Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Aguuu » 09 gru 2009, 19:13

A ja uwielbiam jak po prostu moje Kochanie się nie może ode mnie oderwać oh(rf1
To największy dla mnie komplement PDT_Love_25
Ale oczywiście fajnie jest usłyszeć spontaniczne... "ale z Ciebie laska, świetnie wyglądasz, masz zajebisty tyłek" :p
W końcu kto by tego nie lubił :-D
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
onedream
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 18 paź 2009, 16:24

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: onedream » 19 gru 2009, 23:57

kiedyś usłyszałam, że jestem królową (jego) życia, ale to było dawno i ...nieprawda. Albo inaczej, prawda ale tylko w tamtej sekundzie. No ale wyryło się w pamięci. Takie coś mi się dziś przypomniało, pewnie dlatego, że mam dołka :-?
Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.
pow. piersi - 2010?

Awatar użytkownika
szarykroliczek
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 103
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:24
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: szarykroliczek » 20 gru 2009, 00:12

Najpiękniejszy komplement jaki usłyszałam to było tak.
Pierwszy raz w jakimś mieście czekałam na autobus obok był kiosk wiec postanowiłam kupić papierosy,wiec mowie poczke L&M a tu pan zamiast fajek podaje mi takie małe lusterko i wymownie patrzy ,wiec jak daje to ja wzięłam ale nie wiedząc co mam z tym zrobić patrze na niego a on mówi -no i co? i pokazuje ruchem głowy ze mam się przejrzeć.
Wiec myślę aha pewnie się rozmazałam patrze w lusterko ale wszystko ok ,wiec patrze na faceta o co mu chodzi kompletnie już zakręcona a on mówi -no i co widzisz?
ja -eeyyyy yyyeeee (sprawdzam jeszcze raz czy na pewno jestem czysta)
a gościu mówi-widzisz najpiękniejsza kobietę na świecie. :-o
A ja zakręcona już całkiem (kurde mogłam się umówić chociaż ,bo przystojny był) wiec ja.eeeeyyyyy to mogę te papierosy dostac. :roll:

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: Aguuu » 20 gru 2009, 00:36

haha, śmieszna sytuacja :)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: GosiaczEq » 20 gru 2009, 01:00

aaa ja miałam ostatnio tak, ze wracalam z egzaminu ledwo przytomna.. snu 2h .. z domu wyszłam po 6.. 9 rano już po egzaminie ... ide sobie chodnikiem.. na przeciwko jakies 3 osoby wchodza do budynku (tacy biznesmeni:D:D) 2 facetow i 1 laska .. dwoje weszlo.. a ostatni tak zatrzymal sie przy drzwiach, na przeciwko mnie oczywiscie i z takich zachwytem powiedzial " niesamowita dziewczyna " :shock: moze zwyczajne slowa, ale tak mnie zaskoczyly, ze az mnie skleiło:-) bo ja w kapturze, szaliku jak eskimos pędze.. a tu takie coś ;) . I od razu cały dzień był fajny 8-)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: lil sexy » 20 gru 2009, 21:56

Goasiaczeq takie komplementy są najfajniejsze. Na mnie nie robią wrażenia różne miłe słowa kiedy się "zrobię" np. na imprezę i sama wiem, że dobrze wyglądam, ale jak ktoś mnie zaczepia kiedy w dresie i bez makijażu po bułki to od razu mam lepszy humor i bardzo miło mi się robi.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: ewawawa » 03 sty 2010, 18:07

na sylwestra uslyszalam: "wczoraj ogladalam film o marylin monroe i wiesz co? ty jestes ladniejsza"
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: headie » 03 sty 2010, 20:03

Najlepszy dla mnie komplement to wtedy gdy kupowałam butelkę wina a pani poprosiła mnie o dowód osobisty. Z ciekawych komplementów - od jednego starszego pana usłyszałam że jestem podobna do Marusi z 4 pancernych 8-)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: ola banderola » 09 sty 2010, 12:57

Ostatnio rodzona siostra powiedziała mi, że jestem najcudowniejszą siostrą na świecie i że bardzo mnie kocha :-D to było cholernie miłe i tak mi się ciepło na serduchu zrobiło :-)

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: lil sexy » 09 sty 2010, 18:46

Jak ostatnio zrobiłam kolację dla znajomych to moja koleżanka powiedziała, że tak świetnie gotuję, że gdyby była facetem to by mi się oświadczyła :-D
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”