Samochód dla kobiety

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dana2
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2009, 18:13
Kontakt:

Samochód dla kobiety

Post autor: Dana2 » 29 sty 2010, 20:49

Mam zamiar kupić po raz pierwszy samochód do jazdy szczególnie po mieście. Mam prawo jazdy ale dawno nie jeździłam więc muszę wykupić jakieś dodatkowe jazdy.
Jakie samochody polecacie.
Tak mi się marzy własne autko bardziej niż nowe piersi ale nie wiem co kupić.
dr Nagórska 22.05.09 aparat ortodontyczny dwa łuki
dr Szczyt 24.06.09 całkowita korekta nosa

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: olivka23 » 29 sty 2010, 20:54

Nissan Micra

Toyota Yaris

Jeżdżę jednym i drugim, obydwa polecam, moja toyotka jest praktycznie bezawaryjnym autkiem, do tego mega wygodna =)
I do what I have to to live the way I want to....

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: lil sexy » 29 sty 2010, 23:02

Dana2 to zależy jakie chcesz auto. Ja na przykład nie lubię małych auteczek, takie jak olivka wymieniła i jakbym miała wybierać to kupiłabym coś już chociaż trochę większego, np. nowa Fabia jest bardzo fajna. Skody są teraz przez VW produkowane, więc też nie ma co się martwić jeśli chodzi o solidność i niezawodność.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

peppetti
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 195
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: peppetti » 29 sty 2010, 23:45

no właśnie - Dana2 - najważniejsze jest czego oczekujesz po samochodzie, jaki prowadzisz styl życia, .. no i jaki masz temperament? Oczywiście też ważna jest kwestia finansowa, bo my tu możemy proponować Ci autka kosztujące kilka-kilkanaście tysięcy, a Ty - rozglądasz się za autem za kilkaset ;)

Ja lubię duże auta, w takich autach jest bardzo komfortowo, bezpieczniej i dostojniej. I pewnie takie bym zaczęła Ci tu wymieniać. :) :)

Dla mnie idealne auto dla kobiety to takie, które:
- ma duuży bagażnik, bym zmieściła cotygodniowe zakupy, a w weekendy by zmieścił się tam wózek /rowerek dla dziecka,
- ma dużo schowków, bym mogła poukładać wszystko co przyniosę,
- dobrze wyposażone (klimatyzacja, abs, elektryczne lusterka) - by jazda była przyjemnością,
- ma przyzwoicie mocny silnik - bym nie stała w na skrzyżowaniu i czekała aż wszyscy przejadą, by nikt za mną nie trąbił na mnie, że stoję jak krowa na ulicy,
- i na końcu - jest ładne!! bym była zadowolona i dumna ze swojego autka

Awatar użytkownika
Kamilo
Super Admin Beauty
Super Admin Beauty
Posty: 384
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:48
Lokalizacja: Torun / Casablanca
Kontakt:

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Kamilo » 30 sty 2010, 13:01

Proponuję, Opel Astra III, mocny, łatwy w prowadzeniu, bardzo wygodne, w krótkich, piękny mały samochód ... (clin
Nobody is perfect - I am Nobody

Awatar użytkownika
Dana2
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2009, 18:13
Kontakt:

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Dana2 » 30 sty 2010, 16:35

dziękuje bardzo za pomoc, teraz na rynku jest taki wybór,że trudno się zdecydować. Jeśli chodzi o cenę to max do 25tyś., jak na razie nie chcę dużo wydawać. poza tym będzie stał pod blokiem. na początek chyba jednak wybiorę jakiś mały ze względu na wygodę ale z czasem też chcę wiekszy.
dr Nagórska 22.05.09 aparat ortodontyczny dwa łuki
dr Szczyt 24.06.09 całkowita korekta nosa

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: olivia32 » 30 sty 2010, 18:15

a może RENAULT MEGANE II czarna z pełną opcją za te pieniążki już kupisz coś fajnego 3 albo 5 drzwiowa ,myśle że 3 drzwiowa wygląda lepiej ,polecam!nie za duży ,nie za mały taki kobiecy samochód,heh
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

agnescza
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 09 sty 2007, 19:08

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: agnescza » 30 sty 2010, 19:48

może seat np ibiza albo leon, tym drugim właśnie jeżdżę, jest super, nie za duży nie za mały a jaki wygodny i poręczny....
5 luty 2007 - 395 cc Mentor anatomiczne

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: olivia32 » 03 lut 2010, 14:50

polecam jeszcze peugeot 206 cc lub 207 cc jest troszeczke wiekszy (to cabriolety)ale taki male i calkiem kobiece ,w wyposazeniu za duzo niema ale to calkiem miastowe autko,sama sie nad tym zastanawim (angel
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: ladykate » 03 lut 2010, 17:55

oczywiście ważne czego oczekujesz ale a ja tez polecam większe auta - bezpieczniejsze, czesto lepiej wyposażone no i komfort jazdy bez porównania........ ponadto jak sie przyzwyczaisz do malutkiego to potem nie wsiadziesz w wieksze auto albo bedziesz miała trudnosci w parkowaniu....... a no i na nasza zime 4x4 sie dobrze sprawdza ;-)

dodam ze wg mnie w dzisiejszych czasach nie robią fajnych nowych samochodów (tzn mało nowych jest fajnych) - wiekszoć to jak to nazywam "plastic is fantastic"
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”