Fantazje erotyczne kobiet

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 21:15

Taka mała perwersja z tą zakonnicą ;)
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 13 gru 2009, 14:57

stroje mnie nie kreca ale podoba mi sie to co jest pod strojem np.bardzo seksi ponczochy i pas,majteczki z dziureczka i super gorsecik w koloze prosiaczka,hmm ,wiele bym za taki dała.

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: avansavana1 » 13 gru 2009, 14:59

O tak, kocham seksowną bieliznę: gorsety, pończochy, pasy, podwiązki, stringi, koronkowe szorty itd. mmmm
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: hoana » 13 gru 2009, 19:08

Aguuu pisze:
hoana pisze:
hoana pisze:Ja kilka dni temu zostalam zaatakowana we framudze do drzwi..a pozniej przemiescilismy sie na podloge, tylko podlozylismy kocyk.. achh.. a teraz siedze sama w domu o tej porze i wspominam :badgrin:
To może teraz Ty zaatakuj :p

Ale o to chodzi wlasnie, sama bylam.. to co mialam zaatakowac?? framuge??? az taka zdesperowana nie bylam :badgrin:

Do przebieranek podchodze ze smiechem, wiec nie preferuje takich jak pielegniarki, czy kroliczka, wole seksowna bielizne. Jasne , ze moge sie przebrac, ale nie moglabym byc przy tym tak 'uwodzicielsko powazna' ;)
aczkolwiek jeszcze nie probowalam zadnych przebieranek tego typu, wiec mooze sie skusze z ciekawosci ;)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: avansavana1 » 13 gru 2009, 20:08

jakiś czas temu też byłam trochę przeciwna przebierankom i jakoś tak sceptyczniej do nich nastawiona, ale w końcu jakimś trafem się przekonałam i jest super...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: hoana » 13 gru 2009, 22:02

to jestes dobrym przykladem avansavana ;) kurcze troche sie nakrecilam, trzeba bedzie cos pomyslec..ale jezeli juz nie bede rozmawiac na ten temat z moim mezczyzna, niech to bedzie niespodzianka :-D
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 03 mar 2006, 13:17
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: malutka » 14 gru 2009, 01:19

mam pare kostiumów- pielegniarke, kotke,pokojówke...ale nigdy nie dowazyłam sie ich ubrac :oops: lezą ze 3 lata w szafie :oops: nie wiem co mialabym robic, jak sie zachowywac....
kiedys przebrałam swojego faceta za lekarza...i tez nie wiedział co robic i głupia sytuacja sie zrobiła... :roll: :oops: ja to nie umiem swintuszyc :(
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: gosienka » 14 gru 2009, 16:06

mam jeszcze takie marzenie...
moj kochany przychodzi z pracy i od progu zrywa ze mnie ubrania,i kochamy sie gdzie popadnie,podłoga,łazienka,kuchnia,i salon z cudownym ciepłem od kominka...jest cudownie
ehhh rozmarzyłam sie bo własnie siedze sobie i grzeje tyłek,ale wiem ze jak wejdzie do domu,to czar prysnie,bo dzieci sie krzataja,wiec dzis nic z tego,ale plan bardzo mi sie spodobał,szczegolnie jak sobie przypomne ze za czasow narzeczenskich czesto tak bywało...

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: Aguuu » 14 gru 2009, 17:17

hoana pisze:
Ale o to chodzi wlasnie, sama bylam.. to co mialam zaatakowac?? framuge??? az taka zdesperowana nie bylam :badgrin:
nie no, chodziło mi raczej o zaatakowanie Twojego faceta, jak wróci do domu, a nie o framugę :badgrin: :p

A kostiumu jeszcze nie próbowałam, ale chciałabym się tak zabawić, więc jak tylko będę mogła to wypróbuję jakieś przebranko :-D :-D

gosienka a nie możecie dzieciaczków wysłać do dziadków, czy coś :p Żeby trochę więcej czasu mieć dla siebie ;)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 03 mar 2006, 13:17
Kontakt:

Re: Fantazje erotyczne kobiet

Post autor: malutka » 14 gru 2009, 22:26

gosienka pisze:szczegolnie jak sobie przypomne ze za czasow narzeczenskich czesto tak bywało...
a co ja mam powiedziec, zareczyn jeszcze nie było, a w łózku wieje nudą... :(
ciesz sie ze masz takie wspomnienia, zazdroszcze Ci ;)
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”