Fantazje erotyczne kobiet

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szafirek35
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2010, 09:11

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: szafirek35 » 15 cze 2010, 18:25

Ja własnie też byłam z mężem na wakacjach we Włoszech.Poszliśmy na kolację a tam jakiś pokaz samby.Tancerze pokazywali jak się ruszac i zapraszali gości do tańca na scenę...Ja oczywiście głowa w drugą stronę bo aż bałam się patrzec jak oni się ruszają.Ale tancerzyk wypatrzył mnie,podał rękę i wciągnął na scenę.Ja szara myszka myślałam że nogi połamię tak się opierałam (giggle Ale koleś złapał mnie za bioderka i sprawnie nimi kierował (dance .Okazało się że mam trochę zdolności tanecznych.Było naprawde zaj....e.Dziś wykorzystuję czasem w łóżeczku wyuczone jakże sekowne ruchy.Mój mąż wtedy nie był szczęśliwy,ale teraz to już inna sprawa (giggle A swoją drogą to dobrze że był wtedy ze mną bo niewiem jak,albo gdzie skończył by się ten taniec (nod Tancerzyk był własnie czarnoskóry,stąd moje wczesniejsze pytanie hi hi

Awatar użytkownika
Kleo1989
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 03 lut 2010, 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: Kleo1989 » 16 cze 2010, 20:21

Mnie zawsze zastanawia wielkość męskiego przyrodzenia u ciemnoskórych mężczyzn... (thinking Oczywiście widziałam na filmach (giggle (rofl ,ale zapewne w realu to,co innego.. I te ich duuuże usta... (giggle Mhhhmm...

szafirek- to super (happy Mój facet też zawsze zazdrosny jest o tego typu sytuacje,ale za to ja jestem na nie bardzo otwarta (giggle Więc czemu nie nauczyć się kilku BOSKICH ruchów (happy ?!
Nosek ,broda 23 MARCA 2010 dr Stępniewski
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 93#p577593" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=740" onclick="window.open(this.href);return false;
ES VHP- 450 cc 21 MAJ 2010drŻukowska
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: majamajamaja » 16 cze 2010, 23:44

Ciemnoskorzy jednak inaczej pachna, intensywniej. Wiec glebiej juz sie nie interesowalam.
Z reszta za duze przyrodzenie tez nie jest az taka pociecha, moim skromnym zdaniem. Za duze. (wait
Samo pozadanie wazniejsze...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
szafirek35
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2010, 09:11

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: szafirek35 » 17 cze 2010, 10:30

Powiem Wam tylko,że jak trzymał moje biodra, ja tyłem do niego robilśmy jakieś kołowanie bioder to czuuułam coś niesamowitego (giggle a chyba nie był podniecony (thinking Moja wyobrażnia działała (tongueout

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: lil sexy » 17 cze 2010, 16:00

Ja też się czasem zastanawiam jak to jest z ciemnoskórym facetem. To już nie chodzi nawet o rozmiar, ale ogólnie krążą mity na temat ich zdolności i fajnie byłoby spróbować. Poza tym patrząc na to jakie mają powodzenie to chyba coś w tym musi być. Niestety jeszcze nie trafiłam na odpowiedniego kandydata. (giggle
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 17 cze 2010, 22:40

niestety ja w tym roku wakacje nad morzem naszym morzem wiec kandydata nie znajde (giggle ale w przyszłym roku poszukam (giggle

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: majamajamaja » 17 cze 2010, 23:14

szafirek35 pisze:Powiem Wam tylko,że jak trzymał moje biodra, ja tyłem do niego robilśmy jakieś kołowanie bioder to czuuułam coś niesamowitego (giggle a chyba nie był podniecony (thinking Moja wyobrażnia działała (tongueout
uuu....
potrafie sobie wyobrazic...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 18 cze 2010, 23:01

fakt faktem ze rozmiar to nie wszystko,wazne jest pozadanie w danej chwili,jesli go nie ma to tym ''zaganiaczem''moze kzywde wyrzadzi c(giggle

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: majamajamaja » 20 cze 2010, 17:09

To wlasnie mialam na mysli.
Facet z wiekszym zaganiaczem ponosi niejako wieksza odpowiedzialnosc (rofl
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 20 cze 2010, 20:08

majamajamaja odczuwa tez chyba mniejsza przyjemnosc niz facet z rozmiarem 18 cm (giggle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”