Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

kasia40000
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 204
Rejestracja: 29 cze 2005, 15:05
Lokalizacja: zachód

Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Post autor: kasia40000 » 10 lip 2005, 21:09

Jak w temacie :lol:
9.07.2008 Nowy nos Dr. Skupin
Nosie! daje Ci miesiÂąc bez marudzenia na Twoj temat;)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 27 lip 2005, 12:42

Slyszalam od wielu facetow,ze mam fajny tyleczek:oops: i ze zaje....talie i jeszcze ,ze mam oczy ladne(to bylo klamstwo....! :shock: )i ze moj nos"stary"jest ok... ...-o tym klamstwie,to ja juz nie wspomne(to byl moj maz i moj ex... :evil: !!!!!!!!!!)aaaa-najwazniejsze(!)-ze nie jestem glupia blondi(niby inteligenta blondi...)- :lol: :lol: :lol: Ale,co ja bede sie tutaj chwalic i przemadrzac... :roll: :lol: :lol: :lol: -
Czekam na wypowiedz innych... :shock: :?

Awatar użytkownika
boÂżena
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 163
Rejestracja: 19 mar 2005, 08:52

Post autor: boÂżena » 27 lip 2005, 20:23

Kiedyś usłyszałam niezwykły komplement : oby każda kobieta starzała się tak jak ty :lol: :lol: :lol:

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 27 lip 2005, 20:46

1. Że mój głos przyprawia o dreszcze :shock: (w pozytywnym sensie), mówię niemalże szeptem
2. Że moje rzęsy są jak firanki :? well i są takowe,nie muszę malować rzęs -Ska-Ska miała okazję spojrzeć w moje oczy z jaskółczy łukiem brwi :shock:to był cytat :wink:
3.Że moje oczy są niesamowite- od błękitnych poprzez zieleń do szarości :shock: w dowodzie mam niebieskie

4. Może jeszcze mi się coś przypomni :? :oops:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 31 lip 2005, 11:27

dla mnie najmilszym komplementem były słowa 15 letniej wówczas,mojej córki.Powiedziała mi,że jestem fajna :roll: i że mnie bardzo lubi :D .
kochać rodzica-a lubić go,to moim zdaniem duża różnica... :wink:

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 31 lip 2005, 11:43

paula-to racja
a ja najfajniejszy jaki usłyszałam to to że mam delikatna szyję taaaaaaaaaaką delikatną i to był najfajniejszy ze wszystkich może nie najorginalniejszy ale jaka piękna jaka ładna jakoś nie robi na mnie wrażenia a ztą szyją to już wejście w szczegół i jakoś bardziej mnie obeszło niż zachwyty nad jakimis innymi częściami mego ciałka blllaah ah no i jeszcze jeden komplement egzekfo stanąłby na podium ale go nie powtórzę bo mi wstydno YEAH

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 31 lip 2005, 11:44

acha a chodzi nie tylko o komplementy od chłopaczków..no to jest za głęboki temat ja w niego nawet nie wchodzę juz się nie odzywam

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 31 lip 2005, 15:18

a moj facet, wymieniajac swoje trzy zyczenia, wymienil: niesmiertelnosc, bogactwo, nad trzecim musialby sie zastanowic. Ani slowa o mnie ... :cry:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 31 lip 2005, 17:33

Z takich niecodziennych i niezwyczajnych komplementów to słyszałam, ze mam piekne stopy i kostki :wink: ; piękne plecy :P
a nos jak Kleopatra ( ile w tym prawdy, tego nie wiem) :roll:

pozdrawiam Kamila :D
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 31 lip 2005, 19:11

ja kiedyś usłyszałam od kogoś bardzo mi bliskiego, kogoś kogo kocham, że jestem najwspanialszym przyjacielem, takim o którym on zawsze marzył. to dla mnie najcudowniejszy komplement jaki ktoś mógłby mi powiedzieć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”