Co byście pomyśleli??

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 20 wrz 2008, 09:52

daria_1 pisze: to wcale nie pokazuje czy ona na niego leci :badgrin: przeciez pierwsze wrazenie sie liczy :!:
własnie pierwsze wrażenie

qrcze a po stroju można wywnioskować, że się na kogoś leci??
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 20 wrz 2008, 10:13

Michitka, powiem tak,mezczyzna,ktory zaprosil Cie na randke,juz zapraszajac Cie widzialz kim rozmawia i jak wygladasz,wiec ubierz sie w swoim stylu i nie staraj sie stworzyc innego wizerunku...skoro Cie zaprosil znaczylo,ze mu sie podobalas nawet moze w lekarskim stroju;) najwazniejsze tak jak tu juz wczesniej bylo powiedziane,zebys czula sie wygodnie a nie ciagle zastanawiala sie czy gdzies Ci cos za duzo nie widac i poprawiala nonstop...ale pamietaj facet po randce z Toba musi marzyc...ja mysle,ze czytajac Twoje posty z roznych tematow lubisz ubierac sie ladnie,seksowie,wiec i tez tak zrob...
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
clarisss
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 507
Rejestracja: 24 kwie 2008, 11:04
Kontakt:

Post autor: clarisss » 20 wrz 2008, 10:48

daria,
czyli jednym slowem, po tym jak wkleilam fote mojej koncepcji, skwitowalas moj styl jako "szara myszke"?? buhaahahahah... :) raz szara myszka, gdzie indziej sredniowiecze... gdyby ktos z moich znajomych to uslyszal :D kurcze, juz tu sie nie udzielam bo tylko opieprz dostaje.
Michitka, zycze udanej randki. strojem i zachowaniem badz soba, to wiecej niz polowa sukcesu :) powodzenia
280cc eurosilicon low profile
13.08.2008

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 20 wrz 2008, 11:22

ja to najchętniej bym sie elegancko ubrała, ale to nie wypada za bardzo nie idę na bankiet :badgrin:

ale chyba tak jak obstawiłam na poczatku: czerwona bluzka kimono, jeansy, oraz półbuty też czerwone wysokie (mam nadzieję, że się nie wywrócę) :oops: , włosy rozpuszczone

druga opcja czarne spodnie, czarne bolerko, a bluzka czerwona z dekoltem, czarne butki


( nie będę go kokietowała krótkimi spodenkami itp :badgrin: )

choć mnie się jeszcze podoba połączenie czarnej prostej sukienki i zakolanówek czarnych i szpileczek
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 20 wrz 2008, 12:59

clarisss pisze:daria,
czyli jednym slowem, po tym jak wkleilam fote mojej koncepcji, skwitowalas moj styl jako "szara myszke"?? buhaahahahah... :) raz szara myszka, gdzie indziej sredniowiecze... gdyby ktos z moich znajomych to uslyszal :D kurcze, juz tu sie nie udzielam bo tylko opieprz dostaje.
Michitka, zycze udanej randki. strojem i zachowaniem badz soba, to wiecej niz polowa sukcesu :) powodzenia
kazdy ma swoj styl- ale i ja tez wogule nie powiedzialam ze nie ubralabym to co masz na przyklad na fotce ubrane :roll: jak latam ppo miescie albo spotykam sie z kolezankami to oczywiscie tez wole ubrac cos bardziej "na luzie" / sportowo. ale tutaj chodzi o 1.spotkanie z facetem gdzie sie pierwsze wrazenie liczy. uwazam ze twoja koncepcja poprostu na date z facetem nie pasuje. no ale kazdy lubi co innego :p
aha i ja cie wogule nie opieprzam, jezeli cos zlego powiedzialam to bardzo przepraszam :-) jestesmy przeciez tutaj zeby podyskutowac :p takze nie ma sie o co obrazac ;)

Awatar użytkownika
clarisss
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 507
Rejestracja: 24 kwie 2008, 11:04
Kontakt:

Post autor: clarisss » 20 wrz 2008, 13:15

hey, z tym opieprzaniem to zart byl. ja nie biore do siebie tych komentarzy. lubie swoj styl, dziala na randkach i nie tylko ale tak jak mowisz, kazdy lubi cos innego i ja w tej konwersacji nie pasuje po prostu :)
280cc eurosilicon low profile
13.08.2008

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 20 wrz 2008, 13:22

Michitka mi się wszystskie twoje propozycje ubranek podobają.
Uwielbiem połączenie czerwonego z czernią.
Najbardziej bym stawiała na opcję z bolerkiem (bo lubię bolerka ;) )
ale wybierz to w czym czujesz się najlepiej i najładniej :)

Życze powodzenia.


(daria bez urazy... ale nawet jak się dziewczyna ubierze w coś super seksownego a nie zrobi wrażenia rozmową to co to za randka? no chyba, ze się spotykamy tylko z facetami, którzy na ciało patrzą... myślę, że w takim stroju jak był na zdjęciu - jeansy, ciemna bluzka i szaliczek też można zrobić wrażenie. Faceci na patrzą na ciuchy :/ serio. Najlepiej chodzić na randki w tym w czym czujesz się dobrze i pewnie.)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 20 wrz 2008, 19:00

przede wszystkim wygodnie.
najgorsze co moze byc to dziewczyna ktora sie meczy w swoim stroju np; utyka na szpilach, obciaga spodniczke itp, jednakze nie ma nic na sile wiec nie rezygnowac z wlasnego stylu nawet jesli nosimy bardziej tycie ubranka, lub sportowe, eleganckie...., to przeciez my i nie chcemy grac kogos innego. generalnie stroj to nie najwazniejsza rzecz w spotkaniu, powodzenie randki to, to co sie jej trakcie wytworzy- atmosfera miedzy wami.
a jesli on bedzie ubrany w sposob ktorego nie lubisz, ale okaze sie ze jest inteligentnym, zabawnym itp facetem, jesli cie oczaruje, to czy ubranie ma w tym momencie znaczenie?
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 21 wrz 2008, 08:25

W końcu ubrałam jeansy, kozaki na obcasie, oraz czarna tunikę z dekoltem, włosy rozpuszczone
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
agatuis
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 28 lis 2006, 15:04
Kontakt:

Post autor: agatuis » 21 wrz 2008, 13:11

Wazne ze sie dobrze bawilas :-)
02.04.07 plastyka Brzuchanski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”