co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 01 lut 2006, 19:52

jolan1981 pisze:dobra moje panie to teraz powiedzcie mi czy wy poza waszymi wymaganiami macie coś do zaoferowania mężczyźnie jeśli tak to co ?
ale to nie ten temat :) zaloz nowy topic...
a my???panie...no coz...oprocz wypranych i wyprasowanych koszul obiadkow pod nos, lekarstewek i min skwaszonych znoszenia podczas choroby, domu odsprzatanego, sexu 2 razy na dzien, glaskania po glowce, zakupow, domu odsprzatanego, katowania sie dietami i upiekszania tylko by faceci mieli sie czym poszczycic..i jeszcze wieeeeeele innych rzeczy za ktore nie jestesmy doceniane to rzeczywicie nic takiego nie mamy do zaoferowania :roll:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 01 lut 2006, 19:59

ruta25 pisze:
jolan1981 pisze:dobra moje panie to teraz powiedzcie mi czy wy poza waszymi wymaganiami macie coś do zaoferowania mężczyźnie jeśli tak to co ?
jolan...
to jest temat: DAJEMY RADY MĘŻCZYZNOM, ŻEBY BYLI BARDZIEJ MĘSCY!
rutka pisalam w tym samym czasie :D myslimy podobnie :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

jolan1981
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2006, 15:31

Post autor: jolan1981 » 01 lut 2006, 23:08

angelika pisze: wypranych i wyprasowanych koszul obiadkow pod nos, lekarstewek i min skwaszonych znoszenia podczas choroby, domu odsprzatanego, sexu 2 razy na dzien, glaskania po glowce, zakupow, domu odsprzatanego, katowania sie dietami i upiekszania tylko by faceci mieli sie czym poszczycic..i jeszcze wieeeeeele innych rzeczy za ktore nie jestesmy doceniane to rzeczywicie nic takiego nie mamy do zaoferowania :roll:
czyli sex to dla was ciężki obowiązek
jak jesteście chore to się wami panowie nie zajmują i nie robicie skwaszonych min
nie głaszczą was po główce nie robią zakupównie nie sprażtają
co do diet to zawsze kobiety twierdzą że robią to dla siebie czy się myle?
a od diet lepsze jest racjonalne odżywianie i ćwiczenia ale której kobiecie by się chciało
a czy faceci nie dbają o siebie specjalnie dla was nie chodzą na siłownie nie ubierają się tak jak wam się podoba

podsumowując poza robieniem tego samego co my macie setki wymagań
i jeszcze co najgorsze uważacie że sex to jakaś nagroda dla nas czyli mam rozumieć żę się nim brzydzicie i robicie to tylko bo mąż tak chce
ach te baby :P

a nowy wątek może założe tylko pewnie zostane zjechany w nim przez was

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 02 lut 2006, 10:27

jolan1981 pisze:
angelika pisze: wypranych i wyprasowanych koszul obiadkow pod nos, lekarstewek i min skwaszonych znoszenia podczas choroby, domu odsprzatanego, sexu 2 razy na dzien, glaskania po glowce, zakupow, domu odsprzatanego, katowania sie dietami i upiekszania tylko by faceci mieli sie czym poszczycic..i jeszcze wieeeeeele innych rzeczy za ktore nie jestesmy doceniane to rzeczywicie nic takiego nie mamy do zaoferowania :roll:
czyli sex to dla was ciężki obowiązek
jak jesteście chore to się wami panowie nie zajmują i nie robicie skwaszonych min
nie głaszczą was po główce nie robią zakupównie nie sprażtają
co do diet to zawsze kobiety twierdzą że robią to dla siebie czy się myle?
a od diet lepsze jest racjonalne odżywianie i ćwiczenia ale której kobiecie by się chciało
a czy faceci nie dbają o siebie specjalnie dla was nie chodzą na siłownie nie ubierają się tak jak wam się podoba

podsumowując poza robieniem tego samego co my macie setki wymagań
i jeszcze co najgorsze uważacie że sex to jakaś nagroda dla nas czyli mam rozumieć żę się nim brzydzicie i robicie to tylko bo mąż tak chce
ach te baby :P

a nowy wątek może założe tylko pewnie zostane zjechany w nim przez was
wiesz ja sobie moge pojezdzic bo faceta nie mam..wiec mnie nikt nie glaszcze itd....a jak glaskalam to sama zostalam..bo on wolal glaskanie innej...za to wy sex traktujecie jak cos zwierzecego..najlepiej bzykac wszystko co sie rusza i ma dziurke :roll:

a gwoli scislosci..tu tylko radzimy..podpowiadamy facetom co sie nam w nich podoba..i zamiast narzekac mozna sie nauczyc ...co lubimy....marudzicie ze nie znacie kobiet a jak nawet wam facetom napiszemy co i jak i to macie na tacy to tez zle...

dobrze ktos kiedys powiedzial...gdyby nie faceci to swiat bylby pelen szczesliwych grubych bab...

ps..do moderatorek..mysle ze te 5 postow wstecz to do kosza nalezy walnac..bo zupelnie sa nie na temat..i nic tu nie wnosza..tylko cisnienie sie podnosi :)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 02 lut 2006, 12:08

O tak Angelika :lol: a Ty Jolan to chyba kopule masz zryta :? Wpadasz na babskie forum po rady a zaczynasz byc glupio madry i wstawiasz jakies dziwne konstrukcje jakie to kobiety sa zepsute i bee :evil: Poczytaj,obadaj temat z roznych stron "Zaprzyjaznij sie z forum" a dopiero potem oceniaj... :roll:... :wink:

