Gdy nie pomyślało się o antykoncepcji....

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Gdy nie pomyślało się o antykoncepcji....

Post autor: Cleo » 17 cze 2005, 18:05

Nie wiem,czy nie ma już takiego topiku,bo nie śledzę dokładnie forum.
Czy zdażyło się wam brać Postinor?

Jakies skutki uboczne?I jak potem z okresem.czy miał jakiś wpływ?

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 17 cze 2005, 19:48

Feel-Free Nie krępuj się - temat " tab. po" tam coś na ten temat znajdziesz :)

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 17 cze 2005, 20:49

Dzięki Eco,jesteś dziś moją informatorką :lol:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 17 cze 2005, 20:55

A jakie są wasze zdania na temat aborcji?

Ja zawsze powtarzałam,że powinna być legalna.Jak patrzę na rodziny patologiczne i pijaczki,które kolejny raz są w ciąży to uważam,że powinny miec obowiązek aborcji.Te dzieci później cierpią.

Jestem wierząca,ale gdybym została zgwałcona raczej bym się nie wachała usunąć.

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 17 cze 2005, 21:17

Ja także jestem za aborcja, ale tylko w niektórych przypadkach takich jak np. rodziny patologiczne ktore nie wykarmia n-tego dziecka, lub gwalty, albo jak dziecko ma jakas wade....w innych przypadkach to nie...
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 17 cze 2005, 21:39

...powinna być legalna... w przypadku gwałtu lub gdy płód jest chory to bez dwóch zdań... ale w innych sytuacjach także... może nie byłoby wtedy tyle dzieciaczków wyrzuconych na śmietniku... schowanych w zamrażalce czy beczkach :(
...mogłabym własnoręcznie :evil: ucinać łby takim k****m, które w taki sposób pozbywają się noworodków...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 17 cze 2005, 21:51

Widziałam 2 - miesięczny zarodek kiedyś w formalinie :? był to taki miniatrurowy człowieczek - paznokcie miał nawet. Fakt, że wewnątrz jesczze dużo nie wykształcony ale ....jakoś wtedy poczułam, że chyba ja osobiście (gdybym nie znalazła się w jakiejś ekstremalnej sytuacji) nie usunęłabym. Tak mi sie wydaje na dzień dzisiajeszy - ale nigdy nie możemy przewidzieć jak się zachowamy w rożynych sytuacjach.

Uważam, że w pierwszych tyg - kiedy jeszcze naprawde nawet nie widać, że to dzieko - to powinna być indywidualna sprawa kobiety. W końcu to ona będzie się potem "biła lub nie, z własnym sumieniem". Ja nie mam prawa decydować za kogoś.

Największym problemem jest tu Kościół Katolicki, który jest według mnie jedną, wielką sektą w tym kraju. Tabletek nie jeść, non stop rodzić dzieci i sex tylko do prokreacji. Jeśli już tak bardzo bronią tego 2 czy 4 - tygodniowego zarodka i twierdzą, że aborcja to morderstwo to może jednak by przystali na te tabletki - powinny być refundowane- wtedy nie będzie nikt nikogo zabijał - i wzieli pod uwage, że są sytuacje trudne kiedy kobieta nie może tego dziecka urodzić. A nie tylko wygłaszali puste frazesy o powołaniu kobiet do rodzenia.

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 17 cze 2005, 22:07

Chodziłam do Katolickiego Liceum i pewnego dnia na zajęciach z "Przysposobienia do życia w rodzinie" prowadzonych przez księdza :!: :shock: przyniósł nam kasetę z filmem pokazującym zabieg aborcji. :shock: Nie mogłam go oglądać :shock:

Ale jestem za aborcją -w uzasadnionych przypadkach-
- gwałt (czy 16-latka ma wychowywać małe dziecko :?: ,czy zgwałcona dziewczyna ma do końca życia widzieć w urodzonym dziecku twarz mężczyzny, który tak bardzo ją skrzywdził :?: );
- wady genetyczne (mam sąsiadkę, u której w czasie ciaży lekarz dojrzał podczas badania USG,że dziecko nie ma połowy ręki :shock: -urodziła się dziewczyna z ręką do łokcia zakończonymi dwoma kikutkami :shock: -lekarz oczywiście odmówił wykonania zabiegu :x )
- ciężka sytuacja rodzinna kobiety- rodzina patalogiczna itp.

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 17 cze 2005, 22:22

Tez jestem za aborcja w uzasadnionych przypadkach, na pewno gwałt, wady genetyczne, rodzina patologiczna, ciężka sytuacja matki :? (pod poważną rozwagę :?: ). Ale cały problem leży w praktycznie braku antykoncepcji w rodzinach patologicznych i ubogich. Kalendarzyk - z czasów średniowiecza. I co ci księża plotą na naukach przedmałżeńskich :lol: :twisted:
Madzik a ten ksiądz to miał dobrze pod kopułą???!!!!! :evil: Brrrrrrrrr
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 17 cze 2005, 22:45

Chodziłam do Katolika- bo tak się złożyło, ale nie jestem specjalnie religijna

A ten ksiądz-jak dla mnie był lekko pokręcony - nie potrafił dyskutować ... na jakiekolwiek tematy- słowo sex nie przechodziło mu przez usta :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”