Samochód dla kobiety

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: bbpp77 » 10 lut 2010, 23:55

volvo c30 ma moja przyjaciółka - jest sliczne, aczkolwiek dla mnie za małe. Ceny czesci do tego maluszka zwlają z nóg. Plastikowa oprawa lusterka bocznego - 600 zł netto - rozbój w biały dzień. Ostatnio delikatnie łupnęła przód ale tak, ze mogła jezdzić, volvo wystawiło rachunek na 20 tys netto. Poszło a autocasco ale, że auto na firme 4 tysiace vatu musiała zapłacić.
Ja za to dziś zdemolowałam bok mojej pszczóleczki (headbang na wąskiej nieodsniezonej drodze mijajac się z innym autem zsunełam sie na niego. Niech skończy sie wreszczie ta cholerna zima!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (whew (envy (punch (triste (pleure (trans
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

wesolaania
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 25 paź 2008, 12:48
Lokalizacja: Dublin

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: wesolaania » 11 lut 2010, 02:15

Hej dziewczynki .
To cudo dostalam od meza pod choinke.
Czyz nie jest sliczny???!!!
Hyundai Coupe

http://i427.photobucket.com/albums/pp35 ... C03140.jpg

Awatar użytkownika
Vodia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2056
Rejestracja: 29 kwie 2006, 15:46
Lokalizacja: DE

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Vodia » 11 lut 2010, 07:21

niestety Volvo jest bardzo kosztownym autem, glownie ze wzgledu na to ze jest w Polsce malo popularnym samochodem wiec wszystkie czesci sie cenia.
Jednakze gdyby mnie bylo stac to nie wahalabym sie (happy
bbpp ja lacze sie z Toba w zlosci do tej zimy.
Ide ostatnio do samochodu, odpalam, chcialam sobie szyby przemyc i sie okazalo ze mi bezpieczniki powysiadaly z tego zimna (envy i nie dzialaja mi wycieraczki. I jak tu jezdzic jak sieg sypie na szybe (headbang
Makabra...

Co do malych aut a w miare tanich w eksploatacji to polece Polo. Moze nie jest najpiekniejsze ale fajnie sie prowadzi, wszystkie czesci tanie, naprawa tez nie wychodzi drogo. Jezeli kogos mniej interesuje wyglad, a szuka auta do podszkolenia i w miare niezawodnego to na prawde jest super.
(clin
11.06.2007 - nos (CKN) - dr Łątkowski
21.03.2016 - znowu nos (część chrzęstna) - dr Skupin :)
czas na usta...

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: A1980 » 20 lut 2010, 12:06

wesołaania fajny ten Hyundai, widziałam też żółty z bliska i też był cool. Tyle, że minusem dla mnie jest pozycja za kierownicą, bo w tym aucie siedzi sie dość nisko. Ile Ci pali?

Polo mi się nie podoba, nic a nic. Golfy też dla mnie mają wiecej z auta dla faceta.
New Beatle jest fajny - kiedyś marzył mi sie taki żółty/ kanarkowy....
Jeśli chodzi i male, eleganckie autka dla kobiet- w marcu ma ruszyć produkcja nowego Audi A1,
upload/1266664324_A1.jpg
Fajna opcją nowego auta jest też Alfa romeo Mito. upload/1266664459_Mito.jpg

wesolaania
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 25 paź 2008, 12:48
Lokalizacja: Dublin

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: wesolaania » 20 lut 2010, 13:37

A1980 rzeczywiscie szura sie tylkiem po ziemi w tym autku tak jest nisko zawieszony i zeby z niego wyjsc trzeba sie nagimnastykowac. No coz, ja uwielbiam sportowe fury (clapping

W miescie pali 8-9l ba trasie 6-7l

Maz chcial mi wcisnac golfa,bo ze niby dobry,nie psuje sie,malo pali itd ale sie nie dalam namowic.

Bulam prozna i polecialam na wyglad. (makeup

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: A1980 » 21 lut 2010, 18:29

hi hi hi ja też lecę na wygląd auta jak to baba. (giggle I jeszcze bardziej jestem skrzywiona- bo do kolorów się czepiam i z góry powiedziałam jakie chce jeśli bedziemy kupować używane auto.
A Twoje auto wesołaaniu nie pali dużo jak na sportowe. Myślałam, że bardziej żarłoczny jest ten model.

wesolaania
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 25 paź 2008, 12:48
Lokalizacja: Dublin

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: wesolaania » 22 lut 2010, 18:18

A1980 jak na pojemnosc silnika 1,6 to nie az tak malo.
Bardzo rzadko spotkac je z taka wlasnie pojemnoscia,w Polsce wogole ich nie ma,sa tylko 2,0 i 2,7.

Kochana ja tez milam zastrzezenia co do koloru.Mogl byc albo czarny albo czerwony. (giggle (giggle (giggle

Moj maz zawsze powtarzal,ze ja mam sie zajac wyborem domu,jego meblowaniem i dekorowaniem a w jego kwestii bedzie decyzja i kupno samochodu.Ale nie bral pod uwage tego,ze bedziemy potrzebowali 2 samochodow,kazdy swojego.
Ale by byla wojna gdyby to on miala zadecydowac jakim samochadem mam wozic swoj tyleczek.
Chociaz i tak probowal mi wcisnac cos innego.
Chyba mnie musi bardzo kochac skoro dostalam takie autko o jakim marzylam (heart (heart (heart (heart (heart

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: A1980 » 24 lut 2010, 14:02

tak, każda niezależna babeczka powinna mieć swoje autko Aniu. też jestem tego zdania.
z kolorem auta to ja chciałam żółte albo czarne- o ile z salonu. ale oglądając używane zrobiłam się elastyczna do innych elegancko wyglądających odcieni- jak złoty metalik, szary metalik...zobaczymy co w końcu kupimy.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: ola banderola » 24 lut 2010, 16:19


Awatar użytkownika
bettty
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 316
Rejestracja: 22 gru 2007, 22:43

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: bettty » 24 lut 2010, 23:49

wesolaania pisze:A1980
Maz chcial mi wcisnac golfa,bo ze niby dobry,nie psuje sie,malo pali itd ale sie nie dalam namowic.

Bulam prozna i polecialam na wyglad. (makeup
i dobrze ze nie dalas sie namówic na golfa.gdzie sie nie patrzy tam golf tu golf czy vw a tak przynajmniej sie wyróżniasz bo jest ich bardzo malo. pozatym jeste zdania ze japonczyk to japonczyk dla mnie najlepsza marka i żadna inna. (rofl dla mnie super wybór gratuluje i zazdroszcze.
moje jedno z dwóch marzeń. tzn podoba mi sie ten hunday i toyota celica i juz w tym roku zamierzam zakupic któres z nich .uwielniam małe sportowe i nietypowe samochody.ale bardziej jestem za celicą :

http://img175.imageshack.us/img175/1309/935560830.jpg
400 ,420 HP mentor .
Cele :68/65/62

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”