Pozdrawiam &
ps
Never judge a book by its cover 8)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
AnioÂłek
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 69
Rejestracja: 15 sty 2006, 11:16

Post autor: AnioÂłek » 02 lut 2006, 12:34

angelika pisze:ale to nie ten temat :) a my???panie...no coz...oprocz wypranych i wyprasowanych koszul obiadkow pod nos, lekarstewek i min skwaszonych znoszenia podczas choroby, domu odsprzatanego, sexu 2 razy na dzien, glaskania po glowce, zakupow, domu odsprzatanego, katowania sie dietami i upiekszania tylko by faceci mieli sie czym poszczycic..i jeszcze wieeeeeele innych rzeczy za ktore nie jestesmy doceniane to rzeczywicie nic takiego nie mamy do zaoferowania :roll:
hehe zgadzam sie
zapomialas dodac ze te wszytskie czynnosci wykonujemy po powrocie z pracy
Anio³ek

Awatar użytkownika
Maya13
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 20
Rejestracja: 09 kwie 2005, 12:52
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: Maya13 » 09 lut 2006, 11:47

A ja tam wole zeby faceci byli tacy jacy sa.
Czasami gruboskorni
Czasami w bledzie
Czasami zle ubrani
Czasami nie wyprasowani
czasami nie do zrozumienia
Czasami z innej planety (Mars)
Bo gdyby byli tacy jakich chcemy to bysmy sie znudzily.Nie byli by nam potrzebni.Nie byli by tacy interesujacy i tacy inni.
Gdyby moj maz mial zawsze to samo zdanie co ja i robil dokladnie to co chcialabym zeby zrobil nie bylby soba. A ja czasami lubie sie klocic.Lubie sie po klotni kochac i czuc ze pomimo jego wad jest najwspanialszym facetem na ziemi.Lubie sie o niego troszczyc.Lubie sie dla niego pieknic.
Poprostu lubie ten caly bagaz niedociagniec z jego strony.Ja tez nie jestem idealna.
9/09/04 Dr.Grobelny 300C,teksturowane-okragle,pod miesien.

Awatar użytkownika
Josie M
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 614
Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:35
Lokalizacja: Neverland

Re: co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Post autor: Josie M » 09 lut 2006, 12:34

Don Kichot pisze: [...]

Zacznę od pytania czy Facet golący się pod pachami jest męski czy może już niewieścieje :?:

a co z depilacją innych części ciała :?: [...]

Pytanie może dziwne ale słyszałem opinie, że w pewnych środowiskach nie wyobraż się chłopa ogolonego pod pachami.
to wszystko zalezy od kraju w jakim sie miezka, u nas Faceci sie raczej nie gola gdzie indziej niz na twarzy

ja osobiscie nie uwazam faceta golacego sie pod pachami za zniewiescialego, okolice intymne - prosze bardzo, nogi w naszym klimacie to juz lekka przesada, ale jesli ma ochote...

natomiast moj kolega jest z Florydy, tam NIE OGOLENIE nog meskich jest wyznacznikiem niedbalosci o higiene... wszyscy faceci gola...
(ten kolega twierdzi ze panuje przekonanie, ze sie moga tam zalegnąć robaki)
Jesli cos za bardzo udoskonalasz, na pewno to spieprzysz.

edem
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2006, 13:09

Post autor: edem » 01 wrz 2006, 14:45

Heh, nieźle!!!
Ja golę sie pod pachami i w miejscach intymnych - żona mnie namówiła i chwała jej za to (chyba sie uzależniłem). Może zaczne golić nogi bo boję sie robaków :wink: Teraz jak golę sie od kilku lat nie wyobrażam sobie nie ogolić sie pod pachami - to jest nie higieniczne.
Ale apropos tego gdzie sie mieszka - to Polska to jest bardzo dziwna kraj: tutaj niektórzy jak zobaczą że facet ma ogolone pod pachami to wyzywają cie od pederastów a co dopiero jakbyś ogolił nogi. No, ale tak to już jest z naszym nietolerancyjnym społeczeństwem :?

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 04 lut 2007, 18:30

a ja moze wroce do tematu ,co wedlug nas sprawia ze facet jest dla nas meski :?: mysle ze to dosc zlozone ,bo nie kazdy niestety da rade ,wiec moze zaweze opis do mojego faceta ktory wciaz i wciaz robi na mnie wrazenie (juz jakies 7 lat )wiec uwielbiam patrzec jak chodzi ,ma sportowy ,pewny siebie krok(nie bez powodu bo jest trenerem Kraw mage taka sztuka samoobrony )dba o swoja chigiene ,zawsze jest czysciutki i pachnacy,nie pedzi jak szalony za moda ,ubiera sie fajnie ale nie obsesyjnie modnie ,a zachowanie ?tak to 50% sukcesu ,widzi mnie ,nie jestem dla niego powietrzem ,dba o mnie ,to sa czasem wydawaloby sie glupie szczegoly typu zapiecie mi plaszcza zebym nie zmarzla czy przytrzymanie mnie w autobusie kiedy hamuje ,ale te szczegoly tworza calosc.nie jestem siodmym cudem swiata jestem normalna,ale on potrafi tak patrzec na mnie ze czuje sie kobieco ,atrakcyjnie i seksownie.JESTEM DLA NIEGO WAZNA i to tez sprawia ze jest dla mnie niesamowicie meski.powiedzcie same czy te zeczy ktore napisalam nie sa wazna :?: a wymagaja tak niewiele wysilku

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”