co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Post autor: Don Kichot » 18 sie 2005, 22:23

Witam wszysztkich założyłem ten topic nie bez przyczyny.
Większość kobiet wymienia się informacjami na forum i pisze w pierwszej osobie.

Ponieważ faceci są jakby bardziej wstydliwi :oops: i udzielają się zdecydowanie mniej. Chciałbym byście opisały wasze doświadczenia domowe z mężami, partnerami (bez dwuznaczności)tak byśmy mogli coś z tego wykorzystać ... :roll:
Myśle, że z czasem temat ten rozbuduje się i wydzielimy kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne...itp

Zacznę od pytania czy Facet golący się pod pachami jest męski czy może już niewieścieje :?:

a co z depilacją innych części ciała :?:

Pytanie może dziwne ale słyszałem opinie, że w pewnych środowiskach nie wyobraż się chłopa ogolonego pod pachami.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Re: co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Post autor: Valentina » 18 sie 2005, 22:59

Don Kichot pisze:Zacznę od pytania czy Facet golący się pod pachami jest męski czy może już niewieścieje :?:
...co taka cisza... :lol: :wink:
dobra, to zacznę ja... :wink:

...facet golący się pod pachami jest dla mnie jak najbardziej męski... to dbałość o higienę i to naprawdę normalna rzecz... :wink:
...niewieścieje gdy zabiera się za golenie nóg... :roll: to już jest bardzo NIE w moim guście :roll: ...ale to tylko moje zdanie... może dla kogoś to też jest normalne... :?
Don Kichot pisze:a co z depilacją innych części ciała :?:
...OK... może sobie jeszcze wydepilować... jakby to powiedzieć... :roll: ...przyrodzenie :lol: :wink: ...tu też nie mam nic przeciwko 8) :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 18 sie 2005, 23:13

Łoooomatko... a jamojemu Directowi wydepilowałam nogi :shock: , ale to było po mojej operacji nudziło nam się troszkę, no i chciałam żeby jego też coś pobolało... :lol: :wink: , ale ze mnie sadystka :oops: że też on mi na to pozwolił :lol:

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 18 sie 2005, 23:20

Eko pisze:Łoooomatko... a jamojemu Directowi wydepilowałam nogi :shock: , ale to było po mojej operacji nudziło nam się troszkę, no i chciałam żeby jego też coś pobolało... :lol: :wink:
...w takim przypadku... jest to jak najbardziej usprawiedliwione... :lol: :wink:
...niech wiedzą ile się trzeba nacierpieć, by być pięknym :lol: :lol: :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Bogna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 607
Rejestracja: 11 cze 2005, 23:04

Re: co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Post autor: Bogna » 18 sie 2005, 23:22

Don Kichot pisze: Zacznę od pytania czy Facet golący się pod pachami jest męski czy może już niewieścieje :?:

a co z depilacją innych części ciała :?:

Pytanie może dziwne ale słyszałem opinie, że w pewnych środowiskach nie wyobraż się chłopa ogolonego pod pachami.
Męskim facetem się jest lub nie, golenie czy też nie pach i innych częsci ciała nijak się ma do bycia męskim.

Chcesz chyba spytać, co naszym zdaniem kwalifikuje się do pojęcia bycia facetem zadbanym a co do bycia narcyzem, czy tak?

Męskości nauczyć się nie da, można jedynie do niej dojrzeć.

O męskości świadczy podejście do życia, kobiety, wsparcie i siła - nie koniecznie fizyczna i wiele innych istotnych cech.

Sztuczność wcześniej czy później wychodzi na wierzch, więc robienie czegoś co nie leży w twojej naturze, stwarzanie pozorów nie są mile widziane, a na 100% u kobiet takch jak ja, czyli nie skromnie powiem: normalnych.

Więc bądź sobą.
350cc, po operacji:70C/75B (w biu¶cie 87 cm)

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 18 sie 2005, 23:29

...może jestem na NIE co do depilacji nóg przez mężczyzn, bo utkwił mi w głowie jeden obraz przed oczami... jak zobaczyłam :shock: przedstawiciela płci męskiej z mojej dalszej (naprawdę bardzo dalekiej) rodziny, jak depilował sobie nogi plastrami depilującymi... widok ten mnie przeraził :shock: ... i do tego łazienka była zajęta przez 3 godziny... :evil:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 18 sie 2005, 23:41

Bardzo mądre słowa Anta71 i zgadzam się z tobą w 100 %. Słowa męskość w tytule użyłem przewrotnie, właśnie żeby wywołać dyskusję.

A jeżeli już powiedziałaś o naturze mężczyzn to nie byłbym taki pewny czy leży w niej dbałość o siebie :roll:

Większość ze znanych mi osób przechodziła pewne przemiany , które mobilizowały ich do większej dbałości o siebie ....i wprowadzania radykalnych zmian.
Czasami powodem tego jest praca, kobieta ....żona.

Więc może jednak wprowadzać zmiany do których nie jesteśmy przyzwyczajeni.

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 21 wrz 2005, 17:32

Widzę dziewczyny, że temat rozwija się w zastraszającym tempie... :evil:
chcecie facetów męskich, zadbanych i wogóle .....to piszcie o tym co według was jest tym czymś. :wink:

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 21 wrz 2005, 19:31

hehehehhee Don i co tu wiecej pisac-skoro anta71 napisala juz wszystko:)

Zgadzam sie z nia w 100% jendakze dodam od siebie, ze lubie jak facet ma wygolone pachy ( jak na plazy widze facetow, ktorym wlosy zwisaja do lokci to mi sie cos robi-fe. Jak ktos nie lubi to niech nie goli ale chociaz przycina, zeby to estetycznie wygladalo) :roll:

Co do pachwin i okolic miedzypachwinowych :P :P :P to tez lubie gladziusienkie:P:P:P

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 21 wrz 2005, 22:20

jasmin ja też się gole pod pachami.
Ale podczas wakacji w trakcie dyskusji dowiedziałem się, że to nie do przyjęcia żeby górnik był ogolony pod pachami. Bo tu cytuję słowa żony górnika...co by powiedziali w łaźni jakby zobaczyli, że się goli..miałby p......e,
tak więc te trendy zależą chyba też od środowiska w jakim żyjemy, pracujemy.

Choć tu muszę przyznać górnikom, że są najczyściejszą grupą zawodową wśród mężczyzn....bo np . jak wynika z badań.Górnicy kąpią się codziennie, a białe kołnierzyki, czyli kadra menadzerska kąpie się 2-3 razy w tygodniu :shock: ...straszna ale prawdziwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”