niedostepny facet

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 01 lip 2005, 08:54

Troche mnie drazni aroganckie podejscie- pogadamy za kilka lat! Tak sie zdarzylo ze jako mloda nastolatka - majac 14 lat poznalam 25 letniego faceta, trwalam w moim pierwszym powaznym zwiazku 3 lata, po wielu probach i ciezkiej drodze do akceptacji moich rodzicow odbila mi go 35 letnia kobieta! Wiec nie gadajcie mi o dojrzalosci ktora przychodzi z wiekiem!!!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 01 lip 2005, 09:12

Witam Monisia,
Nie chcialabym usprawiedliwiac tutaj nikogo, poniewaz nie znam dokladnie sytuacji, ale nie sadzisz, ze jako 14/15 latka, bylas jeszcze dzieckiem, a na pewno malolatą....
Troche pogdybam: a moze facet wcale cie nie opuscil dla 35 latki tylko najzwyczajniej stwierdzil, ze jestes jeszcze za mloda i za malo dojrzala na powazny zwiazek....bez urazy moze chcial sie tylko pobawic....przepraszam cie za te slowa, ale nie moge sobie tego wyobrazic...
Moj maz ma corke 15 letnia i bez urazy ale ona jest jeszcze glupiutka, nie mowiac juz o jakimkolwiek zwiazku :roll:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 01 lip 2005, 09:12

monisia nie obruszaj sie............ ale mam syna w wieku 14 lat i nie wyobrażam sobie by mógł być w związku z np. 25 letnią kobietą.
To jest jeszcze młody człowiek o nieugruntowanym podejściu do życia, jeżeli postawicie wszystko do góry nogami to stracicie najlepsze wasze lata młodości.

Nie będe tu się rozpisywał dlaczego....bo i tak jestem starszym panem :lol: według niektórych :lol: co przynudza

Sory za słowo.
Porozmawiamy brzmi faktycznie lepiej niż pogadamy i nie ma zabarwienia protekcyjnego :oops: .
Chyba
Sama zauważasz, że to co myślałaś i czułaś dziesięć lat temu a także to w jaki sposób wtedy podchodziłaś do życia jest zasadniczo rożne od Twojego dzisiejszego modelu postrzegania świata.

nARKA
:wink: :lol:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 01 lip 2005, 09:26

Tak Kamila, to tylko gdybanie :lol: Bylam z nim 3 lata... wiec odszedl gdy mialam lat 17 :)
Po 1/2 roku, chcial wrocic... wiele zrozumial...! Niestety miala i chyba nadal mam uraz do potencjalnych rywalek 15 lat starszych!
Nie bylam tylko gowniara! Naprawde! Dzieki mnie i moim rodzicom zdecydowal sie rozpoczac studia, wyszedl na prosta, zrezygnowal ze wczesniejszego zycia! Zrobilabym dla niego wszystko! Naprawde oddalam mu wtedy cale serduszko!
Jezeli zadnej z Was faceta nie odbila gruba starsza babka to mnie nie zrozumiecie! Porozmawiamy jak bedziecie z mojej sytuacji! :roll:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 01 lip 2005, 09:32

Wiesz co Monisia, najwyrazniej to ten facet byl jeszcze niedojrzaly :wink:
Moze nie masz czego zalowac...
Wiesz co sie dzieje z nim teraz? Jaka ma sytuacje?

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 01 lip 2005, 09:34

Kurcze tam nie ma byc, gruba starsza baba! :oops: :oops: Tylko GRUBO starsza w sensie ze duzo starsza! Ale glupota wyszla... :roll:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 01 lip 2005, 09:42

Wydaje mi się, że teraz dziewczyny dorastaja szybciej, wczesniej staja sie odpowiedzialne i rozsądnie myślą (chociaz nie wszystkie). Dużo zależy także od grona znajomych w jakim sie obracają. Ja może jako 14 latka nie byłam jeszcze do końca "odpowiednio ulożona", ale napewno nie byłam "głupiutka" i jako taka wyobraźnie miałam.
Faktycznie juz teraz czasami śmieję się z tego co robiłam te 4-5 lat temu, ale to tylko świadczy o tym, że chociaz dla niektórych jestem jeszcze małolatą, to myslę, że w główce mam juz nieżle poukładane.
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 01 lip 2005, 10:10

no wiesz Don Kichot o tych starszych panach to akurat pisala Kamila a ona chyba nie jest juz nastolatka :) poza tym to,ze Twoj 14-letni syn jest niedojrzaly emocjonalnie nie oznacza, ze 18-19 letnie dziewczyny z tego forum tez takie sa. Zwlaszcza, ze faceci dojrzewaja pozniej, a niektorzy twierdza nawet, ze wcale :twisted:

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 01 lip 2005, 10:28

Problem tkwi w tym, że nie da się przekazać osobie młodszej swoich doświadczeń :? Starsi wiekiem nie są autorytetem dla młodzieży i chyba nigdy nie będą(mówię tu o radach życiowych, sposobie postępowania itd.).

Każdy swoje życie musi przeżyć sam i sam musi dojrzeć do niektórych spraw.

Doświadczenia się nie przekaże słowami. Czasami jak idę przez park i widzę nastolatków palących w krzakach papierosy, to bardzo chciałabym im powiedzieć, że nie warto, że wyglądają śmiesznie, że wcale nie są cool jak im się wydaje...ale nawet nie próbuję. Oni wiedzą swoje w tym momencie.

Mam wrażenie, że tej bariery wieku się nie przeskoczy. Don Kichot słusznie zauważył, że nastolatki powinni się radzić nastolatków. Nie generalizuję oczywiście, bo każdy z nas jest inny, ale ciężko jest wymagać od 30 latka aby miał podobne podejście do życia jak 20 latek.

Tak ten świat jest skonstruowany, że uczymy się życia żyjąc i stajemy się coraz mądrzejsi (bynajmniej większość z nas :wink: ).

To tak samo jakby 30-40 latek miał się w życiu kierować światopoglądem 60-70 latka :shock:

Ach...samo życie
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 01 lip 2005, 10:54

świete słowa Małgoś.... :)
Omnis amans amens

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”