Zostawil mnie :(

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 17 kwie 2009, 19:35

adi89 oczywiście współczuję, wiem co czujesz - takie sytuacje sa iście nie komfortowe; jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W profilu widać Twoj wiek (19lat), ile lat ma chłopak z ktorym masz dziecko? Jesteś młodą osobą, przed Tobą całe życie, nie zamartwiaj sie - wiem ze łatwo jest mówić, ale uwierz mi - weź sie w garść, życj na pełnych obrotach - dlla siebie, dla córci, zobaczysz za jakiś czas ze było warto, ona Ci to wynagrodzi. Jeśli chodzi o chłopaka, jesli jest Twoim rówiesnikiem - możliwe że przerosły go obowiązki dnia codziennego pary z dzieckiem, pewnie nie dorósł do roli głowy rodziny - faceta który bedzie oparciem dla żony & dzieci. dziecko to obowiązki - nadeszła wiosna - podejrzewam że Wy ograniczeni przez dziecko. Nie wytrzymał - odszedł, kiedyś będzie żałował....A może jeszcze wszystko sie ułoży, może rozłąka da mu do myślenia... Powiedz coś wiecej o nim, czy mieszkaliście razem, piszesz ze jestescie para z dzieckiem - co Wasi rodzice na ten związek? I nie zamartwiaj się, dla faceta, ktory wymieka po 3mies. bycia ojcem - nie warto. Trzymaj sie kochana.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 17 kwie 2009, 20:00

OMEGA, to super ze tak Ci sie ułozylo, pieknego ślubu zycze :!:
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 18 kwie 2009, 23:06

adi... przykra sprawa, rozumiem, że boli Cię decyzja faceta, że jest Ci ciężko...
Jedyne co mogę napisać to, że najlepsze przed Tobą. Jesteś młodą dziewczyną, masz przy sobie swoją Kruszynkę. Pamiętaj, ze Ty i Córeczka jesteście najwazniejsze. Facet nie był odpowiedni dla Ciebie i nie dałby Wam szczęścia. Spotkasz kiedyś kogoś kto da Wam pewne życie, radość i wiele miłości, kto będzie dla Twojej córeczki dobrym opiekunem. Czas pomoże Ci się z ta sytuacją pogodzić i mimo, że nie będzie Ci łatwo... pamiętaj, ze Twoja kruszynka ma tylko Ciebie. Jesteś dla niej jedynym oparciem i musisz być silna. Dbaj o nią i o siebie. Nie zamykaj się w swoim świecie. Na pewno masz bliskich, którzy Ci pomogą, podadzą dłoń. Zawsze możesz napisać tutaj co Cię trapi. Nie przejmuj się... są tu osoby, które przeżyły podobne historie i na pewno wiedzą co Ci poradzić.
Nie łam się. Bedzie dobrze. Czas wyleczy rany a Ty i Twoja córeczka poradzicie sobie w tej sytuacji jak nikt na świecie. Trzymam za Ciebie kciuki.
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 23 kwie 2009, 08:57

OMEGA mega gratulacje :) i pamiętajcie dziewczyny, że ponoć nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 23 kwie 2009, 10:09

OMEGA pisze:a teraz już trafiłam na swoją połóweczkę :-D jestem bardzo szczęśliwa. W tym roku wychodzę za mąż 8-) mam nadziję, że teraz przede mną same lepsze dni :p
az sie wzruszylam..... w Twoi przypadku wlsciwym powiedzeniem jest ze niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo.... ciesze sie i gratuluje slubu!!
zalapiemy sie na jakas slubna fote? hihhi

adi89, wspolczuje.... ale jesli ktos zostawia cie twierzdac ze sie byscie meczyli to moze zrobil ci tylko przysluge?
lepiej byc szczesliwa mama, nawet samotna -choc nie dokonca bo juz nigdy nie bedziesz sama bo masz swoja corunie o ktora teraz musisz dbac by miala tyyle ciepla ile potrzebuje...

z nieodpowiedzialnym gnojem bys sie tylko meczyla i nie potrzebnie denerowala...

pamietaj ze to on stracil cos bardzo cennego odchodzac
bo nikt i nic nigdy nie da mu tego co mialby majac rodzinke..

