Samochód dla kobiety

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: ola banderola » 01 maja 2010, 08:45

Karolka u mnie w rodzinie jedna z kuzynek jeżdzi C1 tylko czarną i bardzo jest zadowolona, to takie babskie auteczko (yes) (makeup

Shanda ubierzesz kusą bluzeczkę na egzamin i pan egzaminator nawet nie pomyśli żeby Cie oblać (rofl
A z BMW będziesz zadowolona...ja jestem (rofl

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: lil sexy » 01 maja 2010, 08:53

Ola ty tu nie podrzucaj takich pomysłów Shandzie, bo będzie świeciła cycem na nic. Przecież w PL zdaje się prawko nawet po kilkanaście razy. Ja byłam szczęśliwa jak mi się udało za 3 razem. Za 1 ścięłam lekko zakręt bo jakiś dziadek jechał mi w bok samochodu i musiałam uciekać, ale w kamerze było widać tylko że najechałam kołem na linię, a tego dziadka już nie więc krótka piłka. Za 2 był totalnie porąbany egzaminator i jak mu się podpisywałam to widziałam, że nie przepuścił żadnej z 10 osób przede mną. Na dodatek zaczął mi dogryzać, więc odesłałam go do psychiatry i chyba już nie muszę pisać jaki był tego efekt. Za 3 już było ok, ale jak rozmawiałam ludźmi którzy ze mną czekali na egzamin to nie było nikogo poniżej 5 podejść. (thinking
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: ola banderola » 01 maja 2010, 09:01

Wesz Lil prawko to loteria i szczęście (rofl albo można mieć rajdowe nazwisko jak moje Kubica i już punktujesz na wstepie (rofl (rofl (rofl

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: A1980 » 01 maja 2010, 16:27

c1 fajne autko dla kobietki, ale wewnątrz jest strasznie skromnie wyposażone:
- ma gołą blachę od wewnętrznej strony na drzwiach,
-żeby otworzyć okno pasażera- kierowca musi sie schylić do drzwi pasażera (bezsens roku),
-z tyłu szybę otwiera się na system klik-klak, jak w cinquecento !!
za tę samą kasę można mieć Forda Ka, który jest równie fajnie wystylizowany a o niebo lepiej ma zrobione wnętrze

pysiu222
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 88
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:13

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: pysiu222 » 01 maja 2010, 20:44

ola banderola pisze:Karolka u mnie w rodzinie jedna z kuzynek jeżdzi C1 tylko czarną i bardzo jest zadowolona, to takie babskie auteczko (yes) (makeup
z malych aut polecam smarta roadstar i tez jest ok. tylko ta skrzynia biegow ......

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: agus_dan » 01 maja 2010, 22:26

Shanda zrob sobie prawko w IRL, na poczatku masz tylko teorie i mozesz smigac, pozniej zapisujesz sie na jazde masz na to 2 lata, jak nie zdasz to ubiegasz sie o second provisional i znow masz 2 lata aby zdac.
I co najwazniejsze nie kosztuje to 2000 jak w polsce tylko o wiele mniej, 50 euro za testy o ile sie nie myle
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 25 lut 2010, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: alessandra01 » 03 lut 2011, 19:06

ja zaczynałam od golfika III - jak na pierwsze auto jak najbardziej zdało rezultat , później Peugeot 307 trochę większy także bez zarzutu , tylko niestety miałam nim wypadek . Aktualnie jeżdżę bmw 118d , czyli 1 . i już marki bym nie chciała zmieniać , co prawda trzeba się trochę wprawić w tylni napęd ,ale jak się opanuje to sama przyjemność
14.10.2010 dr Żukowska 410 anatomiczne

Chcę mieć większe!!

11. 02. 2015 dr Łątkowski 500 okrągłe

Awatar użytkownika
lenaa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 26 sty 2011, 09:46

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: lenaa » 04 lut 2011, 10:44

A ja uwielbiam kabiolety (heart
Ciężko się zdecydować ale na razie biorę pod uwagę BMW Z3, Mazda MX5, Toyota MR2
Chociaż mój mężczyna twierdzi że kupowanie kabrioletu to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo niefunkcjonalne są... Mnie natomiast ten wiatr we włosach przekonuje (itwasntme
On w ogóle ma typowo męskie podejście do aut tzn. Żeby bylo szybkie i mocne... mniej ważne jak to w ogóle wygląda (giggle

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: bluebeleczka » 16 lut 2011, 11:34

ja wlasnie wymienilam samochod. szukalam malego, ewentualnie sredniego. strasznie sie zawzielam ze nie potrzebuje duzego auta, ze sie nie oplaca i ze w miescie bedzie niewygodne, ze jeszcze cos tam. sprawdzilam setke samochodow, posadzilam dupe w kazdym, zrobilam niesamowita ilosc jazd probnych, piszczalam z podniecenia i zachwycalam sie malymi bryczkami, az wczoraj do domu przyjechalam audi A6.
po jaka cholere wogole sobie probowalam wmowic ze chce male auto.
oczywiscie dzis juz sie zastanawiam czy to byl dobry wybor, ale coz stalo sie.
z drugiej strony jak do niej wsiadam to moglabym tam pomieszkac.
jest totalnie przestronna i wszystkie gadzety przyprawiaja mnie o zwrot glowy.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: bluebeleczka » 16 lut 2011, 17:52

rok 2007 wiec nie najnowsza zabawka, ale jest rzeczywiscie niesamowite autko. to nie pierwsza moja a6, mam do nich sentyment , chyba. nie jest to s line ani quattro ale najzwyklejsza turbo diesel z wtryskiem 2l. jest ekonomiczna. po dzisiejszej jezdzie moge doniesc ze kabina jest bardzo wyciszona, przyspieszenie moze nie porywa ale nie mozna narzekac, prowadzi sie lekko, ma troche wysokie biegi, 17" alusy sa idealne, siedzenia b wygodne, mam czarno- szara skorke, cala kabina jest zrobina w ciemnej tapicerce lacznie z dachem, jest b przytulnie. niestety nie miesci sie do garazu, wlasciwie sie miesci ale ze mna na stale.
mam dzis kolorowy zawrot glowy. (rofl (rofl (rofl

zastanawialam sie rowniez nad bmw 3, 7 sa sliczne ale w srodku mniej przytulne, lexus is 200, bogato wyposazone, mocne silniki ale jakos nie moglam fajnego znalezdz a spieszylo mi sie, vw toaureg ale po ostatnim suv-ie chcialam odmiany
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”