jestem przeciwny zeby zona robila operację

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

jestem przeciwny zeby zona robila operację

Post autor: cyryl-bea » 21 wrz 2006, 21:54

przeniesione z pogrubienia penisa bo to nie powinno sie tam znalesc !!!


oto nawiazanie do poprzedniej wiadomosci:
mara pisze:a swistak siedzi i zawija je w te sreberka... ;)
idiotycznym dla niektorych moze byc powiekszanie piersi- bo po co one komu? ani orgazmu nie zapewnia, ani sie nie napracuja ani nawet kawy rano nie zrobia. to dopiero idiotyzm! ;) to nie miejsce na spieranie sie czy rozmiar ma znaczenie, tu chodzi o metody dla osob zainteresowanych takim zabiegiem.
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 21 wrz 2006, 22:33

Sluszna uwaga. Sam sie zastanawiam po co tyle kobiet decyduje sie na powiekszenie biustu. Nadmienie, ze znalazlem sie na tym forum gdyz moja kobieta zaczela przebakiwac o operacji plastycznej, wiec postanowilem zapoznac sie z tym tematem. Na podstawie przeczytanych postow doszedlem do wniosku, ze ilosc powiklan, poprawek i innych problemow znaczaco przekracza 1% (o ktorym mowia chirurdzy) i w zwiazku z tym postaram sie ja zniechecic do tego.

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 22 wrz 2006, 08:25

To ja Twojej żonie współczuję.

Ona musi mieć Twoje pozwolenie???
Przecież robi to dla siebie, żeby się lepiej czuć.
A może ty trzymasz kase i jej wyliczasz.

Po op powinieneś ja wspierać.
Już widzę co byś powiedział przy jakiejkolwiek komplikacji czy bólu (zawsze jakis jest):
"A masz babo, sama tego chciałaś to cierp, a nie mówiłem... itd." :evil:

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 22 wrz 2006, 10:00

Jestes zalosna. To co robie, robie wlasnie z troski o nia. Ostatecznie to bedzie jej decyzja, ale chce jej przedstawic prawdziwe oblicze operacji plastycznych. Niestety bardzo malo mowi sie o problemach z tym zwiazanych a pokazuje jedynie udane operacje. Bylismy juz na konsultacji u jednego z lekarzy w sprawie liposukcji. Wyobraz sobie, ze lekarz powiedzial nam, ze rekonwalescencja trwa kilka dni, nie ma zadnych powiklan a efekt jest niesamowity. Po przeczytaniu opinii wielu kobiet na tym forum widze, ze nie wszystko jest takie super. Na koniec powiem ci, ze ja kocham ja taka jaka jest, uplyw czasu zmienia ludzi i trzeba sie z tym umiec pogodzic. Pozdrawiam i zycze ci aby twoj partner zyciowy troszczyl sie o twoje zdrowie tak jak ja troszcze sie o jej.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 22 wrz 2006, 10:10

ej czlowieku przestan mi pisac w penisie o piersiach !!!!!!!!!!!!!!!
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 22 wrz 2006, 10:24

Tomek123 pisze:Jestes zalosna. .......Na koniec powiem ci, ze ja kocham ja taka jaka jest, uplyw czasu zmienia ludzi i trzeba sie z tym umiec pogodzic. Pozdrawiam i zycze ci aby twoj partner zyciowy troszczyl sie o twoje zdrowie tak jak ja troszcze sie o jej.
Żałosna??? wypraszam sobie

"upływ czasu zmienia ludzi i trzeba sięz tym umieć pogodzić" - no właśnie skoro wszedles na to forum to jednak nie umiesz :wink:

co do mojego partnera - to Ty sie już nie martw...
Zawsze go wychwalam. Bez jego pomocy w tych trudnych chwilach nie poradziłabym sobie :D

Mam jednak nadzieję, że po przestudiowaniu forum zmienisz zdanie i dasz się przekonać i wybierzesz żonie dobrego chirurga. :)

Aaaa i nie unoś sie tak, grunt to spokój.

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 22 wrz 2006, 11:10

Widze, ze potraficie zniechecic czlowieka do wyrazania swojej opinii. Szczegolnie jesli jest sceptyczny do operacji plastycznych. Moge cie tez zapewnic, ze jesli kiedykolwiek zdecyduje sie ona na zabieg to wybiore jej najlepszego specjaliste!!!

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 22 wrz 2006, 11:37

:roll: Boszszsze -ja Ciebie Tomku do niczego nie zniechecam sam piszesz

Tomek123 pisze:.... Na podstawie przeczytanych postow doszedlem do wniosku, ze ilosc powiklan, poprawek i innych problemow znaczaco przekracza 1% (o ktorym mowia chirurdzy) i w zwiazku z tym postaram sie ja zniechecic do tego.
Wyraziłam tylko mój pogląd, że to żona powinna ostatecznie zadecydować. Fakt faktem ,ze wspólnie przdyskutowac za i przeciw.
A Ty juz piszesz ,że będziesz ją zniechęcał. Ty masz jej pomóc, wybrać lekarza.

Potem piszesz, ze wybierzesz jej najlepszego specjalistę.
Tomek123 pisze:.... Moge cie tez zapewnic, ze jesli kiedykolwiek zdecyduje sie ona na zabieg to wybiore jej najlepszego specjaliste!!!

To w końcu co... ?Sam sobie zaprzeczasz. Ach ci faceci.. :roll:

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 22 wrz 2006, 11:40

mnie dziwi tylko jedno..dlaczego to ty masz decydowac o wyborze chirurga, i dlaczego ty jestes bardziej zainteresowany cala sprawa niz ona..mysle ze to ona tu powinna siedziec i pytac, czytac watki ..przeciez to ona sobie chce zrobic biust nie ty.. :wink:

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 22 wrz 2006, 11:45

bbrawa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”