co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 27 wrz 2005, 20:34

Don Kichot pisze:To o czym piszesz Libby to nie cechy męskie ani żeńskie, to po prostu cechy ludzkie...
a użyłem oktreślenia młode pokolenie w stosunku do forumowiczek szczególnie tych młodszych ....no jakby to powiedzieć żeby nie czuły się urażone. Ja to już starzyk jestem ze swoimi 36 latami.. :lol: :lol: :lol: .
Zresztą to temat na dłuższą rozmowę ..może kiedyś będzie okazja....na kolejnym zlocie :wink: :lol:
miałam dopisać też coś o kobiecej stronie tej kwestii... ale temat był o męskości, więc sobie darowałam..

ysty
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2005, 16:14
Lokalizacja: z prochu

Post autor: ysty » 05 paź 2005, 18:57

Męski jest ten, kto dla swojej kobiety jest autorytetem oraz zapewnia jej poczucie bezpieczeństwa.
Zawsze jest dzisiaj

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 05 paź 2005, 21:08

ysty pisze:Męski jest ten, kto dla swojej kobiety jest autorytetem oraz zapewnia jej poczucie bezpieczeństwa.
oczywiście męski dla niej bo dla kogoś innego wcale nim nie musi byc.

Awatar użytkownika
honey
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 170
Rejestracja: 14 wrz 2005, 14:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: honey » 07 lis 2005, 00:15

Hmm dla każdego to jest sprawa indywidualna.... co jest męskie a co nie.... dla jednej męski bedzie gość z fajna fura, a dla drugiej taki który zapewni jej poczucie bezpieczenstwa.... jedna będzie uważała za okaz męstwa wygolonego i opalnego przystojniaka a inne beda tak myslały o mechaniku ktorego zawsze widza wybrudzonego i w podrtych ciuchac Napewno nigdy niebedzie męski facet który jest mamisynkiem albo pantoflarzem.- takie jest moje zdanie :)
dr. Brzuchanskiego - okrągłe 350cc hp Są Super!!

"Prawdziwym testem dla każdego wyboru jest musieć podjąć tą samą decyzję ponownie, znając jej konsekwencje."

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 30 lis 2005, 20:58

Męski ,,,,,,,,, a co to znaczy........ !!! Kazda dziewczyna podchodzi indywidualnie. A jesli chodzi o chlopaka gornika, to sama mam takiego. Nie uwazam aby bylo az tak tragicznie na meskiej laznii... Sama dbam o niego... Na poczatku jak proponowalam mu chec zrobienia maseczki, lub manikiur to podchodzil do tego z dystansem mowiac " no jak ja bede wygladaljak ' baba taki wypacykowany" ;-) Ale z czasem to sam sie dopomina aby o niego zadbac. Za kazdym razem kiedy robie pazurki lub wyrywam brwii to mowi "A MI TEZ BYS WYRWALA BO JUZ ZAROSLEM " ;-)

ulsy27
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 27 cze 2005, 18:13
Lokalizacja: Warszawa / Tokio / Los Angeles

Klasa

Post autor: ulsy27 » 15 gru 2005, 00:48

Uwielbiam jak facet jest dzentelmenem, ma klase i traktuje kobiete jak dame. Otwiera jej drzwi od samochodu itp. Oprocz tego zna sie na dobrych winach i umie stosownie zachowywac w miejscach publicznych. Ubranie tez jest wazne, dopasowane do okazji i miejsca. Oczywiscie charakter ma tutaj niesamowite znaczenie (lojalny, odpowiedzialny). Musi byc inteligentny, oczytany, swiatowy i jednym slowem interesujacy.
A ... i jeszcze, nie moze byc tchorzem.

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Re: Klasa

Post autor: angelika » 15 gru 2005, 01:05

ulsy27 pisze:Uwielbiam jak facet jest dzentelmenem, ma klase i traktuje kobiete jak dame. Otwiera jej drzwi od samochodu itp. Oprocz tego zna sie na dobrych winach i umie stosownie zachowywac w miejscach publicznych. Ubranie tez jest wazne, dopasowane do okazji i miejsca. Oczywiscie charakter ma tutaj niesamowite znaczenie (lojalny, odpowiedzialny). Musi byc inteligentny, oczytany, swiatowy i jednym slowem interesujacy.
A ... i jeszcze, nie moze byc tchorzem.
IDEAŁ :D...zamawiam takiego :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

ulsy27
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 27 cze 2005, 18:13
Lokalizacja: Warszawa / Tokio / Los Angeles

Re: Klasa

Post autor: ulsy27 » 15 gru 2005, 10:08

angelika pisze:
ulsy27 pisze:Uwielbiam jak facet jest dzentelmenem, ma klase i traktuje kobiete jak dame. Otwiera jej drzwi od samochodu itp. Oprocz tego zna sie na dobrych winach i umie stosownie zachowywac w miejscach publicznych. Ubranie tez jest wazne, dopasowane do okazji i miejsca. Oczywiscie charakter ma tutaj niesamowite znaczenie (lojalny, odpowiedzialny). Musi byc inteligentny, oczytany, swiatowy i jednym slowem interesujacy.
A ... i jeszcze, nie moze byc tchorzem.
IDEAŁ :D...zamawiam takiego :D

:))))))))))))) Ja też, ja też ...
Tylko gdzie ich szukać :?: :!: :?

jolan1981
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2006, 15:31

Post autor: jolan1981 » 01 lut 2006, 19:43

dobra moje panie to teraz powiedzcie mi czy wy poza waszymi wymaganiami macie coś do zaoferowania mężczyźnie jeśli tak to co ?

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 01 lut 2006, 19:50

jolan1981 pisze:dobra moje panie to teraz powiedzcie mi czy wy poza waszymi wymaganiami macie coś do zaoferowania mężczyźnie jeśli tak to co ?
jolan...
to jest temat: DAJEMY RADY MĘŻCZYZNOM, ŻEBY BYLI BARDZIEJ MĘSCY!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”