Jak się odzwyczaić od słodyczy

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

chances
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:38

Jak się odzwyczaić od słodyczy

Post autor: chances » 03 gru 2021, 08:50

Dziewczyny czy jest wśród Was ktoś komu udało odzwyczaić się od cukru/słodyczy? Zastanawiam się czy serio da się „oduczyć” organizmu chęci na cukier i słodkie przekąski, jeśli którejś z Was się udało to chętnie przeczytam jak to wyglądało i ile to trwało- chcę wiedzieć czy warto i w jak dużą cierpliwość muszę się uzbroić

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Re: Jak się odzwyczaić od słodyczy

Post autor: Telte » 03 gru 2021, 10:46

Jaaa. I początek był bardzo ciężki. Oprócz rezygnacji z słodkich napojów, słodyczy, cukru i całej reszty to eliminowalam także cukier dodany czyli taki ze składu szynki, parówek, chleba i całej masy innych rzeczy.
Na początku miałam takie zjazdy, że zasypiałam na kanapie bylam ospala i bez życia. Po 2 tygodniach się ogarnelam, po miesiącu zauważyłam różnice w funkcjonowaniu organizmu i wyglądzie skóry.
Teraz czasem zjem jakieś ciasto, które sama zrobię ale tak to reszty dalej nie używam/nie jem. Aktuanlie zdrowo się odżywiam oraz uprawiam sport. Polecam szczególnie fitness na trampolinach:
wymoderowano- treści reklamowe
U mnie przynosi rewelacyjne rezultaty.

VickyVictoria
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 09 gru 2020, 17:31

Re: Jak się odzwyczaić od słodyczy

Post autor: VickyVictoria » 03 gru 2021, 17:50

Mi pomaga zaplanowana dieta. Jak mam więcej czasu to przygotowuje sobie plan jedzenia na cały tydzień i po prostu wiem co mam jeść o której godzinie tak żeby to pasowało pod treningi. Najgorzej jest jak nie ma planu, coś by się zjadlo i otwiera się szafkę ze słodyczami :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”