Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Wygoda
9
17%
Ohyda
30
56%
Nie mam zdania
15
28%
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: majamajamaja » 28 paź 2010, 21:46

Aquarell pisze: a nie w każdej pracy umywalka jest w jednym pomieszczeniu z toaletą.
A powinny byc!
Powinny byc.
Czasami sie denerwuje na te meskie i damskie lazienki: meskie wieksze, a faceci i tak chodza w krzaki. Kobiety w kolejke. Dlaczego meskie sa wieksze? A dlatego, ze faceci potrzebuja i kibelka i pisuaru! Wiec dostaja jakby podwojnie.
A damskie, nie dosyc ze ciasne, to jeszcze nikt nie uwzglednia, ze kobiety jednak maja specjalne wzgledy higieniczne, mianowicie tydzien na cztery tygodnie powinny duzo bardziej na siebie huhac. Przykre.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Aquarell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 10 lut 2006, 21:48
Lokalizacja: z Nibylandii

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: Aquarell » 29 paź 2010, 12:21

To dlatego, że projektant był facetem (punch i zrobił dobrze sobie i swoim kolesiom, nie kobietom (a jesli o nich w ogóle myślał, to nie w ten sposób ;))
02.06.2011 - op. brzuszyska u dr. Brzuchańskiego :)

Awatar użytkownika
joka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 44
Rejestracja: 30 sty 2011, 12:03

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: joka » 19 mar 2011, 22:54

Wręcz obrzydliwe!
Komu przyszło do głowy, żeby jeszcze z tym się babrać.... feeee
Każdej kobiecie zależy na utrzymaniu szczególnej czystości w tych trudnych dniach. Sama myśl o oglądaniu zawartości tego "kubeczka", wylewaniu i czyszczeniu go po wszystkim przyprawia mnie o mdłości.
...........................................
(mooning

stewardesa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 88
Rejestracja: 06 mar 2011, 10:06

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: stewardesa » 20 mar 2011, 00:07

A ze mną jest chyba coś nie tak, bo nie widzę w tym nic obrzydliwego. W ogóle trudno mnie obrzydzić (thinking
wyjściówka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=650" onclick="window.open(this.href);return false;
4 doba http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=960" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: idealiste » 20 mar 2011, 09:54

po przejściu porodu to dla mnie już chyba nic związane z krwią z ***** nie będzie obrzydliwe (giggle (giggle
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

katiii
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2010, 21:12

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: katiii » 06 lis 2011, 18:25

Ktoś wymyślił głupi produkt aby zarobić kasę! Jak można używać tego w nocy,skoro w pozycji poziomej raczej nie da się napełnić pojemnika...Jak dla mnie, ochydny wynalazek!

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: zabulka » 06 lis 2011, 20:50

ja nawet nie wiem co to jest (lipssealed
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

Susanah93
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2013, 23:10

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: Susanah93 » 23 lip 2013, 23:28

A ja kubeczek kupiłam, i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie cierpię tamponów, nie radzę sobie z nawet najmniejszym rozmiarem, zresztą ciągle się stresuję kiedy mam go wyjąć. Podpaski z kolei są chyba najmniej higieniczne, ble.
Kupiłam MeLunę, dobrałam odpowiedni rozmiar, wchodzi bardzo łatwo, oczywiście na początku trzeba się trochę nagimnastykować, i nauczyć obsługiwać to dziwactwo, ale myślę, że warto (: Jak się dobrze przyssa, to nie ma mowy o przeciekaniu, i można go bez strachu nosić długie godziny, bo jest b. pojemny.
W internecie można znaleźć artykuły iloma świństwami napakowane są podpaski i tampony, i jak wiele ich się produkuje, kobiety zazwyczaj nie zastanawiają się co się potem dzieje z takim tamponem i podpaską, a one niestety nie znikają, są trudne w utylizacji i zanieczyszczają środowisko.

"W ciągu życia przeciętna kobieta zużywa 130 kilo produktów higieny intymnej - przeciętnie od 8.000 do 17.000 tamponów i podpasek. Stanowi to jedynie 0,5 procenta odpadów jednostkowych, ale w większej skali jest to ilość ogromna. „Miesięcznie w Polsce 10 milionów kobiet produkuje 150 milionów zużytych podpasek higienicznych, po roku zdołały by dziewięciokrotnie wyłożyć nimi cały równik kuli ziemskiej”.

Warto sie zastanowic (:

matejka30
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 86
Rejestracja: 23 maja 2007, 15:10

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: matejka30 » 19 gru 2013, 15:44

Osobiście bardzo polecam dla kobiet z obfitymi mięsiączkami. Kiedy miesiączka jest bardzo obfita jest to najlepszy sposób na "nieprzeciekanie". W niektórych przypadkach (zwłaszcza kiedy są mięśniaki, podobnie 25% kobiet je ma)
nie pomaga ani tampon ani podpaska, niestety:-( Rzeczywiście nie jest to bardzo przyjemne w zakłądaniu i wyciąganiu, no i trzeba za każdym razem umyć, ale komfort w porównaniu z innymi środkami jest niesamowity. Już nie muszę wskakiwać w nocy albo przeżywać w sytuacjach kiedy nie mogę biec do toalety w momencie jak czuję że ze mnie wycieka ... żaluję że wsześniej nie wiedziałam o istnieniu takiego kubeczka.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Kubeczek menstruacyjny-wygoda czy ohyda?

Post autor: cyryl-bea » 19 gru 2013, 20:19

kurcze a do czego to sie przysysa i nie wyciagnie sie tym wnetrznosci (thinking

edit:
nie dla mnie ponoc trzeba miec krotkie paznokcie zeby to wlozyc
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”