POCHWA

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kaczkaderka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Kontakt:

POCHWA

Post autor: kaczkaderka » 09 kwie 2011, 20:22

Hej,
Głupie pytanie, ale nie moge sie niczego doczytać na temat, który mnie interesuje.
Jaka jest Wasza pochwa? Jeśli Wasz mężczyzna wkłada swoj palec, lub penisa co czuje? Czy czuje mięsnie jak oplataja jego palec? czy pochwa jest jedrna?
Przyznam,ze jestem mloda i nie uprawiam baaardzoooo duzo seksu, tak normalnie jak kazdy, srednio raz/dwa w tygodniu,ale moja pochwa jest inna. mam wrazenie,ze jest jakas duza, rozciagnieta, a kiedy moj mezczyzna wklada penisa to nie czuje zadnych scianek, czy miesni, mowił ze on tak wlatuje, palce tak samo... Zawsze myslalam ze jest duza i zawsze jestem bardzo mokra, miewam tez wytryski kobiece-ale zadko, zle sie z tym czuje, mam wrazenie, ze nie odczuwa on zadnej przyjemnosci.
12 maja 2010-powiększenie piersi dr A. Krajewski
300cc profilowane Mentor Medium Height, High Profile.
11,10.3, 5.6
SzCzęŚliWa!:)

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Kontakt:

Re: POCHWA

Post autor: malutka » 09 kwie 2011, 22:18

dziwny temat (dull
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty

Post autor: headie » 09 kwie 2011, 23:31

Temat może i dziwny ale aż trudno go nie kliknąć (bronze
Heh nigdy nie pytałam faceta co tam w środku czuje ani sama nie macałam odśrodkowo. Może problem leży nie w Twojej pochwie ale w jego penisie (clin
Zapytaj ginekologa czy wszystko ok , on już tyle ich widział że wie najlepiej .

P.S. Ty nic nie czujesz podczas seksu?

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty

Post autor: alessandra01 » 10 kwie 2011, 11:48

Kaczkaderka
Kobiety różnią się od siebie pod względem fizjologicznym . Pochwy są różne pod wieloma względami w tym głębokość( ale to są malutkie różnice ) , szerokość i przede wszystkim poziomem „nawilżenia” podobnie mężczyźni jak wiemy różnią się budową fizjologiczną (rire
Jeżeli dobrze zrozumiałam to i Ty mało odczuwasz podczas zbliżenia , podobnie ma Twój mąż . Być może jest to właśnie powód tego iż Ty jesteś często bardzo „mokra” , a jego penis nie jest większych rozmiarów .. nawet jeżeli tak jest to nie jest jakiś dramat . Kluczem do satysfakcji jest dobrze dobrana pozycja seksualna , dzięki której obydwoje będziecie odczuwać satysfakcję . Polecam książkę Pt „Sztuka Kochania” pani Wisłockiej . Z tego co pamiętam w niej opisane są pozycje , także takie które są wskazane gdy partnerzy mają problem z odczuwaniem bodźców z w trakcie zbliżenia .
14.10.2010 dr Żukowska 410 anatomiczne

Chcę mieć większe!!

11. 02. 2015 dr Łątkowski 500 okrągłe

Awatar użytkownika
kaczkaderka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Kontakt:

Post autor: kaczkaderka » 10 kwie 2011, 15:57

Ja czuje bardzo:) Odczuwam normalnie i bardzo mi sie podoba. Nie smiejcie sie ze mnie... właśnie chodzi o to jak to czuje facet, czy pusta przestrzen, czy miesnie np... :)
11,10.3, 5.6

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty

Post autor: headie » 10 kwie 2011, 16:05

kaczkaderka pisze:Ja czuje bardzo:) Odczuwam normalnie i bardzo mi sie podoba. Nie smiejcie sie ze mnie... właśnie chodzi o to jak to czuje facet, czy pusta przestrzen, czy miesnie np... :)
Jak ty czujesz to i on musi, bajki jakieś opowiada. Zapytaj ginekologa tak jak mówiłam. To jest twój jedyny i pierwszy facet? Wpędzi ciebie w kompleksy.

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty

Post autor: alessandra01 » 10 kwie 2011, 22:35

Niestety mam identycznie jak headie jeżeli Ty nie masz problemu z odczuwaniem jego to on też powinien Cię czuć . Mówił kiedyś Tobie coś podobnego inny mężczyzna?
Ewentualnie może używacie prezerwatyw ???????

Chcę mieć większe!!

