Samochód dla kobiety

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Lubka » 16 lut 2011, 18:19

Blue gratuluje wyboru-nie ma to jak audi (yes) nam tez sie strasznie podobal lexus is220, ale zdecydowalismy sie na A4 i to byl traf w 10! Teraz przymierzamy sie powoli do bialej A5 coupe (heart (heart (heart ale najpierw ja musze dokonczyc swoj tuning (giggle (giggle (giggle
a ogolnie bardzo mi sie spodobalo autko niestety nie na nasza kieszen-infiniti g37 coupe lub g35 coupe
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: shandapanda » 20 lut 2011, 15:33

Ktos tu pisal abym na poczatek kupila auto do 10tys zl...no i wlasnie wszyscy znajomi/chlopak itd mi tak radza (thinking Co prawda glupio myslec o autku nie majac prawa jazdy, ale plan warto miec (sun
Sama na poczatku myslalam,ze kupie jakiegos golfika i na poczatek styknie (happy ale potem z kolei zaczelam sie zastanawiac nad czyms lepszym, zeby to pierwsze autko bylo wyjatkowe (giggle
Zawsze po uszy zkochana bylam w BMW, ale kazdy mi mowi,ze jak na pierwsze auto to odradzaja... zaraz po bemce
uwielbiam audi tt... nie mysle o nowce, wrecz o staruszku..jakies 99/00 rok..no i tu z kolei tez slysze od chlopaka 'zrobisz jak uwazasz, ja bym kupil na poczatek cos tanszego' (thinking . No i badz tu madry.
Oczywiscie to tylko moje rozmyslania, finansowo bede mogla sobie pozwolic na cos fajnego, ale czy warto?
Jakie jest Wasze zdanie? Wiem, nie ma co dumac bo prawo jazdy jeszcze nie mam i nie wiadomo ile razy bede je zdawac, jednakze w listopadzie wracam do PL na stale i tak juz sobie dumam (giggle (happy
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Lubka » 20 lut 2011, 19:31

Shanda mam dokladnie ten sam problem-tzn jestem na etapie planowania zrobienia prawka (od 2 lat (giggle ) i tez mam dylemat, czy jak juz wreszcie zrobie to prawko, to czy lepiej kupic na poczatek cos taniego bo szkoda byloby czegos fajniejszego dla kogos, kto nie ma wprawy, czy od razu zainwestowac w cos lepszego, na czym bedzie sie tez zupelnie inaczej uczylo mysle i (angel moze bardziej mnie to zmobilizuje do zrobienia wreszcie tego prawka-cos jak kupowanie za malych ciuchow, zeby sie wreszcie odchudzic (giggle . U mnie w gre wchodzi albo jakis peugeot 206 albo golf, polo ok 2000-2003r jezeli jednak wersja gorsza na pierwszy rok powiedzmy albo od razu uderzyc w jakies nowsze A3. No ale przede mna jeszcze dluga droga do tego prawka-moze w tym tygodniu zabiore sie za testy, ktore mam na kompie juz od nie wiem jak dawna...tak wlasnie zrobie-biore sie za testy w tym tygodniu i na wiosne rusze z jazdami-mam nadzieje.......
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: shandapanda » 20 lut 2011, 21:51

Lubka ja zjezdzam do PL w listopadzie wiec jak tylko wstane na drugi dzien rano po przylocie to od razu lece sie zapisac na prawko (giggle Az mi wstyd,ze WSZYSTKIE moje kolezanki maja autka i smigaja od czasow liceum, a ja stara pinda nawet karty na rower nie mam (rofl
Dzisiaj moj TZ powiedzial:
- ' sluchaj, kup sobie jakas ladna trojke, polozymy ja lekko na ziemie, wstawimy fajne kola i bedzie git jak na poczatek, nie musisz od razu sie wozic drozszym autem' (thinking ( dodam tylko,ze moj facet siedzi w samochodach lata lateczne, zloty itd to jego swiat stad ten pomysl z zawieszeniem bo on wie,ze ja tez lubie sportowy wyglad :D )

Brzmi fajnie, ma nawet w garazu kola na zajebiaszczym rancie, wiec w sumie kupilabym tylko jakies gwintowane zawieszenie i ladnie by wygladalo..a tanim kosztem.
Z drugiej strony moje kobiece ego chcialoby sliczna TTtke, z piekna torebeczka na siedzeniu pasazera (rofl
Takze nie wiem jeszcze jak zrobie, byc moze na poczatek wezme jednak cos taniego (thinking nie mam pojecia (angry

Najwazniejsze abym zdala prawko...a wiem,ze nie bedzie lekko bo ja naleze do bardzo panikujacych osob i jak przyjdzie co do egzaminu to ja bede w rozsypce.

