych 2 kg mam jeszcze 700 ml siliconu :wink: :lol:

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 15 sie 2005, 17:24

Sarka ja tez musze sie pilnowac i to BARDZO, a i tak mam nie jedna sporo drobniejsza ode mnie kolezanke........... :roll: :evil: :? .......ale na pewno nie zrezygnuje z tego powodu z dzieci, chociaz martwie sie, to fakt, czy nie zrobi sie ze mnie totalny balon..........ale przeciez od czego jest chirurgia plastyczna, no nie :?: :twisted: zreszta, nawet teraz tak sobie mysle, ze piersi, owszem, chce juz teraz, ale odsysanie tu i owdzie......z tym ew moge poczekac na dzieciaczki 8) pozdrawiam, :wink:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 15 sie 2005, 17:25

zreszta, powaznie zastanawiam sie nad jeszcze jednym zabiegiem....ale to tez -tak sobie mysle- moge zrobic juz jako mama...... :D
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

malwinka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 491
Rejestracja: 02 sie 2005, 20:57
Lokalizacja: Eire
Kontakt:

Post autor: malwinka » 15 sie 2005, 18:07

Ja w ciąży przytyłam 30 kg. Moje piersi miały rozmiar 80C. To było coś. Dzień po porodzie ważyłam 10 kg mniej. Reszta zeszła z czasem. Niestety, z całości. Najgorsze co zostało to rozstępy. :cry:

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 16 sie 2005, 09:43

Ja majac 19 lat schudłam 30 kg w porywach z 78 na 48 potem tak stanełam na 55kg jak zaszłam w ciazy to strasznie sie bałam że znowu utyje i tak mi zostanie przytyłam w ciązy 23 klio biust jak karmiłam troche był wiekszy ale żadna rewelacja i dośc szybko schudłam niektórzy mówia ze dlatego ze karmiłam dziecko z było to długo 2 lata i 2 miesiace no niestey moje piersi po 30kg schudniecia i karmieniu były fatalne sa w galerii otwartej dla zainteresowanych ostatnie od Stanczyka ale mysle że efektem ich wygladu jest bardziej schudniecie niż karmienie
Magdalena

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”