BABA za kierownicą :-)

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: eweplu » 12 lip 2013, 12:30

Zabulka święta racja, ja też znam kobiety co jeżdżą lepiej od niektórych facetów i to jak na moto taki i samochodem, ja jeżdżę tylko samochodem, na moto tylko jako pasażer, ale autem dobrze sobie radzę, choć ostatnio zmieniłam na gabarytowo dość duże i jeżdżę może bardziej ostrożnie, ale też nie uważam, że mężczyźni to mają we krwi, a my kobiety to zawalidrogi. Znam paru facetów z którymi bym nie wsiadła na moto, nawet jakby mi za to zapłacili, a autem jak z jednym jechałam to mnie skręcało ze złości i miałam ochotę mu wyrwać tę kierownicę, a jego do rowu wywalić (giggle
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: agunia585 » 12 lip 2013, 12:52

ja nie powiedziałam , że takich kobiet nie ma. Ani tego , że mężczyźni jeżdżą dobrze , bo mają to we krwi. Czytaj proszę ze zrozumieniem.
Swoją drogą , dla dobrego kierowcy nie ma znaczenia czy jeździ małym czy dużym autem typu SUV (giggle
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: eweplu » 12 lip 2013, 13:12

agunia585 pisze:a nie powiedziałam , że takich kobiet nie ma. Ani tego , że mężczyźni jeżdżą dobrze , bo mają to we krwi. Czytaj proszę ze zrozumieniem.
agunia585 ja nic do ciebie nie mam, nigdzie nie napisałam, że Ty myślisz inaczej (giggle
Masz racje, że dla dobrego kierowcy nie ma znaczenia, czy jeździ małym czy dużym autem, ale w pierwszym tygodniu po przesiadce musisz jednak się przyzwyczaić, bo różnice w prowadzeniu i parkowaniu samochodu dużego i małego, to jednak nie to samo.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: agunia585 » 12 lip 2013, 13:45

eweplu właściwie, różnice nie są wielkie. Kwestia strachu. Jeżdżę SUVem od kilku lat i przesiadam się bez problemu do mniejszego. Jedyne wrażenie , to w małym wydaje mi się , ze jadę tyłkiem po asfalcie (giggle jakoś tak nisko mi przez pierwsze chwile. Skrzynie biegów też są w nich różne i różna moc. W chwili obecnej SUVa chcę sprzedać, po mieście ta bestia za dużo pali (angry Szukam małego ale z ikrą , żebym żylaków za uszami nie dostała próbując przyśpieszyć (giggle Obecnie na oku mam Hondę Civic ufo , spodobała mi się już dawno temu (happy . 1,8 benzynka spokojnie powinna dać radę.
W kwestii parkowania , to wyczujesz szybko gdzie jest wystarczająco miejsca na byka , to wzrokowo jest do opanowania. Nigdy nic nie otarłam, zwyczajnie gdy widzę za blisko mur czy auto poprawiam skręt i gotowe. Jednak wjeżdżając w te same miejsca jak brama ma się już te wyczucie bez poprawek, choć często sąsiad z naprzeciwka stoi mi na wjeździe i manewr jest mniejszy ,nie mam problemu. On gdy mu w podzięce tak stanęłam , trochę się męczył (giggle
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
Martini
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2016, 15:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: Martini » 22 sie 2016, 15:59

Ja uwielbiam jeździć samochodem i sobie przycisnąć gazu. Uważam że jestem świetnym kierowcą (nie wiek czy się to odmienia ;p ) (happy

izaBella456
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 17 sie 2018, 09:22

Re: BABA za kierownicą :-)

Post autor: izaBella456 » 28 sie 2018, 09:13

jezdze w zaleznosci od humoru:D ale czesto slucham glosnej muzyki i nie lubie jezdzic 50km/h nudzi mnie to :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”