Jaki najpiekniejszy komplement uslyszalas ??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 29 cze 2006, 20:06

Clouver pisze: najlepszy komplement to taki, który sie czuje a nie słyszy.
no tez :D

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 30 cze 2006, 09:10

szyszunia,zaczynają mnie osłabiać twoje dwu wyrazowe komentarze :? ...
po co zabierać głos tam gdzie się nie ma nic istotnego do powiedzenia... :?
chyba nie po to żeby nabijać posty :roll: :wink:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 cze 2006, 09:50

może trzeba by zlikwidować te wszystkie oznaczenia serduszkowo gwiazdeczkowe i top 10 bo chyba nie wszyscy wiedzą od czego jest klawisz "odpowiedz"....... :roll:
Wiesz Paula jak dzieciom do komunii - dać jednakowe ubranka aby zapobiec zjawisku konkurencji :roll:

a co do komplementów to nie ma takiego który by został w głowie - nie zawracam sobie glowy takimi bzdurami - to jak dostać kwiaty od mężczyzny - po prostu więdną :wink:
no i nie lubie ogólnej szmiry - typu jesteś piękna, wspaniała, wyjątkowa...... mam dreszcze jak słysze taką kupe..... lubie szczegóły bo to one tworzą całość. pamietam ostatnio miłe słowo o poranku- w zaciemnionym mieszkaniu z delikatnymi przebłyskami słońca wpuszczanymi przez rolety....."masz śliczny kształt brwi".... lubie mężczyzn niebanalnych - takich którzy znają sie na rzeczy i jak pytam czy mi się oko rozmazało to nie chce uslyszeć na odczepne nie - bo on tego niedostrzega. :evil: lubie kiedy ktoś docenia to że ładnie wyglądam i pochwali,że wspaniale dobrałam krój bluzki do mojej sylwetki bo podkreśla moje zalety...... to jest facet od którego słowa coś dla mnie znaczą.... reszta typu jesteś piękna, wyjątkowa i cudowna to po prostu tautologia 8)
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 30 cze 2006, 10:04

mnie z tych wszystkich komplementów które tu wyczytałam,najbardziej podobał się komplement pana W.do mary bbuja ...ten o maślanym zapachu i kręceniu stopą...
a ja ostatnio od dawno nie widzianego znajomego usłyszałam:...''pięknie się starzejesz''....http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif :? :roll: :cry: :wink: :lol:

Awatar użytkownika
malaczarna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 158
Rejestracja: 01 mar 2006, 08:59
Lokalizacja: KrAkÀœw

Post autor: malaczarna » 30 cze 2006, 10:42

Zgadzam sie z tym co pisala Gaga, ze cala ta litania komplementow typu: jestes piekna, wyjatkowa etc. nie ma wiekszego znaczenia. Wg mnie zwlaszcza od ludzi, ktorzy maja "slodzenie we krwi" czyli rzucaja komplementami na lewo i prawo. Dla mnie najpiekniejszym komplementem bylo uslyszec "jak dzis ladnie wygladasz" od kogos, kto praktycznie wcale takich rzeczy nie mowi, a te slowa uslyszalam po ponad roku znajomosci.
I jeszcze jedno: liczy sie wlasnie to wyczucie chwili, bo nawet takie zwykle slowa (jak ja uslyszalam) wypowiedziane w odpowiednim momencie, staja sie niezwykle i zostaja w pamieci.

Dodane: A z takich calkiem prozaicznych i zabawnych, to - podobnie jak u innych dziewczyn - kiedy ktos mnie np poprosi o dowod albo odejmie tak z kilka latek. niby nic a cieszy :) :) z roki na rok coraz bardziej :D

Awatar użytkownika
jolwit1858
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1313
Rejestracja: 05 mar 2006, 19:17
Kontakt:

