Nie wiem co ze sobą zrobic.

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 11 gru 2011, 19:20

Witam:)

Postanowiłam założyć wątek, ponieważ nie wiem co ze sobą zrobic. Odkad pamietam mialam kompleksy. Najwazniejszy juz zlikwidowalam - odstajace uszy. Ale mimo to nie podobam sie sobie nadal. Nie podoba mi sie chyba wszystko. - oprocz oczu. Choc sa one takiego koloru i ksztaltu ze nie wiem jak je malowac. Ale nie o tym.

Jednym z moich problemow sa wlosy. Wypadly mi bardzo w ciagu ostatnich lat. Jak sie okazalo mam problemy z hormonami. Nie moge ich farbowac, bo boje sie ze wypadna jeszcze. A wiadomo kobieta potrzebuje zmian. Wiec zaczelam doszukiwac sie problemow w swoim wygladzie. Nie podoba mi sie zwlaszcza nos i usta. Duzy krzywy nos i waskie usta to chyba najgorsze polaczenie. Do tego wysokie czolo i kiedys odstajace uszy to naprawde mozna miec kompleksy.

Moj facet oczywiscie nie zgadza sie na jakiekolwiek operacje, bo twierdzi, ze to mi zniszczy psychike i bede chciala wiecej i wiecej. Ale on nie rozumie, ze moj wyglad doprowadza mnie nieraz do lez. Na niektorych zdjeciach wygladam jak Baba Jaga z takim nosem:/ Wiadomo, chlopak mowi ze wygladam pieknie i nic nie potrzebuje zadnych zmian. Jednak chcialabym sie dowiedziec od osob zupelnie postronnych co sadza o moim problemie.

I juz nie wiem, czy zoperowac nos, czy moze mniej inwazyjnie powiekszyc nieco usta, czy moze w koncu wyprostowac nieco krzywe zeby. I tak w kolko sie zastanawiam i nie wiem..

Prosze o porady:)
6.jpg
3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MarudaPaskuda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1020
Rejestracja: 04 wrz 2009, 17:15

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: MarudaPaskuda » 11 gru 2011, 19:40

co Ty wygadujesz kobieto!!!! jestes ladna a opisujesz chyba zupelnie inna osobe??? moze to jakias zimowa depresja Cie dopadla??? masz piekna cere.. wiesz ile dziewczyn o takiej marzy?? eh.. nie szukaj dziury w calym (tmi
CKN Dr Łątkowski

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 11 gru 2011, 20:26

Piekna cera chyba nie bardzo. Biore tabletki anty by jakos wygladac.

Ok pierwsza opinia wskazujaca na to, ze przesadzam. Ale jak ogladam tu na forum ladne dziewczyny, ktore tez sobie cos chca zmienic to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze i ja powinnam. Mam takie male usta, nieraz wygladam jak jakis robak, albo stara babcia. I juz nie wiem czy mam wielki nos, czy on moze taki sie wydaje przy tych malych ustach.

A swoja droga to ja mam naprawde niska samoocene.

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: kejsii » 11 gru 2011, 20:56

Wydaje mi się że faktycznie masz niską samoocenę . Na zdjęciach wygladasz na prawdę na ładną dziewczynę i w życiu bym nie wpadła że z twoim nosem jest coś nie tak (makeup
Może faktycznie wystarczyło by lekkie powiększenie ust bo są wąskie ale nosa bym nie ruszała bo jest na prawdę ładny.
Sama wiem po sobie że ciągłe przegladanie forum powoduje ze sami doszukujemy sie w sobie czegoś do poprawek- mnie na szczęście hamuje sprawa finansowa bo też pewnie znalazła bym mase rzeczy które można by jeszcze poprawić.
Jeśli koniecznie chcesz coś zmienić zacznij od ust - przede wszystkim efekt nie jest trwały więc sama sprawdzisz czy z większymi ustami ci ładniej .
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Sabrina » 11 gru 2011, 21:12

cbb_la_toya_jackson_431x300-425x295 [iPhone].gif
Tylko usta i to minimalnie a dopiero za jakis czas znów bym troszke powiększyła (makeup
NOSA NIE RUSZAJ BO JUZ JEST MALY!!! chyba ze chcesz wygladać jak siostra M Jacsona (no)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 11 gru 2011, 21:30

Dziekuje za wpisy, za mile wpisy. To duzo dla mnie znaczy:)

No moj nos jakis tragiczny nie jest, z jednej strony mi sie nawet podoba. Ale z drugiej strony (pierwsze foto) to jak baba jaga:/ Wklejam zdjecie od przodu. Moj nos jest nieco jakis krzywy na bok. No i ustka malutkie i tez jakies asymetryczne. Pomyslalam ze jak wyprostuje zeby to sie usta tez naprostuja.

Tez nie spie na pieniadzach by robic sobie w kolko operacje. Ale pomyslalam ze zrobie sobie choc jedno. Ale pamietam ze jak lezalam na stole i czekalam na zrobienie uszu to powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej:)

Ale ustka.. I nie drogo i tymczasowo. Chyba sie skusze.

Ogolnie mniej sie sobie podobam niz kiedys. To za sprawa tych wlosow naturalnych, ich malej ilosci. Nieco przytylam. I nie wiem co ze soba zrobic po prostu.
4.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: kejsii » 11 gru 2011, 21:41

Zdecydowanie wystarczy delikatnie powiększyć usta . zostaw nos w spokoju jest na prawdę w porządku (yes)
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: nesia » 11 gru 2011, 21:49

kejsii pisze:Zdecydowanie wystarczy delikatnie powiększyć usta . zostaw nos w spokoju jest na prawdę w porządku (yes)
Delikatnie a najlepiej wcale.
Rollergirl zastanów się 3 razy zanim poddasz się zabiegowi i z pewnością nie idz do pierwszego lepszego gabinetu!
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: headie » 11 gru 2011, 21:56

Zacznij od aparatu na zęby potem usta. I wystarczy.

Awatar użytkownika
neve24
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 305
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:59

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: neve24 » 11 gru 2011, 22:39

Rollergirl wiec tak - napewno bym nie ruszła nosa ,bo jest ok( wierz mi , jak bys zobaczyła mój , to bys sie przekonała co tzn. miec brzydki nos:p)

Aparat na ząbki -ok . Powiekszenie ust( delikatne) -ok . A włosy? Gdybys ścieła i poprosiła fryzjera o takie cięcie , zeby dodało objetosci? Kolor jest naturalnie ładny ( siwych włosów sie nie dopatrzyłam:p) Jesli chodzi o czoło, to nie jest jakosc bardzo wysokie , nie rzuca sie w oczy . Na koniec fajny makijaz, ciuszek i kobitka jak nowa:)
lipiec 2012 - całkowita korekta nosa
Skupin vs Szczyt

10 lipiec 2012 Skupin- b.zadowolona

27 sierpien 2012 - powiekszanie ust...sa sliczne!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”