Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 31 maja 2007, 17:27

Eddieve pisze:Kobietki też nie przepadają za operacjami. Jedynie za efektami operacji... :wink:
dokładnie :-D u mnie jest tak, brzuch dla siebie cycki dla męża :-D
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
oliwia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 09:22
Lokalizacja: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: oliwia » 14 sie 2007, 12:04

Lunka, zgadzam sie z twoja wypowiedzia. Operacje robie sama dla siebe, dla mojej satysfakcji, :-)
2 lata od moich nabytków szczęśliwa :) dr Niemkiewicz

street
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2009, 19:54

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: street » 11 lis 2009, 14:16

Witam wszystkich panów na forum,dobry pomysł z tym kącikiem dla nas :bravo

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: violaaaaa » 12 lis 2009, 13:13

Ja przylaczam sie do klubu Lunki - operacje zrobilam wylacznie dla siebie applaus

Moj facet nawet nic nie wiedzial, pojechalam na wakacje i wrocilam odnowiona...hahaha
Jak mu wczesniej wspominalam to zawsze cos wymyslal na nie, to postanowilam zrobic co ja chce, w koncu to moje cialo, ktore uwielbiam :badgrin:
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: Natalele » 13 lis 2009, 10:58

violaaaaa pisze:Ja przylaczam sie do klubu Lunki - operacje zrobilam wylacznie dla siebie applaus

Moj facet nawet nic nie wiedzial, pojechalam na wakacje i wrocilam odnowiona...hahaha
Jak mu wczesniej wspominalam to zawsze cos wymyslal na nie, to postanowilam zrobic co ja chce, w koncu to moje cialo, ktore uwielbiam :badgrin:
Mój chyba by zemdlał.
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: violaaaaa » 13 lis 2009, 11:29

Natalele, jak wrocilam to on nie mogl uwierzyc, ze to zrobilam...
Ja uwazam, ze to jest moje cialo i to powinna byc moja decyzja, fajnie jak masz kogos kto Cie wspiera, a jak nie to trudno, nie bede rezygnowac ze swoich marzen. Ja nie jestem mezatka, my jestesmy ze soba 2,5 roku, wiec nigdy nic nie wiadomo...

Ale powiem Ci, ze ani razu nie powiedzial nic zlego i bardzo mu sie podobaja, wiec tak sie zastanawiam - skomplikowany jest tok myslenia facetow? Mowia co innego i mysla co innego... :-?
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: toxic » 13 lis 2009, 11:35

Moj chlopak wie ze mam taki pomysl odnosnie operacji, nie ma zadnych zastrzezen, ale wydaje mi sie ze nie bierze mojej decyzji zbyt powaznie, a nie dlugo sie zdziwi :) Nic nie wiem o moim zblizajacym sie terminie, hehe. Zeby nie dostal zawalu ;)
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: violaaaaa » 13 lis 2009, 11:41

toxic pisze:Moj chlopak wie ze mam taki pomysl odnosnie operacji, nie ma zadnych zastrzezen, ale wydaje mi sie ze nie bierze mojej decyzji zbyt powaznie, a nie dlugo sie zdziwi :) Nic nie wiem o moim zblizajacym sie terminie, hehe. Zeby nie dostal zawalu ;)
Toxic, tak samo bylo ze mna :badgrin:
Ja mu caly czas mowilam, ze bym chciala zrobic i podpytywalam co o tym mysli, to on sie na mnie patrzyl, jakbym jakas chora byla. Nie bral mnie wogole powaznie, wiec podjelam sama decyzje, nic mu nie mowilam, bo nie chcialam sluchac marudzenia, negatywnych uwag i jeszcze jakby cos nie poszlo dobrze, to pewnie by mi wypominal, ze przeciez ci mowilem... A tak, to bez problemow, tylko jak mnie zobaczyl na lotnisku to mu szczeka opadla! :badgrin: :-o
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: Natalele » 13 lis 2009, 11:43

Wiesz, tak napisałam, że mój by chyba zemdlał, bo jest przeciwny mojej operacji, a poza tym planujemy wspólną przyszłość (taką do końca :)) i wszystko sobie mówimy, wszystkie decyzje podejmujemy wspólnie. Zresztą, ja sama czułabym się nie fair robiąc tak poważny krok nie mówiąc mu o tym. Tym bardziej, że wiem jaki ma stosunek do wszelkiej sztuczności i obaw o moje zdrowie, bo niestety chorowita jestem
Przeczytałam przed chwilą wątek o mężu, który tu szuka info o op. powiększania biustu, bo jego żona jest tym zainteresowana, ale to on jej przedstawi relację z poszukiwań. Co, jak i dlaczego - tego nie będę pisać, bo nie ten temat jest w wątku. Chciałabym tylko nadmienić, że w szoku byłam czytając napastliwe posty, którymi ten facet był obrzucany, a w moim mniemaniu i obrażany. Przecież to świetnie, że tak się interesuje i jak ktoś już zauważył - nie każdy się tak angażuje, a spora nawet część ma zlew - byle by ładnie wyglądała, mniejsza o kwestię zdrowotną.
Mój mężczyzna od początku do końca jest i będzie przeciwny op., bo kocha mnie taką, jaką jestem. Pokochał mnie z biustem A i kocha mnie wciąż. Podobam mu się taka, jaka jestem. Podniecam go taka, jaka jestem. I wkurzają mnie dziesiątki postów, że jest pewnie dyplomatą i tak mówi, żeby nie było mi przykro. Otóż nie. Może Wy tak to sobie tłumaczycie. Mój facet nie musi mi mówić, że mu się podobam teraz, bo widzę to wszystko w jego oczach. Miłość, podziw, pożądanie... Nieważne czy patrzy ma moją twarz, pupę czy piersi. Wszędzie jestem dla niego tak samo atrakcyjna.
Dobra, bo trochę odbiegłam od myśli przewodniej :-D


Oj, mocno odbiegłam :-D Sorka.
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Post autor: violaaaaa » 13 lis 2009, 11:49

Natalele, duzo tutaj o tym co lubi Twoj facet, a nic o Tobie...
Jak Ty sie czujesz? Co myslisz? Czy chcialabys miec wieksze piersi czy jestes happy z tym co masz? Co bys zrobila jakbys byla sama i nikt nie mial by wplywu na Twoja decyzje?

My tutaj wlasnie o tym piszemy - robimy operacje, bo same chcemy, nie dlatego zeby uszczesliwic faceta, czy ze go nie podniecamy, albo ze nie wydaje nam sie ze patrzy na nas z pozadaniem...
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”