ginekolog i skarpetki?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Post autor: iff » 23 wrz 2006, 17:41

W gabinecie mojego gina tez jest specjalne pomieszczenie z umywalka, bidetem (ale bez kilbelka!) krzeslem i wieszakami. Fotel do badan jest ustawiony niedaleko tego pomieszczenia...wiec szybko sie "przemyka" bez zbednego paradowania w neglizu.
Na wizyte nalezy sie zaanosowac i to kilka dni wczesniej, wiec zawsze jest czas zeby sie przygotowac- w moim wypadku skomponowac taka garderobe, aby z gola d... nie biegac po gabinecie - czyli cos dluzszego ( za tylek) koszula, tunika, czy sweter.
Aha! zdejmuje rzeczone skarpetki i zasuwam na bosaka!

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 23 wrz 2006, 19:30

fajny temat :lol:
ja staram się tak ubrać żeby jak najmniej krępowało, najlepsze jest lato, wtedy jakaś sukieneczka, ściagam majteczki, sukieneczkę podciągam i jazda na fotelik, u mojego gina na szczęście przebieralnia jest tuż obok fotela :D ale byłam kiedyś w gabiecie gdzie z przebieralni do fotela było jakieś 5 m obłęd więcej tam nie poszłam :evil:

ildolce
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 108
Rejestracja: 04 mar 2005, 22:59
Lokalizacja: okolice wroclawia
Kontakt:

Post autor: ildolce » 24 wrz 2006, 10:02

chodzi mi rowniez o normalne skarpetki krutkie takie do kostek,wydaje mi sie ,ze komicznie wygladaja ,a jesli chodzi o zakolanowki nie zakladam zbytno extrawagandzkich tylko staram sie do gin.ubierac raczej stonowane w jednolitych kolorach i nie podciagam ich az za kolana tylko lekko marszcze

fajnie,ze temat sie podoba,pozdrawiam

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 26 wrz 2006, 16:49

(dobre ... ) :lol: :lol: :lol:

ja zdejmuje skarpetki...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1371.gif...te krotkie tez... :wink:

Awatar użytkownika
Kasiak
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 24 kwie 2006, 21:13
Lokalizacja: GdaÃąsk

Post autor: Kasiak » 26 wrz 2006, 17:04

Ja nie zdejmuję. Zawsze mam taka tremę u ginekologa że mi wszystko jedno jak wyglądam. (chodzi o skarpetki)
14.09.2006. Dr Zdzitowiecki 280g McGhan anatomiczne

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 26 wrz 2006, 17:25

ale to tak trochę średnio fajnie wygląda, lekarz to tż człowiek przecież :)
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 26 wrz 2006, 18:58

i dlatego aby skarpetki nie stanowiły tematu do rozważan ja zawsze do ginekologa zakładam spódnicę, której nie zdejmuje. Jakoś tak mnie moja mamusia nauczyła za młodu ze lepiej się stoi, przemyka, czy wraca z fotela mogąc sobie puencję zakryć:) zresztą to przyzwyczajenie wynika tez z tego ze jak zaczynałam owe wizyty to nie było jeszcze tak wielu pryw. gabunetów i zdarzało się oprócz owych dobrych odległości do pokonania od zasłonki do fotela że przy biureczku z lekarzem siedziała jeszcze pielegniareczka, co już zupełnie zabierało jakiekolwiek resztki intymności... teraz choć gabinet mojego Pana Doktorka jest super hiper wg unijnych standardów i takie tam to spódnica lub sukienka jest nadal the best.

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 27 wrz 2006, 04:33

gosia ma racje, trzeba tak sie ubrać żeby czuć się jak najmniej skrepowanym w i tak wystarczająco zenującej sytuacji i zeby póxniej sie nie zastanawiać co zjąć a co zostawić :roll:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
pomorzanka1978
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 326
Rejestracja: 13 mar 2006, 14:00
Lokalizacja: GdaÃąsk
Kontakt:

Post autor: pomorzanka1978 » 28 wrz 2006, 11:37

Ja zawsze zostaje w skarpetkach 8) Takich bawełnianych, ubieram je specjalnie, poniewaz nie wiem czemu, ale krepowałabym sie gdybym ich nie miała :oops: Wiem, ze to małe dziwactwo, ale tak mam.
Co do przebieralni oddalonej od fotela, to w przychodni do której kiedys chodziłam, przebieralnia jest pierwszym pomieszczeniem do którego sie wchodzi. Dopiero potem jest gabinet lekarza z fotelem. Parawanu brak :evil: .
Pamiętam moją pierwszą wizytę i to zdziwienie, gdy pielęgniarka wprowadziła mnie od razu do przebieralni i kazała sie rozebrać. Weszłam wtedy taka bidna do gabinetu z gołym tyłkiem i musiałam tak z lekarzem rozmawiać! :evil: Do dziś pamiętam jaka byłam wtedy zawstydzona. Koszmar.
Potem juz wchodziłam ubrana, nie zwracajac uwagi na upomnienia pielęgniarki :?

Magnolca
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 17 wrz 2007, 09:48
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: Magnolca » 31 sty 2008, 17:13

Kurcze, ja to chyba jakaś dziwna jestem, bo wizyty u ginekologa mnie nie krępują...Skarpetki mogę ściągnąć, nawet z gołym tyłkiem paradować- w sumie zawsze sobie myślę, że to tylko lekarz i nie jeden goły tyłek już w życiu widział :badgrin: A może siedzi we mnie ukryta striptizerka hehe...
Ty za mnie nie umrzesz, wiêc nie mów mi jak mam ¿yæ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”