Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 02 cze 2005, 10:01

Don Kichot, jak ma sie nazywac ten meski kacik....moze: Meskie sprawy
Prosze o propozycje...

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 02 cze 2005, 11:03

Bo niby skąd mamy o tych wszystkich tajnikach wiedzy tajemnej jaką są manicure, pedicure, ścieranie skórek, "kwasoterapie", pilingowanie i inne jeszcze bardziej wymyślne w nazwach zabiegi

kurcze, dawno nie słyszałam by facet posługiwał się takim bogatym słownictwem :D :D

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 cze 2005, 11:18

Proponowałbym potraktować to z jednej strony z przymrużeniem oka ale jednak na tyle poważnie , żeby faktycznie faceci mogli znależć coś dla siebie. Podzieliłbym ten kącik na zagadnienia np.
1.higiena, uroda
2.sprawy damsko -męskie
3.moda i tredy
4. nasze zachciewajki czyli czym żyją faceci
5. luzik czyli co kto ma do nas i co nam chodzi po głowie

ale oczywiście możesz Kamilo na nazwę kącika ogłosić konkurs a nagrodą za najlepszy pomysł mógłbybyć dostęp do galeri zamkniętej...

Zresztą myślę , że na twoim portalu powinien się taki kącik znaleźć a wręcz powinnaś potraktować to jako kolejną niszę do zagospodarowania.
A wydaje mi się , że niewiele jest takich miejsc gdzie faceci a może przede wszystkim wy(ich partnerki) znaleźlibyście sposób na zrobienie czegoś żeby nie wyglądali jak troglodyci.

Oczywiście teoretycznie to ich problem, jednak żyją oni w związkach a to też świadczy o kobietach , które są ich partnerkami(czyli to też wasz problem)
:wink: :roll:

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 cze 2005, 11:28

Etnaa to mi schlebia i łechce moją męską próżność, ale to chyba nie jest tak, że wszyscy faceci to tylko siedzą przed telewizorami i doją piwsko, niektórzy z nas też są podłączeni do mózgu i wiedzą jak to urządzenie wykorzystywać. A wasze zadanie ściągnąć tych myślących na forum

Oczywiście nie ma tu podziału na płeć i wśrod nas też znajdziesz "blondynów" :wink: :lol:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 02 cze 2005, 11:50

No Don Kichot, teraz to juz musisz dzialac :D
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 cze 2005, 12:19

Kamilo ciesze się , że tak myślisz ale to forum i portal to twoje "dziecko"
ja naprawdę nie mam za dużo czasu. Tak jak już pisałem moja żonka kochana już się tu udziela i to wystarczy. Oczywiści zawsze możesz liczyć na moją radę lub pomoc. Od kilku lat z racji swojej pracy spotykam sie z ludzmi, którym chce się coś robić na przekór wszystiemu. Dlatego podziwiam Ciebie z chęci i konsekwencje, podziwiam wszystkich poświęcających się tu z zaangażowanie(moderatorów) i przede wszystkim forumowiczki i forumowiczów(aktywnych) za pasje i otwartość. Kamilo jezeli będziesz zainteresowana sformalizowaniem tego co się tu zrodziło to zapraszam na priv. Jedni zaczynają od ideii, a potem tworzą narzędzia wy macie narzędzia które wymagają ideii(to tak jak z portalem, którego nie stworzenie byłoby największym błędem, sam zaś portal ma czemuś służyć ..a potem kolejny krok.)
Pewne działania wymuszają kolejne, to tak jak z tymi topicami trzeba być cały czas na topie w czołówce bo w pewnym momencie okazuje się , że coś co jest naprawdę dobre jest na końcu. Życie nie lubi próżni - pamiętajcie o tym we wszystkim co robicie :wink:
wasz dyżurny moralista :roll:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 02 cze 2005, 12:29

zobacz w''uśmiechnij się'' :wink:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 02 cze 2005, 12:33

Don Kichot pisze:Tak jak już pisałem moja żonka kochana już się tu udziela i to wystarczy.
ciekawe,która to :roll:

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 02 cze 2005, 16:33

paula pisze:
Don Kichot pisze:Tak jak już pisałem moja żonka kochana już się tu udziela i to wystarczy.
ciekawe,która to :roll:
Paula :D
...może jakieś małe zakłady bukmacherskie :lol: :wink:
faktem jest, że sporo dziewczyn, nie ma napisane skąd są :roll: ...jeśli chciałoby się dochodzić po mieście :lol: :lol: :lol: ...
...a może Bella?? :D to przecież udzielająca się Katowiczanka... :wink: :lol:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 cze 2005, 17:29

no szukajcie, szukajcie ..........
zakłady - dobra sprawa
wpisowe po 10 :lol: ta która zgadnie bierze całą pulę i "mnie".............. :wink: na dodatek na kawę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”