Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Midorianka » 03 lut 2015, 10:02

kiuka pisze:Ale moj ulubiony od facetow to cos w stylu: lubie z toba przebywac, przy tobie dobrze sie czuje/dobry mam humor. Tak szczerze wypowiedziany:)
Tyle, że dzisiaj faceci rzadko mówią to szczerze. Oni się już zdążyli nauczyć, że to lepiej działa na kobiety, niż to "jakie masz piękne oczy"...
A co do tajskiego trans, to też myślę, że to bardzo niskich lotów, ale jednak komplement (happy Pamiętam jak kiedyś przełączałam kanały w tv i trafiłam na relację z wyborów jakichś azjatyckich miss piękności. Oglądałam chwilę, bo na prawdę niektóre "dziewczyny" były zjawiskowo piękne i baaardzo zgrabne. Dopiero po chwili zorientowałam się na podstawie komentarzy spikera, że to wybory miss transseksualistów (giggle I powiem Wam, że byłam w ciężkim szoku. Byli bardziej kobiecy niż większość kobiet, które znam (clin
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

Awatar użytkownika
kiuka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:33
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: kiuka » 03 lut 2015, 10:11

Midorianka pisze:
Tyle, że dzisiaj faceci rzadko mówią to szczerze. Oni się już zdążyli nauczyć, że to lepiej działa na kobiety, niż to "jakie masz piękne oczy"...
Zgadza sie, ale nie mam na mysli tu facetow, ktorzy na mnie leca, czy ktorych malo co znam, tylko przyjaciol albo nawet meza. Bo wiem wlasnie, ze jest to szczerze wypowiedziane i oparte na czynach. Komplement musi miec dla mnie przeslanie nie tylko slowne.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: alicjachrupek » 22 cze 2016, 20:29

A nie uważacie, że osoby piękne z czasem nam powszechnieja i przyzwyczajamy się do ich urody?
Kiedyś miałam bardzo przystojnego chłopaka, który zresztą miał ogromne powodzenie, z czasem taki normalny mi się wydawał, a na początku się napatrzeć nie mogłam. Rozstalismy się i nie widziałam go z 4 lata a jak znów zobaczyłam po takiej przerwie, znów był nieziemsko przystojny (to opinia wielu kobiet).
Jak więc wtedy komplementy wyglądają, już tak nie widzimy ukochanej osoby. Szczere bardziej się wydają osoby obcej. Oczywiście takiej która też niczego nie oczekuje.

Awatar użytkownika
Spanky
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2017, 10:32

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Spanky » 24 mar 2017, 14:14

Ciężko powiedzieć jaki, bo było ich dużo :) Ogólnie nie przywiązuję uwagę do komplementów, bo często są one troszkę oszukane :)

dostojka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2017, 11:46

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: dostojka » 27 lip 2017, 08:40

Co do powszechnienia urody pięknych osób, to chyba dobre zjawisko :) Tak powinno być, że w dłuższej relacji lepiej poznajemy osobowość drugiej osoby i to ona staje się tą osobą. Według mnie to świadczy o głębokiej relacji i że dana "piękna osoba" ma więcej do zaoferowania niż uroda :)

Mamasita9
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 10
Rejestracja: 03 kwie 2018, 16:36

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Mamasita9 » 27 kwie 2018, 17:15

rano : "Chcę się budzić przy Tobie kazdego ranka, nie zostawiaj mnie juz nigdy"
Chodziło głownie o to ze wyjechałam na 3 dni na wyjazd firmowy ;) i spał sam :D

izaBella456
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 17 sie 2018, 09:22

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: izaBella456 » 28 sie 2018, 09:08

komplement? mnie zawsze dopieszczaja komplementy ktore dotycz mojego charakteru czy osobowosci. Czesto slysze ze mam cudowne podejscie do ludzi i zwierzat . a tak to czesto slysze ze mam slicznw oczy:D

Emi3241
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:23

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Emi3241 » 21 lip 2020, 11:18

Ja usłyszałam, że mam piękne zęby ahhaha

Awatar użytkownika
kamkkka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2020, 08:42

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: kamkkka » 19 sie 2020, 12:04

mi się chyba najbardziej podoba o tym że mam "mądre oczy" miło mi się robi , wydaje się niebanalny a usłyszałam chyba z 3 razy już od różnych facetów

Ronya
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2020, 13:46

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Ronya » 22 wrz 2020, 14:12

Moim ulubionym jest chba po prostu uslyszenie ze jestem bardzo inteligentna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”