Samochód dla kobiety

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Antonelka » 30 kwie 2011, 21:29

ooo, widzę temat manual kontra automat (giggle
mam obie skrzynie (2 auta- kombiak i terenówka - 4x4 ) i jak mam jechać gdzieś automatem, to tylko w teren, błota, dziury, góry, doły, tu ta skrzynia jest potrzebna w zasadzie, poza tym nuda, aż do obrzydzenia, no chyba, że kierowcy telefon do ręki przyrósł i przykleił się do ucha, to naturalnie automatem na szoping śmiało można jechać, bo i lewa noga wypoczęta ... ja tam permanentnie jeżdzę manualem, lubię i sprzęgło i zmiany biegów, inaczej chyba bym zasnęła za kierownicą... i nie ma dla mnie znaczenia czy to miasto czy trasa, korki czy pustynia, ja mogę i na koniec świata, bo lubię (rire
ale to, że kobiety wybierają automatyczne skrzynie, to chyba nic nowego... starsi panowie z kapeluszem na podszybiu też są wygodni...
no i podobnie jest z parkowaniem, podobno kobieta ma też problem z cofaniem, parkowaniem na wstecznym, ostatnio się właśnie dowiedziałam (thinking
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: L-instant » 01 maja 2011, 08:56

Mój mąż kiedyś się dziwił dlaczego chcę kupić automat, jak już kupiłam i trochę pojeździł to stwierdził, że następne auto jakie kupi to tylko w automacie. No i jednak wraca do AUDI, ma BMW, ale tak jak ja jest zakochany w AUDI. Na mnie szczególnie przód AUDI robi wrażenie (inlove ale całe auto jest piękne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”