mężczyzna u kosmetyczki...trendy czy ....

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 11 lut 2008, 20:07

groszek pisze:a tipsów nie robią?
:badgrin: :badgrin: :badgrin:
ja uwazam ze fajnie jak facet dba o siebie ale bez przesady ;) mam na mysli skubanie brwi czy depilacja nog :? moj maz sam byl kilka razy u kosmetyczki ale glupio mu jakos bylo :?: mi to nie przeszkadza,
choc kupil sobie kilka kremow to ich nie uzywa :roll: a jak chce mu zrobic cos z buzka to ucieka :badgrin:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 11 lut 2008, 21:17

oczywiście ja też jestem za, wspólczesny facet musi dbać o siebie, oczywiście wszystko w granicach rozsądku ;)
metroseksualni są do bani :?
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Post autor: Antonelka » 11 lut 2008, 22:49

ja swojemu kiedyś brwi wyskubałam (nawet ładnie) :-D nie protestował, ale jak dzieła dokonałam, to mało się nie posikałam ze śmiechu :badgrin: nie było źle, ale jemu nie pasuje, on poprostu musi mieć te swoje krzaczki, bo ma dość ostre rysy i taki cacuni wcale mi się nie podobał :oops: kiedyś, jak go zapytałam czy chce to powtórzyć, to uciekł 8-)
poza tym w życiu nie był u kosmetyczki i na 100 % jestem pewna, że nigdy do niej nie pójdzie, honor mu nie pozwoli, twierdzi, że jego twarz jest wystarczająco wypielęgnowana :oops:
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 11 lut 2008, 23:11

Kosmetyczka...czemu nie.To jedyne miejsce gdzie dotyka Cię obca kobieta i nie musisz mieć wyrzutów sumienia... :-D Przecież mamy dbać o siebie..Potem ,to już tylko masaż...Może hawajski... ;)
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 12 lut 2008, 12:37

Beniamin, popros fryzjerke o masaz glowy przy myciu...cudowne uczucie...i bez wyrzutow sumienia :-)
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 12 lut 2008, 23:21

ola108 pisze:Beniamin, popros fryzjerke o masaz glowy przy myciu...cudowne uczucie...i bez wyrzutow sumienia :-)
Nie..no mycie głowy to jeszcze nie u fryzjerki..Może jak mi kiedys bardziej odbije.. :badgrin:
Ale oczyszczenie cery,czy pazurki jak najbardziej..Wiecie co jest w tym wszystkim najfajniejsze..Przed samym soba ,że znajduję czas dla siebie ,a nie wykręcam się ciągłym...nie mam czasu.....,że mam, chwilke tylko dla siebie
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 17 lut 2008, 00:54

a do mnie przychodza panowie na manicure , do solarium ;) pytają o rady jak dbać o cerę aby była zdrowa i nie powstawały przebarwienia - zauważyłam ze ludzie wykształceni z dużych miast " przepraszam jeśli kogoś urażę " wychowani w nowoczesnych rodzinach nie mają problemów z pujściem do kosmetyczki i nie uważają np "depilacji" pach za niemęskie tylko raczej higieniczne ;] ja też jestem tego zdania :)
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 17 lut 2008, 18:46

nikolettkaa pisze:i nie uważają np "depilacji" pach za niemęskie tylko raczej higieniczne ;]
facet z włochami pod pachami - istny koszmar :roll:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Alicja23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 23 gru 2007, 14:56

Post autor: Alicja23 » 17 lut 2008, 19:29

zgadzam sie...męskość męskością...ale faceci poprostu więcje się pocą i na tych buszach zostaje tylko smrodek : :o ...także chłopaki spoko możecie golic paszki...i szczerze to jest to o wiele bardziej sexi ;) 8-)
Luty 2008 dr Wójcicki - spełnienie marzeń - obecnie zintegrowaliśmy się z moim nowym noskiem doskonale ;) i oby tak dalej...

Ziomek1929
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2008, 15:39

Post autor: Ziomek1929 » 31 mar 2008, 18:19

Ja jestem za tym aby mężczyźni o siebie dbali. Mam spopro kolegów którzy byli u kosmetyczki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”