Post autor: jolwit1858 » 30 cze 2006, 10:45

jak każdej tak i mnie zdażyło się usłyszeć wiele przyziemnych komplementów na temat mojej urody i wiele pięknych słów o uczuciach , które do dzisiaj nadal wiele dla mnie znaczą,być może kocham cię lub jesteś najwspanialszą mamą na świecie jest słowem banalnym, ale w ustach moich dzieci te słowa brzmą zjawiskowo :wink:
najbardziej połechtało moją próżność usłyszenie od syna po jego studniówce gdzie byłam za bodygarta :twisted: że paru jego kolegów chętnie by mnie skonsumowało..
no coś także śmiesznego, po 25-latach na spotkaniu klasowym usłyszałam ,zawsze mi się w szkole podobałaś , i jak dzisiaj Cię widzę nadal podtrzymuję zdanie :D
...Siła kobiet nie tkwi w tym, co mówią, ale ile razy to powtarzają..

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 30 cze 2006, 11:10

to fakt ze komplementy potrafia byc banalne ,ale czasem mozna wyczytac jakis komplemencik miedzy zdaniami ,nie wymuszony i wymyslony ale taki niesmialy ,troszke ukryty i taki jest ok :D jednak calkowicie zgadzam sie z Jowita ze najmilsze sa te uslyszane od swoich pociech bo kto jest bardziej szczery niz dzieciaczki :!:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 30 cze 2006, 11:21

paula, z tym maslanym zapachem to nadal jest komplement numer jeden ;) ja najbardziej lubie takie niespodziewane komplementy, szczegolnie wtedy, gdy wiem, ze nie wygladam zabojczo. co to za sztuka powiedziec mi "pieknie wygladasz, jestes wspaniala, sliczna etc." kiedy ja przed lustrem spedzilam 3 godziny? najfajniejsze jest kiedy otwieram jedno zalepione oko i patrze a on lezy i gapi sie na mnie, bo "jestes taka mieciutka i rozowa, taka maslana i taka moja". na temat mojej inteligencji i wartosci mowic mi nie musi, nie mam kompleksow na tym punkcie i znam swoja wartosc.

chociaz ostatnio ogromna radosc sprawiaja mi komplementy typu: "wygladasz jak lila, mowisz jak lila, jestes do niej taka podobna" - bardzo tesknie za moja mama i jezeli slysze, ze jestem do niej podobna to az mi serce rosnie, bo uwazam, ze byla bardzo piekna i wspaniala kobieta.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 30 cze 2006, 11:27

Paulaaaa ;)

no też :D
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 30 cze 2006, 11:32

"Masz sliczne dzieciece pultaski (stopki) zamiast koscistych platffusow" :lol: (moj facet-chociaz ma kosciste stopy)
Zajety przyjaciel do zajetej mnie :lol: "Chociaz mam kobiete i za mc sie zenie bedac z Toba tu i teraz na dyskotece i widzac jak moi znajomi na Ciebie patrza (mescy) czuje sie jak egoistyczna swinia bo wyobrazam sobie ze tu i teraz jestes tylko MOJA"
"Masz przepiekny zapach ciala-dziala tak ze nie grozi mi zawal po jestem dobrze ukrwiony" :wink: :lol: :lol: -tez przyjaciel
"Masz takie cycuszki ze jak bedziesz odchodzic to zostaw mi je"-moj facet
"Jak patrze na Ciebie to widze malutka dziewczynke z przeogromnymi niebieskimi oczami i blond anielskimi wloskami...Najpiekniejsza dziewczynke na swiecie-jak bardzo chcialbym zebys mi dala taka corke"-moj byly.Nie dalam :wink:
Z oklepanych majacych miejsce po 3 razy w tygodniu
Dwa dni temu.Jestes Czeszka?Nie.Polka.CO tydzien widze Cie na zakupach i wstydze sie podejsc (Wloch) Jestes gorgeous.I know that I am,kidding"Ale i tak dostal blache
Teksty w stylu "Napewno nie jestes Irlandka-takich Irlandek nie ma"
Ogolnie komplementy sa fajne ale jakos dziwnym tafem tych najlepszych sie nie pamieta.
I jeszcze "Gdyby kazda kobieta miala taki teperament seksualny jak Ty -nie bylo by nieszczesliwych facetow" :wink: :lol: :lol:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”