mężczyzna u kosmetyczki...trendy czy ....

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 22 wrz 2005, 00:06

w ogole nie rozumiem tego gadania - meskie czy nie. wszystko jst dla ludzi a facet jesli jest meski ( tak naprawde ;) ) to nie straci tej cechy przez to ze o siebie zadba. :P

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 22 wrz 2005, 00:32

Osobiscie nigdy nie bylem u kosmetyczki natomiast na mojej polce jest bardzo duzo kosmetykow, stosuje peeling do twarzy, maske, tonik, mydlo oczyszczajace, krem pod oczy, krem na dzien i krem na noc. Nie wstydze sie tego, ze o siebie dbam, twarz jest dla mnie wizytowka czlowieka, dzieki dobrze dobranym specyfikom do rodzaju mojej cery moge pochwalic sie cera bez skazy, swieza, promienna i zdrowa a o to chyba chodzi :)

Jedyny zabieg kosmetyczny na jaki chetnie bym sie wybral to kwasy owocowe.

Don, nie ma czego sie wstydzic tylko zacisnac zeby i dac sie skubac :lol:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 05 mar 2006, 15:28

moj ,maz zaczal uzywac ostatnio kosmetykow z Anthony SPORT (czerwony)- czy Wasi faceci tez tego probowali ???

mezulek ma przesuszona skore ale po kremiku z tej serii wyglada jego twarzyczka nawet, nawet... :wink: Zel pod prysznic jest razem z szamponem (2 w 1 ,czego jestem raczej przeciwniczka- tymbardziej gdy jest stosowany kazdego dnia :? ... ...to dobre na urlop !)- chyba zadna rewelacja... ??? [smilie=yellowcolorz4_pdt_02.gif]

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 12 maja 2006, 10:41

ja kupilam mojemu,pure matte i vita lift-menexpert z Loreala i leza nie uzyte ani raz,twierdzi,ze nie potrzebuje.Gdyby nie pachnialo tak mesko ,to sama bym zuzyla :)

Awatar użytkownika
Katty
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 806
Rejestracja: 02 sie 2006, 00:36
Lokalizacja: Anglia (York)
Kontakt:

Post autor: Katty » 31 mar 2007, 01:17

Tez mam paru kolegow ktorzy tak bardzo dbaja o siebie...chodza na solarium, uzywaja dobrych kosmetykow, robia manicure,pedicure, reguluja brwi, gola sie tam i owam...
Uwazam to wszystko za spoko..kazdy czlowiek niech robi co mu sie podoba, obojetnie czy to facet czy kobieta. Ale dodam, ze jakbym zobaczyla swojego faceta ktory depiluje sobie brwi :badgrin: albo siedzi na kanapie z maseczka na twarzy i piluje sobie pazurki... :badgrin: Ja za takim typem faceta nie przepadam. Owszem powinien o siebie dbac, ale dla mnie osobiscie sa granice i sorry ze tak powiem ,ale uwazam takich wypinglowanych facetow za zbabialych :cry:
Dr Latkowski 26.08.2011 - nos czesc chrzestna

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 01 kwie 2007, 08:52

w dzisiejszym świecie, mężczyzna musi dbać o siebie, dobre kosmetyki, depilacja - to wszystko w granicach normy, wizyta u kosmetyczki- jak najbardziej, coraz więcej panów korzysta z usług, ale solarium - odpada
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

plastic
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 70
Rejestracja: 29 mar 2007, 23:02

Post autor: plastic » 03 kwie 2007, 15:42

uważam że mężczyzna to też człowiek i powinien chodzić do kosmetyczki :-D

Awatar użytkownika
Alicja23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 23 gru 2007, 14:56

Post autor: Alicja23 » 10 lut 2008, 16:52

Jasne że nienalezy przesadzać...ale facet u kosmetyczki jak najpardziej OK :-) ...na pewno nikt powiedzmy to sobie współczesny nie powinien miec takiego faceta za dziwadło ;) :!: :!: facet też ma cerę, paznokcie i owłosienie (tego naszczęście więcej niż my :p) także jak jest potrzeba to goo na peeling :-D
Luty 2008 dr Wójcicki - spełnienie marzeń - obecnie zintegrowaliśmy się z moim nowym noskiem doskonale ;) i oby tak dalej...

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 11 lut 2008, 13:05

Moja mama jest kosmetyczka i ma bardzo duzo klientow - mezczyzn - w 90% przychodza na zabiegi na twarz, kwasy, oczyszczanie, maski itd.- zeby sobie poprawic cere ( przy okazji zdarza sie ze prosza, zeby im brwi podskubac :-D)
Manicure i pedicure to sie juz bardzo zadko zdaza, depilacja tez...baaardzo zadko - jak juz to klata, albo plecy.

Mysle, ze zabiegi na paznokcie dosc latwo wykonac w domu, w koncu faceci raczej nie maja dlugich i nie maluja...mysle, ze nawet moja mama, chociaz profesjonalistka, zdziwilaby sie, jakby facet przyszedl wywoskowac sobie bikini czy nogi...pachy moze mniej, ale z tego co wiem, tez sie jej jeszcze nie zdazylo


Tak jak Valentina swojemu facetowi "robie" paznokcie w domu (zreszta sobie tez :-D , kupilam mu krem do twarzy i nawet uzywa, no i pachy goli wiec jest dobrze :badgrin: cere ma ladna, wiec jakby sie chcial wybrac do kosmetyczki to szczerze mowiac bym sie zdziwila mooocno....
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 11 lut 2008, 17:32

a tipsów nie robią? ;)
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”