POCHWA

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Kontakt:

Re: POCHWA

Post autor: malutka » 11 kwie 2011, 15:01

jak chcesz miec mniejszy poslizg to zacznij brać pigułki (nod
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty

Post autor: Michitka » 16 lip 2011, 16:06

Rozumiem rozciągniecie po porodzie, bo to normalne wówczas facet faktycznie odczuwa mniejszą przyjemność lub też i jest przyzwyczajony do tej opcji.
Ale wiadomo nasza fozjologia to też coś innego, dlatego ja uważam, ważny jest dobór ludzi nawet pod tym względem
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty

Post autor: Dessert » 21 gru 2011, 21:02

Ja też tak miałam kiedyś, byłam dość nawilżona, a facet wydawało się, że tam "tonie", bo jakoś go nie napierały moje ścianki. Potem związałam się z moim mężem i okazało się, że to nie ja miałam problem tylko tamten, bo mąż uświadomił mnie jak może być hojnie obdarzony mężczyzna i teraz znowuż czasem myślę, że jestem za ciasna - dla mnie, bo dla niego tym lepiej :D i nawet jak jestem nawilżona bardzo to i tak jest super. Tamten po prostu miał bardzo chudego i choć ja czułam, on też to jednak to nie to, co jest teraz. Z tymże nie możemy teraz zbyt głębokich pozycji, bo nie dość, że gruby to jeszcze dość długi i czasem mnie pobolewa, bo za daleko. Tak więc nie ma co się przejmować, ja teraz się cieszę z orgazmów, z tamtym uprawiałam tylko raz seks, bo stwierdziłam, że to krępujące i w ogóle do kitu, a ja nie miałam żadnej przyjemności. Teraz się dopasowaliśmy praktycznie idealnie. Myślę, że to jest bardzo ważna kwestia.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty

Post autor: Michitka » 16 cze 2016, 12:08

Ile kobiet tyle różnych pochw. I nie mozna też "przypisać", że szczupłe mają takie, a grubsze takie...bo też takie mity kiedyś krązyły.
Przyjemnosć kobieta ma, jeśli facet ma grubszego niż dłuższego. Strefy erogenne, oduczuwania orgazmów to własnie mięśnie okrężne i to na nie musi "napierać mężczyzna...a nie długi...by "obtłuc" trzon macicy, bo też są takie przypadki.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”