glowa do gory, jest nas wiele, zostawionych, samotnych...
wazne w tym wszystkim jest to zeby nasze zycie nie krecilo sie tylko wokolo faceta
nie sa tego warci.
ciesz sie zyciem, soba, macierzynstwem.....

a jak ci bedzie smutno to zawsze masz nas i mozesz sie wyzalic i wyplakac
;-)
adi89 pisze:Zwlaszcza ze ciagle mam wrazenie ze juz nigdy sobie nikogo nie znajde :cry: . I szkoda mi coreczki bo przeciez mogla miec cudna rodzine i nic z tego nie wyszlo. Ale coz... trzeba zyc dalej.
kazda zostawiona kobieta boi sie ze zostanie sama do konca zycia...
masz dopiero 19 lateki jeszcze nie jednego mezczyzne poznasz chco teraz myslisz ez to nie realne...
a coreczka bedzie szczesliwa jak ty bedziesz szczesliwa...

wiem ze teraz ci smutno..ale wszystko sie ulorzy i bedziesz jeszcze usmiechnieta. zobaczysz adi... ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 23 kwie 2009, 10:14

[/quote] az sie wzruszylam..... w Twoi przypadku wlsciwym powiedzeniem jest ze niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo.... ciesze sie i gratuluje slubu!!
zalapiemy sie na jakas slubna fote? hihhi[quote]

Jasne, że się załapiecie na foteczki :-D ślub biorę pod koniec sierpnia dopiero :-) teraz jestem na etapie szukania sukienki :roll:

Przy okazji jeszcze raz chciałabym podziękować wszystkim dziewczyną, które podtrzymywały mnie na duchu, kiedy przechodziłam te trudne chwile 8-)
_____________________________________________________
już po:) 19.10.05r dr Skupin okrągłe Mentor 325cc HP
23.11.10r dr Stępniewski całkowita korekta nosa
26.04.11r dr Stępniewski poprawka nos (część chrzęstna)
27.04.11r dr Stępniewski korekta powiek górnych
03.02.12r usta emervel 1ml
19.09.12r
[/color] usta emervel 1ml
[/color]

16.12.2010 r. - Pamięta się te rzeczy, których nie można zapomnieć

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: maluda6 » 23 kwie 2009, 15:13

OMEGA, ja jak czytalam Twoje posty na poczatku tego tematu, to akurat bylam poklocona z moim facetem.
a ze ja zawsze jestem mega bojowa, to stwierdzilam, ze nie jade do niego wyjasniac i rozmawiac, mimo ze do mnie dzwonil, bo mam dosc i mi sie nie chce.
ale Twoje posty zmotywowaly mnie do tego, aby pojechac, porozmawiac i sie pogodzic...
zrozumialam, jak latwo mozna kogos stracic przez wlasna (moja) glupote i nie warto sie klocic.
pojechalam :)
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 23 kwie 2009, 15:22

maluda6 pisze:OMEGA, ja jak czytalam Twoje posty na poczatku tego tematu, to akurat bylam poklocona z moim facetem.
a ze ja zawsze jestem mega bojowa, to stwierdzilam, ze nie jade do niego wyjasniac i rozmawiac, mimo ze do mnie dzwonil, bo mam dosc i mi sie nie chce.
ale Twoje posty zmotywowaly mnie do tego, aby pojechac, porozmawiac i sie pogodzic...
zrozumialam, jak latwo mozna kogos stracic przez wlasna (moja) glupote i nie warto sie klocic.
pojechalam :)
maluda6 czyli wszystko się dobrze ułożyło, to super :-)
_____________________________________________________
już po:) 19.10.05r dr Skupin okrągłe Mentor 325cc HP
23.11.10r dr Stępniewski całkowita korekta nosa
26.04.11r dr Stępniewski poprawka nos (część chrzęstna)
27.04.11r dr Stępniewski korekta powiek górnych
03.02.12r usta emervel 1ml
19.09.12r
[/color] usta emervel 1ml
[/color]

16.12.2010 r. - Pamięta się te rzeczy, których nie można zapomnieć

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: maluda6 » 23 kwie 2009, 15:30

OMEGA, nie byla to taka klotnia juz na zerwanie, ale taka normalna, jak kazdy zwiazek ma :)
ale pamietam, ze czytalam te Twoje smutne posty i powiedzialam sobie "jade!"
dziekuje :)
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”