Nie wiem co ze sobą zrobic.

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: niebieska » 15 gru 2011, 17:00

faceta mozesz zmienic, zeby beda z Toba dlugo.

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: RedOne » 15 gru 2011, 22:05

świeta racja! myslę,ze specjalista udzieli Ci wszelkich inormacji ,dobrze ,ze masz te konsultacje ,odpowie na pytania i rozwieje watpliwośći jak coś.zdrowe zęby to podstawa ,tez ostatnio robiłam i za 2 plombki zapłaciłam 200 zł i ciagle tez lecze prywatnie ,no bo nie ma wyjscia co potem ze sztuczna szczęką chodzic? (giggle
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Telte » 08 cze 2021, 11:08

Dziewczyny, jakie soczewki kontaktowe polecacie? Dotychczas nosiłam okulary, ale kilka dni temu w końcu zebrałam się na odwagę i zaczęłam używać soczewek. Zaraz po badaniu pani sprzedała mi soczewki Diament Air, które są bardzo fajne i nie czuję ich nawet po całym dniu, ale wiadomo, że to takie początki i chciałabym też popróbować innych, bo może znajdę jeszcze lepsze. W grę wchodzą tylko soczewki jednodniowe, bo mam bardzo wrażliwe oczy i tendencję do niszczenia takich delikatnych rzeczy 🤷‍♀️ widzę że chyba najpopularniejsze są soczewki acuvue i ciekawa jestem co o nich sądzicie? Tak samo o soczewkach z rossmanna. Są dosyć tanie i fakt wydawania po 60 zł za opakowanie trochę kusi, nie wiem tylko czy warto tak oszczędzać, w końcu oko mi nie odrośnie xD

Awatar użytkownika
Cotton2015
Strażnik Galerii
Strażnik Galerii
Posty: 1473
Rejestracja: 20 paź 2014, 19:41
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: Cotton2015 » 08 cze 2021, 20:57

Telte ja od parunastu lat jestem użytkowniczką soczewek. Jednodniowe wychodzą dużo drożej, niż dutygodniowe lub miesięczne.
Osobiście noszę AirOptix, które kiedyś nazywały się O2 Optix. To są jedyne, które mi się nie przesuwają na oku i z których jestem zadowolona od lat, a próbowałam wielu dostępnych na rynku polskim i niemieckim. Polecam Tobie popróbować, możesz zawsze kupić tylko jedną parę (np jeśli chodzi o soczewki miesięczne), a nie całe opakowanie. To nie jest duży koszt, a być może się do nich przekonasz. Jak nie, to najwyżej je wyrzucisz, nie tracąc wielu pieniążków.
Ja jednodniowych używam wyłącznie na wakacjach i na basenie. Po pierwsze dlatego, że wszystkie znane mi soczewki jednodniowe przesuwają mi się na oku, a po drugie dlatego, że są dużo droższe od dwutygodniowych lub miesięcznych. Z tych AirOptix nie ma niestety wersji jednodniowej- a szkoda!
Regulamin forum i zasady dostępu do galerii zamkniętej: zasady

galeria@beautywpolsce.com

chances
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:38

Re: Nie wiem co ze sobą zrobic.

Post autor: chances » 09 cze 2021, 08:23

Przetestowałam ich wiele - ja polecam acuvue, nosze je codziennie dosc dlugo i dobrze sie sprawuja (mam 2tygodniowe), polecam zainstalowac apke acuvue bo dostaniesz na poczatku 50 zl znizki na zakup soczewek!! i polecam kropic oczy kroplami nawilzajacymi regularnie.

Zerknij sobie tez na stronę:
wyedytowano link -moderator
Opisane jest tutaj, jak bezpiecznie nosić soczewki kontaktowe. Tak aby nie uszkodzić sobie przypadkiem wzroku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”