maszynka do golenia-pilne!!!

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

maszynka do golenia-pilne!!!

Post autor: paula » 05 gru 2005, 11:07

dziewczyny mam pytanie;(bo facetów tu jak na lekarstwo)
chciałabym kupić mężowi na gwiazdkę maszynke elektryczną,tylko mam wątpliwości czy przy jego naprawde bardzo twardym i ciemnym zaroście takowa zda egzamin :roll:
Do tej pory całe życie goli się tradycyjnymi,obecnie gillette mach3 turbo,nożyki zmienia średnio co 3 tygodnie.Czy wasi faceci mają elektryczne,jeśli tak to jakiej firmy i czy są zadowoleni.Widziałam reklame nowej brauna 360 i o niej myślałam.... :roll:

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 05 gru 2005, 11:24

Co prawda nie mąż ale mój Tato uzywa tylko maszynek elektrycznych głównie ze wzgledu na twardy zarost i fakt że po jakiejkolwiek golarce ręcznej jego twarz wyglada jak maskra, nie to żeby się zacinał ale jest strasznie podrażniona piecze itp. Tato jest facetem dość znacznie zarośnietym no i dodatkowo szybko mu ten zarost się odnawia, w sumie to powinien golić się rano i wieczorem aby miec gładka twarz. Cały czas uzywa maszynek Philipsa lub Brauna, choc ostatnio pozostaje przy Braunie. Nie wiem nic n.t. modelu o którym piszesz ale ojciec zwraca uwagę na wymienność i dostepność elementu golącego - są to siateczki lub tarczki golące. Często wymienić opłaca się całą maszynke bo jest akurat promocja i naprawdę niewiele trzeba dopłacić do "nozyka". Jeżeli wymieniał część golacą robił to nie częściej niz 1 raz w roku, ale to oczywiscie indywidualna sprawa. Mój mąż tez ma golarkę elekryczną BRAUN ale chyba woli golić się ręcznymi.

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 05 gru 2005, 12:05

Mój mąż używa maszynki elektrycznej Brauna4775 (1,5 roku temu to była nowość) właśnie ten model ma wymienną siateczkę golącą i nożyk do przycinania dłuższego zarostu, posiada dość żywotną baterię. Ogólnie goli się tylko elektryczną, sporadycznie wraca do maszynki ręcznej, świadczy to chyba o tym że jest zadowolony :P ...czasem spotykam się z opinią że maszynki elektryczne są dla leniszków :lol: :wink:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 05 gru 2005, 12:08

ekunia :P
a może kamilo używa :roll:

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 05 gru 2005, 13:20

Ja tez kupilam mojemu w tamtym roku pod choinke elektryczna maszynke...ale sam mi powiedzial,ze normalna "reczna" nie ma porownania do tej elektrycznej.Nia nie da sie dokladnie ogolic,szczerze mowiac byla sporadycznie uzywana bo lepiej golila ta zwykla,sama to widzialam bo codziennie go widzialam po goleniu,uzywana tylko na wyjazdach.. :oops:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 05 gru 2005, 15:57

2:2 :roll: :(,potrzebuje więcej opini...

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 05 gru 2005, 16:43

a moze warto kupic i sprobowac?? a może akurat mu sie spodoba :)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 05 gru 2005, 18:25

Kupilam w zeszlym roku na gwiazdke elektryczna maszynke, najnowszy model brauna, teraz nie pamietam numeru, ale wydalam przeszlo 800zl. I niestety ale nie byl zadowolony, on preferuje idealnie gladka buzke, a elektryczna nigdy takiego efektu nie da!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 05 gru 2005, 18:38

MonisiaPP pisze:I niestety ale nie byl zadowolony, on preferuje idealnie gladka buzke, a elektryczna nigdy takiego efektu nie da!
...to dobrze Monisiu, że to napisałaś odnośnie idealnie gładkiej buźkihttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif, bo bym może niepotrzebnie popłynęła na 1300zł za Phillipsa HQ 9190 :roll: ...muszę jeszcze raz to omówić... :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 05 gru 2005, 18:49

:cry: to ja już nie mam pomysłu...co rok to samo,woda,jakiś sweterek lub bluza,ostatnio zegarek,wszystko już ma;myślałam,że ta maszynka to dobry pomysł,zwłaszcza,że sam mi o niej przebąkiwał,ale nie uśmiecha mi się wydać kase i żeby leżała zakurzona :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”