Nadżerka

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Magea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:16
Lokalizacja: £ÃłdÂź

Post autor: Magea » 22 sie 2005, 22:42

ja też miałam wymrażaną jakieś 6 lat temu.

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 22 sie 2005, 22:49

Moki kochana jesteś,zgadzasz się ze mną zawsze, nawet jak nic nie mówię
My rozumiemy sie bez slow :) :wink:
Słyszałam,że nadżerke powinno wypalać się juz po porodzie...
Ja wypalalam w wieku 18 lat,tzn przed porodami. Przeciez jak ktos decyduje sie na dziecko w wieku 30 lat to przeciez nie moze tak dlugo czekac,np 10 lat - nie leczyc sie. Nie wiem nie jestem ekspertem :)

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 22 sie 2005, 22:56

oczywiscie ze nie powinno sie czekac,ja teraz czekam na wynik cytologi i pozniej pewnie wypalanka,az sie boje

wiecie moze jak to wyglada?

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 22 sie 2005, 23:02

To nic strasznego tylko pozniej ma sie celibat na min. 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 22 sie 2005, 23:08

szyszunia pisze:oczywiscie ze nie powinno sie czekac,ja teraz czekam na wynik cytologi i pozniej pewnie wypalanka,az sie boje
wiecie moze jak to wyglada?
...Szyszunia... jeśli jakoś trzeba będzie zaradzić to zrób krioterapię (wymrażanie) jeśli jeszcze nie rodziłaś...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Joanne
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 157
Rejestracja: 28 sty 2005, 18:03
Lokalizacja: USA

Post autor: Joanne » 23 sie 2005, 01:09

Ja wymrozilam nadzerke 6 tyg.temu.Spora juz byla i trzeba bylo zrobic z nia porzadek.Uczucie niezbyt mile ale do nastepnego dnia dyskomfort mija,celibat przez miesiac,kapieli i moczenia tez miesiac przerwy. :wink:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 23 sie 2005, 01:23

Ja mialam malutka nadzerke i obeszlo sie bez wypalania... ...jakis lek mi wlala i juz :roll: ... ...narazie cisza! :P

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 30 sie 2005, 00:43

Moki -celibat przez 2 tygodnie?????????????Boshe- jak miałam wypalankę robioną rok temu to lekarz powiedział że seks dopiero za 2-3 miesiące!!!!!!!Zresztą ja tą nadżerkę źle zniosłam. Była już dość duża, więc doktor podjął decyzję, że trzeba wypalić. Jeszcze nie rodziłam, ale lekarz powiedział, że jak wypalanka jest dobrze zrobiona to przy porodzie nie ma problemu. Po zabiegu byłam tak zmęczona, że po powrocie położyłam się do łóżka i spałam do rana. A potem przez 2 tygodnie MASAKRA!!!!!!!!!!!!!! Leciała ze mnie woda- to ponoć rezultat gojenia się nadżerki po wypalaniu. Przez dwa tygodnie nosiłam podpaski extra duże i chłonne. Męczyłam się okropnie - podczas okresu używam tamponów no i noszę stringi. A tu musiałam przez tak długi okres czasu nosić normalne majty(wykopałam takie z mojej szafy:) no i te podpaski!!!!Rany to była masakra.Dostałam jakieś czopki, które ponoć przyspieszały proces gojenia a efekt był taki, że biała bezbarwna i bezwonna ciecz, która ze mnie leciała zmieniła się w białą, tłustą maź. Coś strasznego. Sam zabieg to uczucie jak przy bolesnej miesiączce - kilka mało bolesnych skurczów. Więc nie należy się go bać. Ku przestrodze- moja kumpela chodziła z nadżerką 5 lat- bo tak sobie kicała od ginekologa do ginekologa i zwlekała z zabiegiem aż się w końcu dowiedziała, że ma pierwsze stadium rakowe. No i poważny zabieg jej nie ominął. Już jest ok ale błagam was dziewczyny - NIE ZWLEKAJCIE Z LECZENIEM NADŻERKI. Nie warto ryzykować!!!
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 30 sie 2005, 15:26

:idea: przykład twojej kolezanki to dla nas przestroga :!: :!: :!:

przede mna tez zabieg wypalanki,choc nie rodzilam jeszcze,tylko czy ja to moge połaczyc z operacja noska?nic mi nie bedzie?

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 30 sie 2005, 17:59

Jak polaczyc...??? :roll: Stepniewski przeciez nie wypala... :? (?)
Mialas na mysli, w krotkim odstepie czasu-nosek a potem wypalanka ,taaak???
Uwazam ,ze sama korekcja wystarczajaco Cie oslabi i najepiej troszeczke odczekac-byle nie za dlugo...:!: :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”