Nie wiem co ze sobą zrobic.

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 13 gru 2011, 19:56

Byl to preparat do mezo, ale ona mi przeczytala sklad jednej z miksturek. A ze nie zapamietalam wiec o inne nawet nie pytalam.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: cyryl-bea » 14 gru 2011, 21:26

widze ze wszystko tu zostalo pwiedziane

o ortodoncie, ustach to jakby podstawa (usta najlepiej po ortodoncie bo moze zmienic sie ich ksztalt)

fryzjer bo fryzura to podstawa! i sabina moze to potwierdzic

no i oczywiscie makijaz, a raczej sztuka jego odpowiedniego dobrania, tylko naprawde nieliczne kobiety wygladaja bardzo dobrze bez niego
zdecydowana wiekszec zeby ladnie wygladac go stosuje!
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 15 gru 2011, 08:16

Hej.

Bylam u detntysty swego, ktory jest rowniez ortodonta i rzekl ze zeby mi urosly lekko w bok i tego sie nie da wyprostowac. Zeby pojedynczo jak najbardziej ale bede i tak odchylone w lewo, czy tam w prawo. Wiec na konsultacje pojde jeszcze do typowego orto by sie wypowiedzial.

A co mi moj facet wczoraj powiedzial. Ze ja tylko pieniadze wydaje, a kryzys idzie. Ze latam na zastrzyki w glowe, tu jakis drogi aparat bede brala, usta, nos bym chciala. A gdzie na to kasa? Ze najpierw mieszkanie trzeba kupic itd. No wylicza mi moje pieniadze. Ech..

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: cyryl-bea » 15 gru 2011, 10:13

zeby sie nie prostuje aby ladnie wygladac (to skutek uboczny) a dla zdrowia

jak bedziesz miala zapalenie puc tez ci powie ze szkoda kasy na antybiotyk!
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Sabrina » 15 gru 2011, 11:25

Z tego co widze na zdjęciach,to masz za ciasny zgryz i zęby sie nie mieścily jak rosły.
Córce mojej lekarz wyrwał jakiegos dalekiego zęba zeby zrobic miejsce w szczece gdy zęby beda sie prostować i wchodzić na swoje miejsce,zalozył aparat i pieknie jej sie wszytko naprostowalo.
Jak masz ciasny zgryz to sam aparat nic nie da bo tych zebów nie ma gdzie wepchać.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: RedOne » 15 gru 2011, 12:19

ach ci faceci! wszędzie jest kryzys ,ale w koncu to Twoje zdrowie i nie żadne fanaberie ,bo jesli robisz to cos dla siebie !! bo potrzebujesz zastrzykow na włosy,aparatu na zęby .ja bym sie nie perzejmowała ,wazne jest Twoje samopoczucie i zrowie też!
a jak zrobisz operacje ,czy aparat na zeby to wcale nie jest powiedziane ,ze juz nie kupicie mieszkania. (smirk
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 15 gru 2011, 13:18

Nie mam dziewczyny zamiaru sie nawet przejmowac jego gadka :) Moje pieniadze, moje zdrowie i moje samopoczucie. Przeciez nie dla zabawy place 200 zl za jeden zabieg na wlosy. A i tak leca i tak. Mysle wciaz nad fryzura, bo twarz mam taka nieco kwadratowa, kanciasta, pyzata jakby i z wysokim czolem. Zawsze mialam krotkie wlosy, do ucha, brody. Chyba nie chce do nich wracac. Tesknie za grzywka, ale jak zrobie grzywke, to odslonie swoja merne wlosy na czubku glowy i bede sie znowu wstydzic. A tak jakos mam w miare spokoj.

Dentysta mowil, ze zeby wyprostowac te moje pochyle zeby trzeba by bylo jakis pewnie wyrwac. Ale jak juz pisalam pojde sobie do ortodonty prawdziwego, bo moj dentysta te aparaty to chyba jakos tak dodatkowo robi. moze tylko jakis kurs przeszedl czy co. I zobaczymy co mi powie druga osoba o tych zebach. Ja musze cos z nimi zrobic, bo naet mi sie ruszaja. A czytalam ze parodontoza sie robi od krzywego zgryzu.