Awatar użytkownika
kaczkaderka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Kontakt:

Post autor: kaczkaderka » 11 kwie 2011, 07:43

To nie jest mój pierwszy i jedyny facet,ale też nie wiadomo, który tam z kolei. NIe słyszalam od nikogo czegoś takiego. Od byłego chłopaka, z którym bylam długo to zawsze mówil tylko ze jestem bardzo mokra, nawet nie porrzebuje gry wstepnej długiej, zawsze mnie krepowalo ,ale osowilam sie z nim i on tez do tego sie przyzwyczail i sie usmiechał.
Używamy prezerwatyw.
Tak mi głupio o tym pisać (doh . NIe wiem nawet co powiedzieć ginekologowi, jak juz tam sie udam na jakas kontrole. Jestem młoda i wiem, że nie moge sie przejmowac jakims tam facetem, bo mnie wpedzi w kompleksy i bede totalnie zablokowana, lecz on po tym jak mi takie rzeczy mówil, to odrazu sie poprawial, ze wszystko mu odpowiada i pasuje.
11,10.3, 5.6

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty

Post autor: alessandra01 » 11 kwie 2011, 12:53

Kaczkaderka
Ja też pod tym względem jestem podobna . Nie raz facet myślał że aż tak mnie podniecił , a tylko ja wiedziałam że taka jestem po prostu (rire Szukałam kiedyś informacji na ten temat , ale z tego co pamiętam uzyskałam tylko odpowiedź że to normalne i niektóre kobiety po prostu tak mają . Jeżeli chcesz udać się do ginekologa to powiedz mu wprost że twoja pochwa bardzo szybo jest mocno nawilżona , czasem wręcz za bardzo jak dla Ciebie ….co tam przecież to lekarz . Chociaż ja nie uważam żeby lekarz był tu potrzebny . Ja będę jakoś pod koniec kwietnia u ginekologa . Jak się wstydzisz ja mogę się spytać (rire
Może to że on nie do końca czuje jest spowodowane prezerwatywą ??

Chcę mieć większe!!

Awatar użytkownika
kaczkaderka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Kontakt:

Post autor: kaczkaderka » 11 kwie 2011, 14:22

alessandra01 możesz zapytać, ja tez jak bede to zapytam,ale nie mam w sumie zbytnio teraz po co iść.
Myślę jednak, to że on mniej odczuwa jest spowodowane właśnie tym nadmiernym śluzem tj tzw nadmierna lubrykacja. Tutaj urywki wypowiedzi lekarzy na ten temat: "Jeśli jednak nadmierna lubrykacja mocno będzie ci przeszkadzała, używanie prezerwatywy powinno zminimalizować ten problem. Gumowe tworzywo zmniejsza bowiem poślizg w pochwie. Rozważ też, czy nie za rzadko się kochacie, bo po dłuższej przerwie w seksie kobieta wydziela zwykle więcej soków intymnych. A co do krępujących cię odgłosów: postaraj się obrócić je w żart. Nikt nie powiedział, że seks ma być śmiertelnie poważny. Dobrze, gdy zawiera elementy zabawy."
LUB:
" Jeżeli badania biochemiczne wykluczą organiczne tło ED (ang. erectile dysfunction) to będzie znaczyło, że podstawowym zaburzeniem w Waszym związku jest zespół nieprzystosowania seksualnego w postaci wrażenia luzu w pochwie. Jest to dość powszechna forma zaburzeń diadycznych, czyli takich, gdzie relacje między partnerami mają szczególne znaczenie w etiopatogenezie zaburzenia seksualnego. W Waszym przypadku wrażenie luzu w pochwie może być spowodowane poporodowymi zmianami w Pani organizmie. U niektórych kobiet w wyniku występowania różnego rodzaju patologii w czasie porodu dochodzi do zmian anatomicznych zakłócających późniejsze współżycie seksualne. Zmiany te najczęściej manifestują się obniżeniem napięcia mięśni pochwy dającego, często obojgu partnerom, uczucie rozszerzenia pochwy, czy nadmiernego luzu.
W terapii wrażenia luzu w pochwie największe efekty uzyskuje się poprzez zmiany technik współżycia, na przykład stosunek przy złączonych udach kobiety, zmiany pozycji wspóżycia oraz przedłużanie linii pochwy przez dłoń kobiety." TYLKO ZE JA JESZCZE NIE RODZILAM. luudzie.
Nie wiem, czy jakaś tam duza i rozluzniona jestem,czy brak mi jakis miesni, mokra to wiem to widac odrazu.
11,10.3, 5.6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”