Fantazje erotyczne kobiet

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 01 sie 2010, 00:34

dawno mnie tu nie było (giggle ,co nie oznacza ze zaprzestałam wymyslac,teraz mam mały romansik na oku ale sama nie wiem co z tego bedzie (triste

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: Aguuu » 08 lis 2010, 23:04

Widzę, że temat umarł podczas mojej nieobecności :p Czyżbyście wpadły w rutynę i nic fajnego nie wymyślały? :p :p :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: cytryna88 » 08 sty 2011, 18:24

Miło byłoby poznać kogoś "dużego" (evilgrin Tak z ciekawości...

DU0000005

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: DU0000005 » 14 sty 2011, 21:38

Coraz częściej mysle o kobiecie, Faceta swojego mam zeby nie bylo:) ALe sprobowac po swirowac bym chciala

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 15 sty 2011, 09:58

ogladam ostatnio pozycje kamasuty w telewizji,niestet ogladam bo ciezko to wdrozyc (giggle ,naprawde trzeba sie nagimnastykowac i zabawa jest przednia (rofl (rofl (rofl

baberuth
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:27

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: baberuth » 28 maja 2011, 21:38

Cześć dziewczyny
wypowiadam się po raz pierwszy na forum a tu taki temat... ja sny erotyczne zawsze miałam z Michalczewskim :) mój mąż się śmiał ale i widziałam że go to męczy ,mąż jest szczypły i wysoki 180 cm ... a tu w mojej głowie mięśniak taki brutal :) łobuz ...jeśli chodzi o sex z kobietom to też miałam takie fantazje ...ze mną to zawsze było tak że laski mnie podrywały nie wiem czemu... nawet moja szefowa jednoznacznie dawała mi do zrozumienia że chętnie by się ze mną przespała i za każdym razem prawiła mi takie komplementy że hej ,nawet moi współpracownicy to widzieli ,chyba działam na kobiety ...

DU0000005

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: DU0000005 » 28 maja 2011, 22:06

baberuth no to nieźle (rofl Mam nadzieję,że meza uspokajałaś, ze to tylko sny nie wiadomo skad sie wytwarzajace, bo przeciez to on jest chodzacym idealem:D?
Nie wiedziałam, że można działać na kobiety...:) i że można jednoznaczenie dawac do zrozumienia, ze ma sie ochote pzrespac z kobieta, o jeeej. :) Nie wiem, jakbym zachowała sie w takiej sytuacji, bo fantazje fantazjami, a jakby bylo zderzenie z rzeczywistoscia, jakas okazja nie wiem co bym zrobila:)

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: katelg » 29 maja 2011, 20:02

Oj ja bym się raczej partnerowi nie przyznała o kim mam sny, i sama bym wolała nie wiedzieć o kim śni (giggle A co damsko-damskiego podrywu parę razy mi się zdarzyło w klubach, szłam z bandą koleżanek, każdą adorował jakiś chłopak a do mnie podchodziła np jakaś dziewczyna i proponowała drinka (rofl
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

DU0000005

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: DU0000005 » 30 maja 2011, 09:18

katelg i co zrobilas w takiej sytuacji? (rire nawet ci ciut zazdroszcze (giggle

andziakam
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:50
Lokalizacja: Dublin

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: andziakam » 15 kwie 2012, 16:44

Wlasnie tu trafilam i tak sobie czytam i czytam i doszlam do wniosku, ze ja jednak jestem bardzo niegrzeczna dziewczyna (giggle Przezylam juz seks z kobieta ( bylo cudownie, chetnie bym powtorzyla, ale ciezko znalezc (thinking ) , z dwoma facetami i w przeroznych miejscach. Ogolnie jakos niegdy nie fantazjowalam o innych, raczej o roznych sytaucjach z moim eks partnerem (angel
wyjściówka: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=230" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”