Awatar użytkownika
Sylwia_gdn
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 103
Rejestracja: 08 wrz 2011, 11:06

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Sylwia_gdn » 15 gru 2011, 13:58

Powiem tak:ja miałam aparacik na zębach i nie jest to tania sprawa 2,5 gora +2,5 tyś dół.Moj był przezroczysty.Co miesiąc 100 zł wizyta.Aparacik nosiąłm 2 lata+ miałam usuwaną dolną 2.Efekt super.Uważam ,że warto bylo usunąć zdrowiutki ząb.Po zdjęciu aparatu nosi się nakłądkę ,która kosztuje góra400zl.Samo zdjęcia aparatu po 150 zł
Póżniej co kilka miesięcy sprawdza się jak zeby wyglądają po nakładce=koszt wizyty.
Ładne ząbki kosztują kupę kasy, ale uwierzcie że dobry ortodąta czyni cuda i piekny zdrowy usmiech jest bezcenny i warto.Nie przejmuj się facetem.Napewno też będzie szczęśliwy jak będziesz miałą łądne zeby.Oni zawsze tak gadają, a sami oglądają się za atrakcyjnymi laskami
07.03.2012 Allergan 375TRX Dr Kasprzyk
Wyjściówka - http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 61#p700561" onclick="window.open(this.href);return false;
2 doba - http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 38#p716038" onclick="window.open(this.href);return false;

Rollergirl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2011, 12:02

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Rollergirl » 15 gru 2011, 15:52

No wiadomo, ze proste zeby to super sprawa i nie tania sprawa. Ale juz jestem na srode umowiona do ortodonty:):)

Tylko ja sie zastanawiam nad tym, czy w moim przypadku gdy nie mam mocno krzywych zebow warto tyle wydawac..

Awatar użytkownika
lolobrigida
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 28
Rejestracja: 19 sie 2011, 01:02
Kontakt:

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: lolobrigida » 15 gru 2011, 16:50

Rollergirl, zadaj sobie po prostu pytanie czy faktycznie chciałabyś te zęby prostować czy nie. Najlepiej będzie jak skonsultujesz to ze specjalistą i on odpowie na wszystkie Twoje pytania, m.in. to, czy warto czy nie warto. A propos jeszcze tego faceta rozumiem, że jest kryzys i w ogóle ludzie mają problemy z finansami, ale w końcu to Twoja kasa, Twoje zęby czy usta i Twoje życie. Jeżeli Ty czujesz potrzebę zmian, i jest ona uzasadniona, to kochający facet powinien to zrozumieć, a nie wyliczać Cię z każdej (zarobionej przez Ciebie, a nie jego) złotówki. Jak będzie Ci znowu dogadywał to spytaj go przy okazji zakupów czy musi kupywać kolejną rzecz ( nie wiem czy coś kolekcjonuje czy nie, gry, akcesoria do samochodu czy co tam), skoro jest kryzys. Najlepiej w ogóle zaproponuj mu przeprowadzkę do kartonu pos most i pranie ubrań w rzece, bo tak taniej w końcu mamy kryzys, nie? Nie rozumiem takich ludzi, kupno mieszkania to jest koszt rzędu minimum kilku set tysięcy złotych i wiąże się to najczęściej z zaciągnięciem kredytu tak czy siak. Koszt naprawy uzębienia w porównaniu z wartością mieszkania to jest kropla w morzu, także jak na moje ten argument Twojego faceta jest do bani. Jeszcze coś, to wg. jego myślenia najpierw macie kupić mieszkanie, spłacić kredyt po 30 latach i jak będziesz miała te 50 pare (bo zakładam, że masz około 20 paru lat) to wtedy możesz sobie pozwolić na jakiś zabieg?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”