Aaaa..no i jeszcze jeden spor :) Ja sobie wymyslilam,ze kupie autko jak tylko zapisze sie na prawko..aby mnie motywowalo do szybkiego zdania ;) a z kolei moj facet mowi,ze mam kupic jak zdam (mooning
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
rihanka28
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 789
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:37
Lokalizacja: Slask-Polska

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: rihanka28 » 20 lut 2011, 22:41

ja od listopada jezdze bmw x1,musze powiedziec ze super cacko i jak dla mnie super.Jedyny minus to ze ma naped na tylnie kola wiec zima troszke trudniej sie prowadzi.Chcialam bardzo biale ale niestety dostepny bylo tylko czarne ale i tak jestem mega szczesliwa
Powiększanie piersi dr.Polak 27.08.2008
Plastyka brzucha dr.Brzuchański 24.02.2010
Wymiana PIP na Natrelle N-TRX 375 dr.Kasprzyk 25.01.2012!

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Antonelka » 21 lut 2011, 21:06

ja uważam, że na początek naprawdę wystarczy jakiś starszy, nieduży pomykacz, początkujący kierowca ma problemy z wyczuciem auta, zmianą biegów, dostosowaniem się do warunków itd...jazda samodzielna własnym autem naprawdę jest inna niż na nauce jazdy, więc szkoda zajechać, bądź, nie daj boże, do czegoś gorszego się przyczynić, do tego jeszcze nowym czy drogim autem... to takie moje zdanie... to tak jak z nartami, początkujący narciarz zaczyna swoją przygodę na miękkich nartkach w kapciach, z czasem, gdy ma już pewność przesiada się na twarde dechy i butki min 100 flex (clin


btw, mnie się zaczyna nudzić moje auto, pomału zaczynam coraz częściej myśleć o imprezce (bronze
moje pierwsze auto miało 68 ps (rofl
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: bluebeleczka » 16 mar 2011, 18:41

ja calkiem chyba oszalam i kupilam w niedziele nastepne audi, tym razem tt, ale zabawka. (inlove (inlove (inlove
quattro, 240 konikow, rakieta poprostu. w srodku jak w czolgu, jedynie dzieci ciezko upchnac. (giggle
wszystko przez mojego bossa, ktory mi jako auto firmowe wypozycza swoje lambo i niestety zakochalam sie jezdzic dupskiem po ziemi.
tt to nie lambo co prawda ale zabawa nie mala. jeden minus to twarde zawieszenie, w miescie gdzie dziury i wyboje troche "boli", ale na autostradzie...
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: shandapanda » 17 mar 2011, 18:18

Blue, ja wlasnie mysle nad TTka jak zrobie prawko. Jaki rocznik? Masz 1.8 turbo czy ta wersje 3.2?
Dobrze,ze wzielas quattro, autko jest swietne!
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
iceparadise
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 173
Rejestracja: 31 mar 2010, 16:33

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: iceparadise » 17 mar 2011, 20:59

Ja od miesiaca jestem SZCZESLIWA posiadaczka BMW e89 (z4) ... emocji i wrazen (wizualnych jak i podczas jazdy)nie jestem w stanie ubrać słowa (heart
Wczesniej jezdzilam nieco wieksza e60 ... rowniez wspaniale...
generalnie sama marka BMW jest dla najlepsza,POLECAM (happy
4.08.2010 Konsultacja :)
19.10.2010 powiekszenie piersi 455cc mentor vhp p.ultra high(Rakiety :D ) + korekta nosia JEDNOCZEŚNIE :)
dr.I Łątkowski ... cudotwórca :)


http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=790" onclick="window.open(this.href);return false; moje piękne<3
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=960" onclick="window.open(this.href);return false; nosek <3

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: bluebeleczka » 18 mar 2011, 11:32

szanda ja mam1.8 i w zupelnosci wystarczy, to mala rakieta, biorac pod uwage ceny paliwa to tez dobry wybor. samochodzik jest naprawde cacy, silnik warczy niesamowicie. nie wiem jakie sa drogi u ciebie. w londynie beznadziejne i daje sie odczuc. tyrzeba bardzo uwazac bo zawieszenie cierpi, a sztywne jest jak cholera, kierownica rowniez wiec trzeba uwazac jesli nie jestes wprawionym kierowca. moje autko ma 6 lat. po przedostatnim zakupie nowego samochodu stwierdzam ze jednak wole przechodzone. szybko sie nudze, lubie wymieniac auta wiec nie ma sensu w moim przypadku.
A6 mi sie wydaje nudna od czasu jak mam tt.
alexis daj nowej furce szanse, napewno sie dopasujecie. (sun
iceparadise gratuluje nowej bryczki.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”