Trwałe usuwanie owłosienie, ;)

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Malowany_Chlopak
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 04 sty 2007, 20:08

Trwałe usuwanie owłosienie, ;)

Post autor: Malowany_Chlopak » 20 sty 2007, 14:31

Chciałbym sobie usunąć z pewnych miejsc owłosienie na stałe, słyszałem ze jest dużo metod laserowych które usuwają owłosienie na stale, dowiedziałem się ze jest klika rodzaj laserów na które chodzi sie od 3 do 4 zabiegów, czy to jest takie konieczne żeby chodzić 4 razy:), ale który laser jest najbardziej skuteczny i pewny?.

Może ktoś cos wie na ten temat , gdzie najtaniej:), gdzie najlepiej sie udać na taki zabieg , jaki wybrać typ lasera?
Może ktoś już takie przeszedł i może najlepiej doradzić, bo uważam ze stronki troszkę kłamią bo wiadomo ze firma która oferuje nic złego na siebie nie powie :)
A najważniejsze czy to na pewno jest trwale czy co jakiś czas trzeba chodzić na ponowny zabieg.
pozdr;)
bylo pieknie, jest paskudnie, ale bedze dobrze

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 21 sty 2007, 09:08

Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
Malowany_Chlopak
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 04 sty 2007, 20:08

Post autor: Malowany_Chlopak » 21 sty 2007, 11:25

dziekuje za pomoc wicherek :):)
juz sie biore za czytanie twojego watka:)
musze sie przyznac ze juz troszecze luklem i poczytalem:)
widze ze jestes bardzo zadowolona i efekty tez sa:)
przejrzalem jak narazie poczatek i koniec:) przeczytalem tam ze najleiej poddaj sie czarne i grube a to dla mnie najwazniejsze:) wiec powinienem byc zadowolony:)
full wypas nie oczekuje na efek koncowy ale napewno bedze duzo lepiej nic jest teraz:)
jak przeczytam wszystko to sie odezwe :-D

hmmm ciekawe jak to dziala na mezczyzn, czy latwiej czy gorzej wypadna nam oh(rf1
bylo pieknie, jest paskudnie, ale bedze dobrze

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”