Wolicie blondynki czy brunetki ?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
blondcukiereczek
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 122
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:11

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: blondcukiereczek » 09 lut 2011, 00:37

Jestem naturalna brunetka. Przez kilka ostatnich lat byłam blondynką i myślę, że w tej wersji nie bardzo podobałam się facetom, chyba wyglądałam zbyt sztucznie, do tego jestem dosyć blada wiec kolor włosów zlewał się z kolorem twarzy :P Teraz są brązowe, z lekkimi pasemkami jasno-brązowych i myślę, że to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Im mam ciemniejsze tym więcej facetów chce ze mną rozmawiać :P

Kolor jednak powinien być dopasowany do typu urody i nie można podążać za moda. To, że koleżanka ładnie wygląda w ciemnych lub blondzie, nie znaczy, że my tez będziemy w tym kolorze powalające.

Myślę, że do blondu już nigdy nie wrócę, bardzo niszczy mi włosy.... Chociaż ze mną to nigdy nic nie wiadomo, być może palma mi odbije i znowu rozjaśnię hehhee

Awatar użytkownika
Kocurr
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2010, 15:32

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: Kocurr » 18 lut 2011, 19:27

jeszcze blond pozostal ci w nicku :)
Jeden papieros skraca życie o 9 minut. Seks przedluza o 15. Walczcie seksem o swoje zycie !

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: idealiste » 18 lut 2011, 19:42

ja mam naturalnie jasne włosy, tyle że niestety bardzo nie podobał mi się ich odcień, więc zafarbowałam na nieco jaśniejszy,ale nikt nie poznaje że są farbowane.
miałam raz ciemne i nigdy w życiu więcej sobie tego nie zrobię. mam bardzo jasną karnację, wręcz bladą, do tego jasne niebieskie oczy. w ciemnych włosach wyglądałam jak jakaś topielica.

A dla mnie to właśnie brunetki wyglądają bardziej pospolicie. I rzadko widuję brunetki, które powalałyby swą urodą. Nie lubię platynowych blondyn, które pół dnia spędzają w solarium i na pielęgnowaniu swoich tipsów,ale blondynki (o "normalnych odcieniach") wyglądają młodziej, bardziej delikatnie niż brunetki. Taka moja opinia. Brunetki mi się nigdy nie podobały, mojemu facetowi też nie (clin
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: katelg » 02 mar 2011, 17:26

Ja z natury mam mysi blond, wiele lat byłam jasną blondynką a w wakacje coś mi strzeliło i się zrobiłam na kolor o nazwie espresso, ciemny brąz, brwi również henną i efekt miałam rewelacyjny, jednak zimą trochę zbladłam bo nie chodzę na solarium itp a karnacje mam dość jasną i teraz chcę pójść w ciut jaśniejszy. Mimo że ciemne mi bardziej pasują i są brunetki które jak dla mnie powalają urodą np Megan Fox czy Monica Belluci to jednak uważam że to blondynki są piękne i zjawiskowe i zazdroszczę wszystkim naturalnym tego pięknego koloru (sun
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
Kocurr
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2010, 15:32

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: Kocurr » 09 mar 2011, 01:32

czy nie tu wiecej facetów???? szkoda
Jeden papieros skraca życie o 9 minut. Seks przedluza o 15. Walczcie seksem o swoje zycie !

Awatar użytkownika
sylwus1631
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 220
Rejestracja: 31 paź 2009, 23:07

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: sylwus1631 » 12 mar 2011, 17:56

blondcukiereczek pisze:Przez kilka ostatnich lat byłam blondynką i myślę, że w tej wersji nie bardzo podobałam się facetom
Bo pewnie byłaś cały czas w Polsce, a tu blondynki nie są tak doceniane jak za granica, np we Włoszech (giggle
Mozesz faceta oczarować samymi włosami (wiem co mowie) :P

Taka jest juz polska natura mężczyzn - sami są blondynami (oczywiscie są wyjatki), jasna karnacja itd więc wiadomo ze podobają sie im ciemne laski, uroda latynoska itp. Widzą np Rihanne i sikaja (giggle
13.12.2010 - CKN dr. Piotr Skupin :dobra

DawidSSS
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 21
Rejestracja: 26 wrz 2012, 16:33

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: DawidSSS » 29 maja 2013, 09:52

Dla mnie to bez różnicy blondynka czy brunetka, liczy się charakter (mmm Nie oceniam ludzi po wyglądzie :) Myślę że nie działa to na tej zasadzie że mężczyźni lubią kobiety które różnią się karnacją i kolorem włosu (dull

kilus
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:43

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: kilus » 09 sie 2013, 12:21

s
sylwus1631 pisze:
blondcukiereczek pisze:Przez kilka ostatnich lat byłam blondynką i myślę, że w tej wersji nie bardzo podobałam się facetom
Bo pewnie byłaś cały czas w Polsce, a tu blondynki nie są tak doceniane jak za granica, np we Włoszech (giggle
Mozesz faceta oczarować samymi włosami (wiem co mowie) :P

Taka jest juz polska natura mężczyzn - sami są blondynami (oczywiscie są wyjatki), jasna karnacja itd więc wiadomo ze podobają sie im ciemne laski, uroda latynoska itp. Widzą np Rihanne i sikaja (giggle

Nie do końca się zgadzam ja jestem brunetem czarne włosy i ciemne oczy , śniada karnacja. A podobają mi się brunetki z ciemnymi oczkami po prostu mam do nich słabość. Wiadomo blondynkami też nie pogardzę ale po prostu jakoś brunetki mają "to coś" . Jednak ,że to jest moja wypowiedz na temat koloru włosów tak naprawdę to nie ma to wielkiego znaczenia blondynka czy brunetka nie będę z nią bo ma dany kolor włosów musi być fajna z charakteru i inteligentna przede wszystkim : ).

Awatar użytkownika
Spanky
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 6
Rejestracja: 23 mar 2017, 10:32

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: Spanky » 23 mar 2017, 10:47

Mnie najbardziej podobają się ciemnowłose. Nie przepadam za brunetkami jednak, o wiele bardziej wolę szatynki lub odcienie brązu. Lubię też jeżeli kobieta ma jasny kolor oczu, czyli miodowe, zielone, niebieskie, szare. Ciemny brąz i czarny kolor oczu wygląda według mnie strasznie "zwierzęco". Takie osoby nie budzą we mnie zaufania i często wydają mi się też mało inteligentni (dotyczy to nie tylko kobiet).

aleks1723
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 42
Rejestracja: 08 gru 2015, 02:42

Re: Wolicie blondynki czy brunetki ?

Post autor: aleks1723 » 27 mar 2017, 22:13

Gdzieś czytałem artykuł, że blondynki są postrzegane z góry jako bardziej atrakcyjne o ileś tam procent :) Ale myślę, że w większości jest to subiektywne spostrzeżenie. Mi osobiście się bardziej brunetki podobają, ewentualnie takie brązowe włosy, a blondynki na końcu :D Ale to też zależy ( oczywiście charakter najważniejszy, ale pytanie o wygląd jest więc :D )
12.12.2017. Ckn Dr Stepniewski.
W przyszlosci uzupelnic wrodzony ubytek na szczece i zalozyc aparat na zeby.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”