Panowie łączmy sie i pokażmy kobiełkom :) na co nas sta

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 20 maja 2005, 22:07

oho, jeden odważny. A gdzie reszta panów?? nie wierzę jakoś że tylko Don Kichot czyta nasze forum ;)

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 20 maja 2005, 22:45

Etnaa ty chyba tak prowokacyjnie. :wink:
Oczywiście, że nie czytam wszystkich postów bo czasu mam niewiele, ale zostałem w pewnym sęsie zmuszony przez żonę. Forum jest obecne w naszym domu od pewnego czasu i cieszę się z tego, bo widzę w tym bardzo wiele pozytywów.
Jasne, że nie wszystkie tematy mnie interesują ale lektura niektórych to skarbnica wiedzy i materiał do analizy dla dla psychologów. :D

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 23 maja 2005, 00:16

Etna założę się, że nie tylko Don Kichot, ale może pozostali muszą się oswoić z myślą, że mogą tutaj legalnie zaglądać, a nie "podglądać" :wink: :lol: .

Awatar użytkownika
DonPedro
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DonPedro » 26 maja 2005, 21:54

Ja chciałem tylko powiedzieć, że też tu jestem i dołączam do grona panów - czytelników forum BEAUTY. PDT_02

Podobnie jak Don Kichot pozostanę póki co w rejonie Feel Free. Aczkolwiek, mimo że nie mam śmiałości do kobiet
:oops: :oops: :oops: ,
chętnie wypowiem swoje zdanie wezwany do tablicy w każdym innym temacie.
Don Pedro "Carramba" Gonzales Y Pomidores

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 26 maja 2005, 21:59

Hm... robi się coraz ciekawiej na naszym forum :lol:
Więcej panów!!!!! :P
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 27 maja 2005, 14:38

Dzięki za wsparcie DonPedro :D
Myślę, że podglądaczy jest bardzo wielu, sęk w tym jak ich uaktywnić, bo to przecież nie wstyd fajnie wyglądać i być zadbanym.
Bo niby skąd mamy o tych wszystkich tajnikach wiedzy tajemnej jaką są manicure, pedicure, ścieranie skórek, "kwasoterapie", pilingowanie i inne jeszcze bardziej wymyślne w nazwach zabiegi :D :D :D wiedzieć.

Jakie to równouprawnienie skoro dla kobiet wszystko a dla nas płci przepięknej nic :!:
Równouprawnienia to oczywiście kobietkom sie należą :( (jeżeli jest im wygodne) a o nas samcach to przypominają sobie tylko w chwilach uniesień czyli...........(podczas zakupów). :D :wink:

W sklepach ekspedientki wogóle nie słyszały o męskich seriach kosmetyków a jak już słyszały to ich nie zamawiają bo się przeterminowują. Jedyne miejsca gdzie je można dostać to galerie w dużych centrach dużych miast. A co z chłopcami takimi jak ja, czyli z prowincji( Katowice)

Szare mydło i podkradanie kremów żonie...........a co tam my gruboskórni jesteśmy to jakoś sobie damy radę. :wink: :D

Dobrze, że malować się nie musimy bo tacy ładni jesteśmy :D :D

To oczywiście prowokacja kierowana przede wszystkim w stronę najbardziej aktywnych pań na forum, bo jeżeli chcecie być postrzegane jako pionierki nowatorskiego myślenia i obalania stereotypów prowincjonalnych zachowań większej części naszego społeczeństwa to nie możecie zapominać o nas chłopcach. W przreciwny razie zostanieci towarzystwem wzajemnej adoracji piewczyń hymnów pochwalnych pod swoimi adresami.
Co zrobić, żeby tu zaglądali jeszcze inni DonPedrosi to pozostawiam wam do myślenia....ja oczywiście służę pomocą w miare moich skromnych możliwości.

:wink: :wink: :wink:

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 31 maja 2005, 19:11

Ja sie udzielam na forum :)

Dbac o siebie to zaden wstyd.

Nie korzystam z zabiegow w gabinetach kosmetycznych, kosmetykow uzywam, dbam o skore w zaciszu domu. Wlosy i cere mam o wiele ladniejsza niz niektore kobiety jak obserwuje na ulicach. Nie wstydze sie uzywac kremow, dezodorantu czy perfum.

Dbanie o swoj wyglad to dla mnie rodzaj szacunku dla wlasnego ciala jak i do siebie.

Pozdrawiam

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 31 maja 2005, 19:11

Przy okazji - witam na forum!

Awatar użytkownika
daria
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 522
Rejestracja: 08 mar 2005, 19:33

Post autor: daria » 31 maja 2005, 19:26

Witajcie Panowie :wink:
Jak to miło mieć wokół siebie takich zadbanych mężczyzn. Nie trzeba korzystać z gabinetów kosmetycznych aby być czystym i pachnącym. To trzeba mieć po prostu we krwi, zeby zwracać uwagę na swój wygląd (chyba, ze posiadacie kobietę, która Was tego nauczyła :lol: ). Ale z Waszych wypowiedzi wynika, że jesteście obeznani w temacie (moze nawet lepiej niz niejedna kobieta).Tylko pogratulować i tak trzymajcie dalej :wink:
Moze jeszcze jakiś nieśmiały dotąd men sie ujawni? :P :lol:

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 cze 2005, 01:38

Apel do moderatorek.
W imię równouprawnienia płci, bardzo stanowczo domagamy się utworzenia męskiego kącika. Stanowił by on enklawę naszych męskości na tak zdominowanym przez waszą płeć forum. ...Bo przecież każdy ma prawo do wolności słowa i przekonań. Oczywiście będzieci nas Panie mogły tam nachodzić i służyć rada podglądając praktyki męskie stosowane w waszych domach. Myślę, że jest potrzeba uporządkowania męskich spraw i znalezienia dla nich należytego miejsca.
Z góry dziękuje za pozytywna załatwienie naszego postulatu. :wink: 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”